Barron William Trump

Datum narození: 20.3.2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Za raketovým útokem na Sýrii stojí Trumpova dcera? Ivanka prý zatlačila na Donalda Za raketovým útokem na Sýrii stojí Trumpova dcera? Ivanka prý zatlačila na Donalda Amerického prezidenta Donalda Trumpa při rozhodování o nedávném raketovém útoku proti Sýrii ovlivňovala… číst článek
Ochrana Trumpovy rodiny se prodraží. Tajná služba žádá navíc 1,5 miliardy Ochrana Trumpovy rodiny se prodraží. Tajná služba žádá navíc 1,5 miliardy Donald Trump v čele Spojených států se daňovým poplatníkům zřejmě pěkně prodraží. Tajné služby… číst článek
Navrátilová o velvyslankyni Trumpové: Drsný verdikt! Navrátilová o velvyslankyni Trumpové: Drsný verdikt! Bývalá tenistka se obula do exmanželky současného vůdce Ameriky. Přesto, že se obě znají desítky… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Ilja Racek ml.
Ilja Racek ml.
zobrazit profil Roman Štabrňák
Roman Štabrňák
zobrazit profil Luboš Lacina
Luboš Lacina
zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston
zobrazit profil Anna Svídnická
Anna Svídnická
zobrazit profil Karel Abraham
Karel Abraham
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Robert Hájek
Robert Hájek