Hana Gregorová

Datum narození: 20.8.1952
Místo narození: Bratislava
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Hana Gregorová filmové zkušenosti sbírala už od dvaceti let. Mihla se tehdy v dramatu Letokruhy. Osudový byl pro ni film Noční jezdci, díky němuž poznala svého budoucího manžela, herce Radoslava Brzobohatého.

Hana Gregorová vystudovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Kromě filmů zářila i v seriálech. Neminuly ji Četnické humoresky, Panelák, Odsouzené, Gympl s (r)učením omezenýmSvatby v Benátkách nebo PřístavV 90. letech 20. století podnikala – vedla cestovní kancelář a solárium. V roce 2004 založila spolu s tehdejším manželem Divadlo Radka Brzobohatého, kde si zahrála v Barmankách, Kleci bláznů nebo v Tančírně.

HANA GREGOROVÁ A O 32 LET MLADŠÍ PARTNER

S prvním manželem, jordánským lékařem Gassanem, má Hana Gregorová dceru Rolu. S Radoslavem Brzobohatým vychovali syna Ondřeje. O své divadlo se nyní stará sama. Radek Brzobohatý zemřel na výduť aorty v roce 2012.

Syn Ondřej se čtyři roky po smrti otce rozhodl vzít si jméno matky. Koncem června 2016 se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Miss World 2006, modelkou Taťánou Kuchařovou.

O HANĚ GREGOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

S 32 let mladším kolouškem Ondřejem Koptíkem se Hana Gregorová dokonce zasnoubila. Podle informací Blesku jejich vztah skončil v září 2017, kdy ho vykopla z bytu.

 

Články o celebritě

Hana Gregorová nepolevila ze zásad: Úplná pravda o jejich rozchodu! Hana Gregorová nepolevila ze zásad: Úplná pravda o jejich rozchodu! Nová fakta o skutečném důvodu rozchodu Hany Gregorové (65) a Ondřeje Koptíka (34)! Na Blesk se obrátil… číst článek
Důvěrník Gregorové promluvil: Šokující fakta o rozchodu s Koptíkem, všechno je jinak! Důvěrník Gregorové promluvil: Šokující fakta o rozchodu s Koptíkem, všechno je jinak! Na deník Blesk se obrátil svědek, který rozchod Hany Gregorové (65) popsal ve zcela jiném světle,… číst článek
Co prozradily hroby slavných o Dušičkách: Záře, andělé i srdce z lásky Co prozradily hroby slavných o Dušičkách: Záře, andělé i srdce z lásky V období Dušiček se hřbitovy ve velkém rozsvítily. Hlavně pak hroby slavných tváří, kterým přišli… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Angelina Jolie
Angelina Jolie
zobrazit profil Klára Issová
Klára Issová
zobrazit profil Jana Krausová
Jana Krausová
zobrazit profil Jan Tříska
Jan Tříska
zobrazit profil Hana Gregorová
Hana Gregorová
zobrazit profil Mahulena Bočanová
Mahulena Bočanová
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Filip Rajmont
Filip Rajmont