Karolína Kurková

Datum narození: 28.2.1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Kurková s Němcovou: Hvězdy se slabostí pro Karkulky Kurková s Němcovou: Hvězdy se slabostí pro Karkulky Sice je to na Riviéře festival filmový, ale herci a filmaři hráli ve čtvrtek večer znovu až druhé… číst článek
Kurková se plácla přes kapsu: Krásný dárek rodičům! Kurková se plácla přes kapsu: Krásný dárek rodičům! Jedna z našich nejúspěšnějších modelek Karolína Kurková (33) je známá svým blízkým vztahem se svými… číst článek
Kurková dala rodičům parádní valentýnský dárek: Na to nikdy nezapomenou! Kurková dala rodičům parádní valentýnský dárek: Na to nikdy nezapomenou! Topmodelka Karolína Kurková (33) si v Miami užívá pěknou rodinnou atmosféru. Ku příležitosti svátku… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová