Daniel Nekonečný

Datum narození: 29.6.1966
Místo narození: Boskovice
Profese: zpěvák, hudebník, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Daniel Nekonečný je populární český zpěvák, hudebník a herec známý svou extravagancí a věčně dobrou náladou. Jeho vystoupení jsou vždy plná energie.

Daniel Nekonečný vystudoval pražskou DAMU. Vyzkoušel si práci porodního asistenta, stavebního technika, prodavače nebo hrobníka. Nirvánu teď hledá skrze hudební rytmy. Je lídrem skupiny Šum svistu, se kterou vydal 4 nahrávky - Magie, Tančírna, Nekonečný šum a Rytmy z ráje. Vystupuje na koncertech, večírcích i na rodinných oslavách. Mezi jeho nejznámější hity patří Samba King nebo Sexy Hafanana.

Daniel Nekonečný si zahrál v komediích Eliška má ráda divočinu, Jak se krotí krokodýli nebo v seriálu Ošklivka Katka. Je také často hostem různých televizních pořadů.

Daniel Nekonečný je originál každým coulem. Jeho zpěv doprovází na vystoupeních prskavky i tanečnice nejrůznějších barev. Energii vysílá na všechny strany. Nahrál několik alb a našel se i ve filmu. Miluje barevné oblečení a neustálý úsměv na tváři. Kam přijde, šíří pozitivní energii.

Daniel Nekonečný zářivými barvami dobývá celý svět. Navštívil mnoho zemí v Asii, Africe i Americe.  Nikdy nechybí na velkém karnevalu v brazilském Rio de Janeiru. Hula tančil na havajských ostrovech. Rád má i exotická zvířata.

Daniel Nekonečný má přítelkyni Zuzanu Kardovou, která s ním žije přes patnáct let. Její dcera Tereza s ním vystupuje na pódiu. V minulosti chodil například s modelkou a moderátorkou Lejlou Abbasovou.

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda