Barron William Trump

Datum narození: 20.3.2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Právník migrantů tepe Trumpa za „šílený přístup“. Pustil se i do EU Právník migrantů tepe Trumpa za „šílený přístup“. Pustil se i do EU Hned několik karavan migrantů míří přes Mexiko do USA a prezident Donald Trump už opevňuje hranice.… číst článek
Ivana Trump oslepila bál pro smetánku: ZÁKAZ ÚSMĚVU! Ivana Trump oslepila bál pro smetánku: ZÁKAZ ÚSMĚVU! Společenského života se tahle dáma nezříká ani na prahu sedmdesátky. A bohužel ani svých návyků v… číst článek
„Afričané ji milují,“ pochlubil se Trump. O protestech proti Melanii na Malawi pomlčel „Afričané ji milují,“ pochlubil se Trump. O protestech proti Melanii na Malawi pomlčel První dáma USA Melania Trumpová pokračuje ve své cestě po Africe, navštívila už Ghanu a Malawi, nyní… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Juraj Valach
Juraj Valach
zobrazit profil George Soros
George Soros
zobrazit profil Meda Mládková
Meda Mládková
zobrazit profil Miroslav  Táborský
Miroslav Táborský
zobrazit profil Barbora Závadová
Barbora Závadová
zobrazit profil Sabina Remundová
Sabina Remundová
zobrazit profil Tony  Bennett
Tony Bennett
zobrazit profil Dalibor Korejs
Dalibor Korejs