Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Psí máma Mahulena Bočanová: Přes překážky skáče místo svého »bulíka«! Psí máma Mahulena Bočanová: Přes překážky skáče místo svého »bulíka«! Než by ho peskovala, udělá radši všechno za něj! Zdolá překážky, klidně si lehne na zem. Mahulena… číst článek
Kreslíř Urban: Dodnes lituje chyb z mládí Kreslíř Urban: Dodnes lituje chyb z mládí Kreslíš Petr Urban (57) je známý především jako autor kreslené postavičky Rudy Pivrnce, ale málokdo… číst článek
První dovolenky celebrit: Pokochejte se a inspirujte se! První dovolenky celebrit: Pokochejte se a inspirujte se! Léto to je dovolenkový ráj. Většina lidí vyráží užít si klídek a pohodu o prázdninách, kdy mají volno… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vojtěch Kotek
Vojtěch Kotek
zobrazit profil Kristína Svarinská
Kristína Svarinská
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Edward Redmayne
Edward Redmayne
zobrazit profil Nikol Kouklová
Nikol Kouklová
zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Ilja Racek
Ilja Racek