Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Foto jako důkaz! Sexbomba Alice Bendová byla hodně divoká Foto jako důkaz! Sexbomba Alice Bendová byla hodně divoká Herečka Alice Bendová (45) je už roky spořádanou mámou dcery Aličky, syna Vašíka a partnerkou o 12… číst článek
David se klepe strachy: Přijde o milionový majetek? David se klepe strachy: Přijde o milionový majetek? Obrovské příbojové vlny devastují severní část španělského Tenerife a právě kousek odtud mají svá… číst článek
Čtyřicátnice Decastelo: Po téměř 20 letech návrat do Playboye Čtyřicátnice Decastelo: Po téměř 20 letech návrat do Playboye Eva Decastelo (40) nikdy nepatřila k cudným stydlivkám, a tak nafotila řadu sexy snímků a ukázala… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
zobrazit profil Jaroslava Pokorná
Jaroslava Pokorná
zobrazit profil Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
zobrazit profil Jaroslav Dušek
Jaroslav Dušek
zobrazit profil Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
zobrazit profil Zuzana Vejvodová
Zuzana Vejvodová
zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová