Barron William Trump

Datum narození: 20.3.2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Melanie spí odděleně od Trumpa, tvrdí kniha. Poradci ho mají za pologramotného idiota Melanie spí odděleně od Trumpa, tvrdí kniha. Poradci ho mají za pologramotného idiota Rozruch kolem připravované knihy novináře Michaela Wolffa „Ohnivá zloba: Uvnitř Trumpova Bílého domu“,… číst článek
Melania v šatech za 90 tisíc, Ivanka nechala děti ponocovat Melania v šatech za 90 tisíc, Ivanka nechala děti ponocovat Trumpovi tradičně o silvestrovské noci pořádají velké gala na svém floridském sídle Mar-a-Lago. číst článek
Trumpův syn odhalil komunikaci s WikiLeaks. Sahá i do prezidentské kampaně Trumpův syn odhalil komunikaci s WikiLeaks. Sahá i do prezidentské kampaně Nejstarší syn amerického prezidenta Donalda Trumpa byl během loňské předvolební kampaně v kontaktu… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Tommy Lee
Tommy Lee
zobrazit profil Petr Rychlý
Petr Rychlý
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Michael Madsen
Michael Madsen
zobrazit profil Jana Čunátová
Jana Čunátová
zobrazit profil Dušan Uhrin
Dušan Uhrin
zobrazit profil Soňa Bernardová
Soňa Bernardová
zobrazit profil Michal Kováč
Michal Kováč