Karolína Kurková

Datum narození: 28.2.1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Ledecký ukázal pozadí a Perkausová perfektní postavu Celebrity na síti: Ledecký ukázal pozadí a Perkausová perfektní postavu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Smrt šéfredaktorky Vogue zasáhla modelingový svět: Vzpomínají Maxová, Kurková nebo Vojtová Smrt šéfredaktorky Vogue zasáhla modelingový svět: Vzpomínají Maxová, Kurková nebo Vojtová Ve čtvrtek zemřela italská módní ikona Franca Sozzani (†66). Tato žena byla šéfredaktorkou… číst článek
Celebrity na síti: Emma Smetana porodila a známá sexuoložka polonahá na tyči Celebrity na síti: Emma Smetana porodila a známá sexuoložka polonahá na tyči Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Jitka Válková
Jitka Válková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová