Hana Gregorová

Datum narození: 20.8.1952
Místo narození: Bratislava
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Hana Gregorová filmové zkušenosti sbírala už od dvaceti let. Mihla se tehdy v dramatu Letokruhy. Osudový byl pro ni film Noční jezdci, díky němuž poznala svého budoucího manžela, herce Radoslava Brzobohatého.

Hana Gregorová vystudovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Kromě filmů zářila i v seriálech. Neminuly ji Četnické humoresky, Panelák, Odsouzené, Gympl s (r)učením omezenýmSvatby v Benátkách nebo PřístavV 90. letech 20. století podnikala – vedla cestovní kancelář a solárium. V roce 2004 založila spolu s tehdejším manželem Divadlo Radka Brzobohatého, kde si zahrála v Barmankách, Kleci bláznů nebo v Tančírně.

HANA GREGOROVÁ A O 32 LET MLADŠÍ PARTNER

S prvním manželem, jordánským lékařem Gassanem, má Hana Gregorová dceru Rolu. S Radoslavem Brzobohatým vychovali syna Ondřeje. O své divadlo se nyní stará sama. Radek Brzobohatý zemřel na výduť aorty v roce 2012.

Syn Ondřej se čtyři roky po smrti otce rozhodl vzít si jméno matky. Koncem června 2016 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Miss World 2006, modelkou Taťánou Kuchařovou.

O HANĚ GREGOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

S 32 let mladším kolouškem Ondřejem Koptíkem se Hana Gregorová dokonce zasnoubila. Podle informací Blesku jejich vztah skončil v září 2017, kdy ho vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Přesně 6 let po smrti Brzobohatého: Válka o dědictví a peníze Přesně 6 let po smrti Brzobohatého: Válka o dědictví a peníze To se tedy povedlo. Principálky Hana Gregorová (66) a Romana Goščíková (35) nasazují na novou sezonu… číst článek
Velká změna v rodině Hany Gregorové! Strach o její zdraví? Velká změna v rodině Hany Gregorové! Strach o její zdraví? V jejím životě už se zase blýská na lepší časy. Haně Gregorové se totiž prý ozval syn Ondřej i dcera… číst článek
Vdova po Brzobohatém Hana Gregorová: VELKÁ BITVA O DĚDICTVÍ A PENÍZE Vdova po Brzobohatém Hana Gregorová: VELKÁ BITVA O DĚDICTVÍ A PENÍZE To se teda povedlo. Principálky Hana Gregorová (66) a Romana Goščíková (35) nasazují na novou sezonu… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jaroslav Moučka
Jaroslav Moučka
zobrazit profil Marián Labuda
Marián Labuda
zobrazit profil Květa Fialová
Květa Fialová
zobrazit profil Miroslava Šafránková
Miroslava Šafránková
zobrazit profil Magda Vášáryová
Magda Vášáryová
zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Petr Čtvrtníček
Petr Čtvrtníček
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám