Sharon Stone

Datum narození: 10.3.1958
Místo narození: Meadville, Pennsylvania, USA
Výška: 174 cm
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Sharon Stone se stala sexuálním symbolem především díky ztělesnění role spisovatelky v erotickém thrilleru Základní instinkt.

Sharon Stone vystudovala dějiny umění a literatury a v sedmnácti letech se stala Miss Pensylvánie. Pracovala jako servírka u McDonalds, jako modelka v New Yorku a objevila se v nejslavnějších časopisech světa jako je Vogue, Elle nebo Playboy.Občas se objevila v reklamách a později začala navštěvovat kurzy herectví.

SHARON STONE - PROČ NEMÁ VLASTNÍ DĚTI?

S filmovým hraním začala Sharon Stone poměrně náhle. Ve snímku Hvězdný prach Woodyho Allena si střihla malou roli a bez větších nároků na kariéru pokračovala dál. Po deseti letech přišel zlom. Paul Verhoven ji obsadil do filmu Total Recall.

Sharon Stone režiséra uchvátila natolik, že ji o dva roky později obsadil do filmu, který se stal jejím nejslavnějším vůbec. Základní instinkt, erotický thriller o spisovatelce, jejíž psaný a skutečný svět se proplétá až podivně s vraždami. O tři roky později jí film Casino vynesl Zlatý glóbus. Žádný z jejích dalších filmů mj. Catwoman, Zlomené květiny či Alpha dog ani pokračování Základního instinktu už nebyl tak úspěšný.

O SHARON STONE ČTĚTE ZDE>>

Sharon Stone o sobě prohlásila, že je bisexuálka. Několikrát měla vztah se ženou a byla jednou vdaná za muže. Adoptovala tři syny a dokonce i opuštěnou ženu jako babičku pro ně. Musela se potýkat také s mnoha zdravotními problémy, zejména v roce 2001, kdy byla i v ohrožení života - měla mrtvičku.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Bílá se odhalila, Sharon Stone oslavila šedesátku! Celebrity na síti: Bílá se odhalila, Sharon Stone oslavila šedesátku! Předávání Oscarů, protesty na Václavském náměstí, Mezinárodní den žen a Karel Gott na Evropě 2. To… číst článek
Hvězda Základního instinktu Sharon Stone: Měla mrtvici! Hvězda Základního instinktu Sharon Stone: Měla mrtvici! Patří k těm nejoslnivějším herečkám světa, ve filmu Základní instinkt po ní toužili všichni muži,… číst článek
Glóby ve smutku kvůli sexu Glóby ve smutku kvůli sexu Jako na funuse to vypadalo v sále losangeleského hotelu Beverly Hilton při předávání Zlatých glóbů.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Nataša Gáčová
Nataša Gáčová
zobrazit profil Tomáš Juřička
Tomáš Juřička
zobrazit profil Pavlína Filipovská
Pavlína Filipovská
zobrazit profil Jana Postlerová
Jana Postlerová
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš
zobrazit profil Milla Jovovich
Milla Jovovich
zobrazit profil Nicole Kidman
Nicole Kidman
zobrazit profil Pavel Landovský
Pavel Landovský