Barron William Trump

Datum narození: 20.3.2006
Místo narození: Manhattan, New York, USA
Profese: syn 45. prezidenta USA
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Barron William Trump je synem miliardáře, realitního magnáta a ve volbách 2016 úspěšného kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho třetí ženy Melanie.

Pohledný Barron William Trump se po boku svého otce Donalda Trumpa objevil až ve chvíli, kdy čerstvě zvolený 45. prezident Spojených států amerických pronášel v Hiltonu svůj vítězný projev, když ve volbách 8. listopadu 2016 porazil svou demokratickou protikandidátku Hillary Clintonovou.

Nejmladší potomek Donalda TrumpaBarron – a jediné dítě, které má se svou současnou ženou Melanií Knaussovou Trumpovou, jenž je mu navíc ze všech jeho pěti dětí nejpodobnější, na rozdíl od svých nevlastních sourozenců v předvolební kampani chyběl. Není divu, vždyť jde ještě o dítě, žáka soukromé školy. Zato v okamžicích otcova triumfu stál přímo vedle něj a byl tak na rozdíl od ostatních příbuzných téměř neustále v záběru.

TRUMPOVI - RODINNÉ FOTO A INFO NAJDETE ZDE

Již krátce po svém narození dostal Barron Trump přezdívku „Malý Donald“. Jak to kdysi médiím vysvětlila jeho matka Melanie Knaussová Trumpová, jejich chlapec je velmi cílevědomý a chytrý. Je podle jejích slov nezávislý, umíněný a přesně ví, co chce. Podobu dle názoru maminky zdědil po nich obou a „Malý Donald“ se mu začalo říkat kvůli jeho silné osobnosti. A navíc má prý podobně jako jeho otec vytříbený vkus – preferuje obleky před tepláky.

Barron William Trump má čtyři nevlastní sourozence: bratry Donalda a Erica a sestry Ivanku a Tiffany. Matkou prvních třech jmenovaných je modelka a podnikatelka českého původu, první manželka Donalda Trumpa, Ivana Zelníčková. Tiffany, dcera jeho druhé ženy manekýnky a herečky Marly Maplesové, je o 12 let starší než Barron. „Malý Donald“ má tedy věkově daleko blíže k potomkům svých starších sourozenců než k nim samým.

 

Články o celebritě

Melania odešla od Trumpa. Na jehlách s leopardím vzorem letěla do Afriky na týden Melania odešla od Trumpa. Na jehlách s leopardím vzorem letěla do Afriky na týden První dáma Spojených států Melania Trumpová vyrazila na svou první sólo cestu mimo Severní Ameriku.… číst článek
Aktuálně o Meghan Markle: SLOVA SESTRY VŠECHNO MĚNÍ Aktuálně o Meghan Markle: SLOVA SESTRY VŠECHNO MĚNÍ Zaímco se celá Anglie nad novou vévodkyní rozplývá a dohaduje se, zde je či není těhotná, její vlastní… číst článek
Opomíjená dcera Donalda Trumpa: Je to celý táta! Cestou z večírku se sotva držela na nohou Opomíjená dcera Donalda Trumpa: Je to celý táta! Cestou z večírku se sotva držela na nohou Podobu se slavným tatínkem opravdu nezapře! Nepříliš známá dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Jiří Rusnok
Jiří Rusnok
zobrazit profil Zdeněk Svěrák
Zdeněk Svěrák
zobrazit profil Ján Novák
Ján Novák
zobrazit profil Vendula Frintová
Vendula Frintová
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
zobrazit profil Miroslav Hrabě
Miroslav Hrabě