Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sisa Sklovská si zahrává: Po operaci natáčela Pevnost Boyard Sisa Sklovská si zahrává: Po operaci natáčela Pevnost Boyard Zpěvačka Sisa Sklovská (52) má zřejmě pro strach uděláno. Nabídku na účinkování v dobrodružném pořadu… číst článek
Odvážná Sisa Sklovská: V provázkových šatech ukázala ňadra! Odvážná Sisa Sklovská: V provázkových šatech ukázala ňadra! Ta se toho nebojí. Operní a muzikálová zpěvačka ze Slovenska Sisa Sklovská (51) dorazila na Bratislavské… číst článek
Sklovská (52) po operaci propadla hysterii! Vyhledala odbornou pomoc Sklovská (52) po operaci propadla hysterii! Vyhledala odbornou pomoc Sisa Sklovská si na svém vzhledu velmi zakládá, k její profesi to patří. Před nedávnem lékaři zpěvačce… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil Vlastimil Horváth
Vlastimil Horváth
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)