Karolína Kurková

Datum narození: 28.2.1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Topmodelka Tereza Maxová: Vrátila se na místo svatebního činu Topmodelka Tereza Maxová: Vrátila se na místo svatebního činu Vrátila se na místo, kde se její láska zpečetila. Modelka Tereza Maxová (45) si vzala svého dlouholetého… číst článek
Topmodelka Karolina Kurková: Takhle její manžel slavil 40!   Topmodelka Karolina Kurková: Takhle její manžel slavil 40! Česká kráska žijící v Americe Karolina Kurková (33) se pochlubila prostřenou tabulí na pláži, kde… číst článek
Dieta podle Kurkové: O kůrce chleba to není! Dieta podle Kurkové: O kůrce chleba to není! Karolina Kurková (33) se poprvé objevila na obálce prestižního časopisu Vogue už v sedmnácti letech.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová