Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sklovská riskuje na dovolené: O berlích a ve vedru zdolávala památky! V pantoflíčkách! Sklovská riskuje na dovolené: O berlích a ve vedru zdolávala památky! V pantoflíčkách! Slovenská diva Sisa Sklovská (52) tráví s manželem Jurajem Lelkesem (66) dovolenou v Řecku. A i když… číst článek
Sklovská (52) po návratu z Říma: Závažná OPERACE! Celkovou anestezii musela odmítnout Sklovská (52) po návratu z Říma: Závažná OPERACE! Celkovou anestezii musela odmítnout Jen co se vrátila z Sisa Sklovská z italského Říma, nastoupila do nemocnice.  Odhodlala se totiž… číst článek
Oslava Felixe Slováčka: Gotta pozvali, ale nepřišel! Msta za kok*ta? Oslava Felixe Slováčka: Gotta pozvali, ale nepřišel! Msta za kok*ta? Na narozeninový koncert Felixe Slováčka (75) sice přišli všichni jeho nejbližší, ať už z rodiny nebo… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Eva Urbanová
Eva Urbanová
zobrazit profil Pink
Pink
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)