Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Sklovská (52) promluvila o novém muži v jejím životě! On si začal, říká Sisa... Sklovská (52) promluvila o novém muži v jejím životě! On si začal, říká Sisa... Operní diva Sisa Sklovská nepřestává překvapovat. Nedávno ve slovenské verzi pořadu TopStar promluvila… číst článek
Sisa Sklovská ve vedru v kůži od hlavy k patě: Závidíte mi, vzkazuje kritikům Sisa Sklovská ve vedru v kůži od hlavy k patě: Závidíte mi, vzkazuje kritikům Slovenská diva Sisa Sklovská (52) si libuje ve výstředním oblečení, kde dává na odiv svou štíhlou… číst článek
Sklovská v slzách! Tohle si nezaslouží ona ani její miláček Sklovská v slzách! Tohle si nezaslouží ona ani její miláček Už několik týdnů operní diva Sisa Sklovská smutní kvůli kocourovi. Tymon totiž jednou ráno odešel… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Radim Schwab
Radim Schwab
zobrazit profil Eva Urbanová
Eva Urbanová
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams