Sisa Sklovská

Datum narození: 13.10.1965
Místo narození: ŽIlina, Československo
Profese: zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Z malého Slovenska se rozjela do velkého světa. Zpěvačka a herečka Sisa Sklovská vystupovala v Německu, Belgii, Finsku, Egyptě nebo ve Spojených státech.

Sisa Sklovská po studiích Vysoké školy múzických umění v Bratislavě absolvovala pěvecké kurzy v Itálii. Šest sezón zpívala jako sólistka opery Slovenského Národního Divadla.

V roce 1996 se zpěvačka Sisa Sklovská přestěhovala do Prahy, kde oživila postavy muzikálů Krysař od Daniela Landy, Hamlet Janka Ledeckého nebo Tři Mušketýři od Michala Davida.

Sisa Sklovská na svou první koncertní šňůru po Státech vyrazila v roce 2001. Tleskali jí v New Yorku, Washingtonu nebo v Chicagu. O pět let později si zaoceánské publikum užila znova. Svůj široký hlas vtěsnala Sisa Sklovská do dvou alb: Sisa a Viem, čo chcem.

Sisa Sklovská také usedla do poroty pěvecké soutěže X Factor v roce 2014. Kolegy jí dělali známé tváře, jako nadaná zpěvačka Celeste Buckingham, zpěvák a moderátor Ondřej Brzobohatý a další hudebník Oto Klempíř.

Začátkem roku 2011 si Sisu Sklovskou vzal ředitel pojišťovny Juraj Lelkes. Svatba proběhla v jeho rodné vesnici Vrakún na Slovensku. V současné době pár uvažuje o adopci dítěte.

 

Články o celebritě

Luxusní dovča Sklovské v Monte Carlu: Teď královnou jsem já! Luxusní dovča Sklovské v Monte Carlu: Teď královnou jsem já! Muzikálová diva a úspěšný finančník se cítili v knížectví jako ryby ve vodě! Pár zavítal do luxusní… číst článek
Utrpení Sklovské (51): Lékaři potvrdili její obavy! Utrpení Sklovské (51): Lékaři potvrdili její obavy! Sisa Sklovská v poslední době skrývala obrovské bolesti. Sice na sobě nedala nic znát ani na Česko-Slovenském… číst článek
Gregorová (64) promluvila o Koptíkovi (32): Vdávat se rozhodně nebudu! Rozchod byl na spadnutí Gregorová (64) promluvila o Koptíkovi (32): Vdávat se rozhodně nebudu! Rozchod byl na spadnutí Rozjela to jako za mlada, dokonce tak, že jí ani její mladý milenec nestačil. Hana Gregorová (64)… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Rihanna
Rihanna
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová
zobrazit profil Sisa Sklovská
Sisa Sklovská
zobrazit profil Glen Hansard
Glen Hansard
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber