Karolína Kurková

Datum narození: 28.2.1984
Místo narození: Děčín
Míry: 84-58-88
Výška: 180 cm
Profese: česká topmodelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

I bez pupíku se stala Karolína Kurková světovou topmodelkou a jednou z nejkrásnějších žen světa. Její křivky obepínala i diamantová podprsenka za 120 milionů korun.

Karolína Kurková se stala topmodelkou díky kamarádce, které potřebovala nafotit své vstupní snímky do agentury. Tam si Kurkové všiml italský agent a její budoucí přítel Alessandro Bazzoni, který ji přivedl do Milána, města módy. V roce 1999 se přestěhovali do New Yorku. Anna Wintourová, šéfredaktorka módního časopisu, jí předpověděla slibnou kariéru. Její fotku dala i na titulní stranu svého vydání.

Karolína Kurková se v roce 2002 stala Modelkou roku. Fotí pro všechny známé i neznámé časopisy. Na snímcích je jí dokreslován pupík, který Karolína Kurková nemá. Tváří Victoria’s Secret se stala v roce 2005. O tři roky později získala titul Nejvíc sexy žena planety.

Karolína Kurková zabrousila i do herecké branže. Zahrála si v komediálním dramatu My sexiest year nebo ve snímku o nekompromisní drsňačce G. I. Joe. Karolína Kurková je také jednou ze tří porotkyň americké reality show The Face.

Karolíně Kurkové není cizí ani charita. V Čechách občas vypomáhá kolegyni Tereze Maxové. Za program Módou k rozvoji získala ocenění OSN.

Otec Karolíny Kurkové, Josef Kurka, byl vrcholový basketbalista. Právě po něm zdědila výšku 180 cm.

Současným přítelem Karoliny Kurkové je někdejší profesionální voják, producent a scientolog Archie Drury. Spolu žijí na americké Floridě. Zasnoubil se s ní v Jihoafrické republice na vrcholu tamní Stolové hory. S Archiem Drurym má syna Tobina Jacka. Dne 12. listopadu 2015 se jim narodil druhý syn.

 

Články o celebritě

Ceny Czech Grand Design: Andílci Kurková s Peštovou zářili, Stivínová děsila podivnou čepicí Ceny Czech Grand Design: Andílci Kurková s Peštovou zářili, Stivínová děsila podivnou čepicí Obě měří 180 centimetrů, obě jsou blondýny a obě předváděly pro nejprestižnější značku prádla Victoria’s… číst článek
Topmodelka Kurková: Návrat do Česka! Topmodelka Kurková: Návrat do Česka! Létá z jednoho konce světa na druhý. Tento týden si Karolina Kurkova (33) odskočila z Baham i do… číst článek
Kurková hvězdou týdne módy: Přijela v sukni z PVC, Vignerová vystavila nahá prsa! Kurková hvězdou týdne módy: Přijela v sukni z PVC, Vignerová vystavila nahá prsa! Módní maraton na pražském týdnu módy Mercedes-Benz Prague Fashion Week rozzářila hvězda Karolína… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková

Nejnovější profily celebrit