Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný je populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení jsou vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu teď hledá skrze hudební rytmy. Je lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupuje na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka. Je také často hostem různých televizních pořadů.

Daniel Nekonečný je originál každým coulem. Jeho zpěv doprovází na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílá na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miluje barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přijde, šíří pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobývá celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe.  Nikdy nechybí na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád má i exotická zvířata.

Daniel Nekonečný má přítelkyni Zuzanu Kardovou, která s ním žije přes patnáct let. Její dcera Tereza s ním vystupuje na pódiu. V minulosti chodil například s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

 

Články o celebritě

Chcete zkusit nápoj lásky pro životní orgasmus od Daniela Nekonečného? Chcete zkusit nápoj lásky pro životní orgasmus od Daniela Nekonečného? Daniel Nekonečný je velmi specifická postavička. Víte, co je jeho správným nápojem lásky a životabudičem?… číst článek
Tajemství hvězdy „Tváře“ Petra Rychlého: Za úspěch platí desítky tisíc ze svého! Tajemství hvězdy „Tváře“ Petra Rychlého: Za úspěch platí desítky tisíc ze svého! Co proměna, to úspěch. Petru Rychlému (50) se v nové show Tvoje tvář má známý hlas kolo od kola daří.… číst článek
Nekonečný sviští na sjezd slastí Nekonečný sviští na sjezd slastí Daniel Nekonečný se nestačí ohánět. Jeden den v Las Vegas, druhý v Chebu a pak už honem pádí do Mexika… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Sam Smith
Sam Smith
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Karolína Gudasová
Karolína Gudasová