Barron William Trump

Datum narození: 20.3.2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Trump slaví narozeniny, Melania chystá superparty. Vyskočí z dortu Pamela? Trump slaví narozeniny, Melania chystá superparty. Vyskočí z dortu Pamela? Ve velkém stylu dnes pravděpodobně své 71. narozeniny oslaví americký prezident Donald Trump. Manželka… číst článek
Sexy Salma Hayek (50) vypráví: Jak mě balil  Donald Trump! Sexy Salma Hayek (50) vypráví: Jak mě balil Donald Trump! Donalda Trumpa (70) americké celebrity, až na pár výjimek, otevřeně nesnášejí. Prezidenta si teď… číst článek
Velikonoce u Trumpů: Sešla se skoro celá rodina. Proč nepřijela Ivanka? Velikonoce u Trumpů: Sešla se skoro celá rodina. Proč nepřijela Ivanka? Velikonoční svátky většina světa tráví společně se svou rodinou. Nejinak tomu bylo i v rodině amerického… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Svetlana Ficová
Svetlana Ficová
zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Kristína Gavnholt
Kristína Gavnholt
zobrazit profil Renée Zellweger
Renée Zellweger
zobrazit profil František Čuba
František Čuba
zobrazit profil Jaroslav  Chmelař
Jaroslav Chmelař
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze