Kateřina Průšová

Datum narození: 1.12.1983
Profese: modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Kateřina Průšová patřila k nejvytíženějším modelkám Česka. Její kariéru odstartovalo vítězství v soutěži krásy Miss České republiky pro rok 2002.

Modelka Kateřina Průšová vystudovala libereckou Střední školu gastronomie a služeb. I když jako Miss ČR zabodovala, na světovou Miss Universe se ale nepodívala – chyběla na povinném přezkoušení z angličtiny.

Pak začala Kateřina Průšová předvádět, ale také organizovat módní přehlídky. Je velmi úspěšnou doma i v zahraničí.

Dva roky byl jejím manželem podnikatel Vladimír Konvalinka. Po rozvodu se zamilovala do grafika Davida Martínka. Její srdce v minulosti uchvátil majitel autosalonu Simon Štekla nebo podnikatel Petr Vlasák. Na zálety si vyrazila třeba i s nejlepším střelcem fotbalového Eura 2004 Milanem Barošem, který kvůli tomu pak dostal kopačky od své tehdejší přítelkyně, modelky Evy Kiliánové.

 

Články o celebritě

Střípky z Varů: Rivalky Verešová s Krainovou pohromadě a celebrity na kolonádě Střípky z Varů: Rivalky Verešová s Krainovou pohromadě a celebrity na kolonádě Ve čtvrtek večer vyvrcholil společenský život na filmovém festivale v Karlových Varech. Konala se… číst článek
Kateřina Průšová zanevřela na opalování: Mám strach o své zdraví! Kateřina Průšová zanevřela na opalování: Mám strach o své zdraví! Modelka Kateřina Průšová kdysi trávila na slunci a v solárku polovinu svého života. Ale čím je starší,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič