Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Překvapený Slováček na oslavě 75. narozenin: TVRDÝ ÚDER OD GOTTA! Překvapený Slováček na oslavě 75. narozenin: TVRDÝ ÚDER OD GOTTA! Na oslavě 75. narozenin Felixe Slováčka chyběl velmi důležitý člověk jeho života! Parťák a kamarád… číst článek
Sklovská (52) promluvila o novém muži v jejím životě! On si začal, říká Sisa... Sklovská (52) promluvila o novém muži v jejím životě! On si začal, říká Sisa... Operní diva Sisa Sklovská nepřestává překvapovat. Nedávno ve slovenské verzi pořadu TopStar promluvila… číst článek
Sisa Sklovská ve vedru v kůži od hlavy k patě: Závidíte mi, vzkazuje kritikům Sisa Sklovská ve vedru v kůži od hlavy k patě: Závidíte mi, vzkazuje kritikům Slovenská diva Sisa Sklovská (52) si libuje ve výstředním oblečení, kde dává na odiv svou štíhlou… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dominika  Hašková
Dominika Hašková
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Rihanna
Rihanna
zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Grace Jones
Grace Jones