Karolína Kurková

Datum narození: 28.2.1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Učitelka sexu Zuzana Belohorcová: Pořídila si byt za 53 milionů! Učitelka sexu Zuzana Belohorcová: Pořídila si byt za 53 milionů! Bydlení snů si v Miami pořídili sexbomba Zuzana Belohorcová (40) a její muž Vlasta Hájek (40). číst článek
To je úlovek: Topmodelka Kurková v objetí s Jágrem! To je úlovek: Topmodelka Kurková v objetí s Jágrem! Dvě české hvězdy působící za velkou louží se poprvé v životě sešly. Topmodelka Karolina Kurková (32)… číst článek
Jágrova oslava ve stínu tragédie! Jágrova oslava ve stínu tragédie! Měl to být večer Jaromíra Jágra (44). Poklona za to, že je druhým neproduktivnějším hráčem všech… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková