Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný je populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení jsou vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu teď hledá skrze hudební rytmy. Je lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupuje na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka. Je také často hostem různých televizních pořadů.

Daniel Nekonečný je originál každým coulem. Jeho zpěv doprovází na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílá na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miluje barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přijde, šíří pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobývá celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe.  Nikdy nechybí na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád má i exotická zvířata.

Daniel Nekonečný má přítelkyni Zuzanu Kardovou, která s ním žije přes patnáct let. Její dcera Tereza s ním vystupuje na pódiu. V minulosti chodil například s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Elvis Presley
Elvis Presley
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Zlata Emily Kinská
Zlata Emily Kinská
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal