Ivana Christová

Datum narození: 10.8.1970
Místo narození: Prešov
Profese: podnikatelka, bývalá modelka a zpěvačka, miss
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Modelka Ivana Christová znamenala revoluci symbolu krásy. V roce 1989 byla první novodobou Miss Československa. Později se stala úspěšnou podnikatelkou a moderátorkou.

Od dětství bavil Ivanu Christovou tanec a zpěv. Vystupovala například ve folklorním souboru Šarišan. Stavební průmyslovku vystudovala rok před tím, než ji kolegové z práce přihlásili do soutěže krásy. Její vítězství bylo jednoznačné, ale hořké. Diváci ji vypískali a sponzoři ji nechtěli pustit na světové soutěže. Vyhrála pouze Miss Maja International, která nebyla tak prestižní. I tak to byl ale materiál, ze kterého vytvořil režisér Miloš Forman dlouhý žebřík. Díky jeho kontaktům mohla šplhat na mola v New Yorku, Miami, Mnichově nebo v Paříži. Tam také potkala svého budoucího manžela, francouzského Vietnamce Daniela Ubauda.

IVANA CHRISTOVÁ A BOJ S NADBYTEČNÝMI KILOGRAMY

Kromě modelingu se Ivana Christová věnovala i zpěvu a herectví. Natočila dvě alba a objevila se v kriminálním příběhu Milana Cieslara Jak chutná smrt (1995), kde hráli: Miluše Šplechtová, Juraj Kukura, Marek Vašut, Michal Dlouhý, Josef Vinklář, či Jaromír Bosák. Hlavní roli dostala ve filmové pohádce O l’uďoch a čarodejníkoch (1999).

Ivana Christová se stala ředitelkou Nadace Orin Panacea a spolupracovala s nemocnicemi v Bratislavě nebo v Praze. Posléze se vrhla do podnikání. Začala provozovat kosmetický salón. Živila se jako moderátorka, občas něco nafotila.

Úspěšná Ivana Christová se provdala za francouzského Vietnamce Daniela Ubauda, s nímž měla dceru Danielu. Po dvou letech jejich manželství skončilo - cizinec svou rodinu opustil. Po rozvodu měla Miss 1989 několik vztahů, ale ani jeden nevydržel. Chodila například s bývalým politikem Robertem Beněm nebo s Viktorem Frisíkem, manažerem tanečního studia.

DCERA IVANY CHRISTOVÉ - SVATBA?

 

Články o celebritě

Zoufalství Christové: Fotky, které děsí! Zoufalství Christové: Fotky, které děsí! Bývalá Miss Československa Ivana Christová je proslulá svými pokusy zhubnout. Nespočet drastických… číst článek
Šokující foto miss Ivany Christové: Jo-jo efekt jí zdevastoval figuru! Šokující foto miss Ivany Christové: Jo-jo efekt jí zdevastoval figuru! Jo-jo efektu se bojí každá žena a teď při pohledu na Ivanu Christovou (46) je strašák ještě větší.… číst článek
Miss Ivana Christová opět dramaticky tloustne! Strach ze selhání jater Miss Ivana Christová opět dramaticky tloustne! Strach ze selhání jater Československá Miss Ivana Christová (46) už zřejmě vzdala svůj boj s nadváhou! Je čím dál objemnější… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Eliška Bučková
Eliška Bučková