Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sklovská prozradila tajemství své štíhlé postavy: Stačí si doma pustit muziku a tančit! Sklovská prozradila tajemství své štíhlé postavy: Stačí si doma pustit muziku a tančit! Muzikálová diva Sisa Sklovská (52) má stále postavu jako mladice a mnohem mladší ženy, než je ona… číst článek
Horké chvíle Karla Gotta: Setkání s mužem, který ho ponížil! Horké chvíle Karla Gotta: Setkání s mužem, který ho ponížil! Roky to mezi nimi negativně jiskřilo! Stalo se tak poté, co Felix Slováček (74) otituloval svého… číst článek
Krize v manželství Sklovské? Minulý rok jsem jela za manželem 3x, tvrdí Krize v manželství Sklovské? Minulý rok jsem jela za manželem 3x, tvrdí Když člověka zavalí hromady práce, není na nic jiného čas. A to se nedá nic dělat. Něco o tom ví… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková