Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sisa Lelkes Sklovska vídá manžela minimálně. Manželství trpí, přiznává Sisa Lelkes Sklovska vídá manžela minimálně. Manželství trpí, přiznává Bez práce nejsou koláče a toho si je moc dobře vědoma i slovenská zpěvačka Sisa Lelkes Sklovska (52).… číst článek
Sisa Sklovská si zahrává: Po operaci natáčela Pevnost Boyard Sisa Sklovská si zahrává: Po operaci natáčela Pevnost Boyard Zpěvačka Sisa Sklovská (52) má zřejmě pro strach uděláno. Nabídku na účinkování v dobrodružném pořadu… číst článek
Odvážná Sisa Sklovská: V provázkových šatech ukázala ňadra! Odvážná Sisa Sklovská: V provázkových šatech ukázala ňadra! Ta se toho nebojí. Operní a muzikálová zpěvačka ze Slovenska Sisa Sklovská (51) dorazila na Bratislavské… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil zpěvačka Victoria
zpěvačka Victoria
zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam
zobrazit profil Petra Janů
Petra Janů
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Jakub Smolík
Jakub Smolík