Alice Bendová

Datum narození: 1.11.1973
Místo narození: Praha
Výška: 165 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka Alice Bendová je půvabná, svůdná a nebojí se před kamerou ukázat nahá. Takže si ji nevšimli jen čeští filmaři, ale i jejich kolegové z Německa, Kanady či USA.

Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

ALICE BENDOVÁ - KDYŽ U VODY, TAK NAHOŘE BEZ

Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.

Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.

Mezi koníčky Alice Bendové patří snowboarding, tenis a jízda na koni.

O ALICI BENDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.

 

Články o celebritě

Kristelovou v televizi nahradila sexbomba Bendová! Cítí k sobě nenávist? Kristelovou v televizi nahradila sexbomba Bendová! Cítí k sobě nenávist? Kateřina Kristelová (37) byla donedávna tváří pořadu Paparazzi. Jenže pak se vyrojily zprávy o jejím… číst článek
Alice Bendová: Rolí vypočítavých mrch mám stále dost! Alice Bendová: Rolí vypočítavých mrch mám stále dost! Herečka Alice Bendová celý život hraje vypočítavé a sexy mrchy. V posledním snímku si poprvé zahrála… číst článek
Televizní vyhazov Kristelové neplatí! Dostane nový pořad a šéf ji chválí Televizní vyhazov Kristelové neplatí! Dostane nový pořad a šéf ji chválí Moderátorka Kateřina Kristelová (37) na TV Barrandov nekončí! I když přišla o dva pořady Aféry a… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Salma Hayek
Salma Hayek
zobrazit profil Marie Doležalová
Marie Doležalová
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš
zobrazit profil Al Pacino
Al Pacino
zobrazit profil Josef Trojan
Josef Trojan
zobrazit profil Maroš Kramár
Maroš Kramár
zobrazit profil Jitka Asterová
Jitka Asterová
zobrazit profil Petr Franěk
Petr Franěk