Karolína Kurková

Datum narození: 28.2.1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Simona Krainová překvapila na přehlídkovém mole: Zbavila se vlasů a stala se dvojnicí Kurkové Simona Krainová překvapila na přehlídkovém mole: Zbavila se vlasů a stala se dvojnicí Kurkové Jsou jako dvojčata! Modelka Simona Krainová (44) změnila účes a proměnila se ve dvojnici topmodelky… číst článek
Elite Model Look: Mým vzorem je Kurková, říká vítězka Leontýna Šiřinová (16) Elite Model Look: Mým vzorem je Kurková, říká vítězka Leontýna Šiřinová (16) Světoznámá modelingová soutěž, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z téměř 40 zemí… číst článek
Tip na víkend: Orgastické módní prožitky na Štvanici. Dejte si je spolu s hvězdami! Tip na víkend: Orgastické módní prožitky na Štvanici. Dejte si je spolu s hvězdami! Prázdniny končí a nová společenská sezóna startuje prestižní světem sledovanou událostí,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková