Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Krutý ortel pro Srstku: Operovat se to nedá, za 2 dny by umřel Krutý ortel pro Srstku: Operovat se to nedá, za 2 dny by umřel Dvaaosmdesátiletý Zdeněk Srstka musel nedávno urgentně do špitálu, kde se dozvěděl hrozivý ortel.… číst článek
Bendová si pozvala domů Kajínka a přišla studená sprcha! Tohle nečekala! Bendová si pozvala domů Kajínka a přišla studená sprcha! Tohle nečekala! Sexy moderátorka Alice Bendová (44) si do svého nového pořadu U tebe nebo u mě pozvala k sobě domů… číst článek
Přiznání Františka Ringo Čecha (74): Po odchodu manželky přišel SMRAD a HNUS! Přiznání Františka Ringo Čecha (74): Po odchodu manželky přišel SMRAD a HNUS! František Ringo Čech už žije nějaký ten rok bez manželky. Bývalá baletka Magda se totiž jednoho krásného… číst článek

Další Herci

zobrazit profil John Travolta
John Travolta
zobrazit profil Tomáš Jeřábek
Tomáš Jeřábek
zobrazit profil Kelly Preston
Kelly Preston
zobrazit profil Jeremy Renner
Jeremy Renner
zobrazit profil Sandra Nováková
Sandra Nováková
zobrazit profil Alexandr Postler mladší
Alexandr Postler mladší
zobrazit profil Rupert Grint
Rupert Grint
zobrazit profil Roman Skamene
Roman Skamene