Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23.12.1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková je známá česká tanečnice, moderátorka a herečka. Je známá díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Nyní žije s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávají dceru Jasmínu.

 

Články o celebritě

Moderátorka Novy Kloubková prozradila, jak je na tom s penězi! Moderátorka Novy Kloubková prozradila, jak je na tom s penězi! Kdo by řekl, že taková televizní celebrita bude řešit, jak vyjde s výplatou. Kristina Kloubková (40),… číst článek
Kristina Kloubková: Dcera má mononukleózu! Je to děsný! Kristina Kloubková: Dcera má mononukleózu! Je to děsný! Moderátorka Kristýna Kloubková promluvila o zdravotních potížích své dcery Jasmíny! Podívejte se… číst článek
Kloubková po rozchodu s partnerem: Soud rozhodl, kdo dostane dceru do péče! Kloubková po rozchodu s partnerem: Soud rozhodl, kdo dostane dceru do péče! Moderátorka Novy Kristina Kloubková (39) se s přítelem Karlem Moravcem (39) rozešla už před půl rokem,… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Diana Mórová
Diana Mórová
zobrazit profil Petr Jiráček
Petr Jiráček
zobrazit profil Martina Hudečková
Martina Hudečková
zobrazit profil Gabriela  Jílková
Gabriela Jílková
zobrazit profil Kristin Davis
Kristin Davis
zobrazit profil Priscilla Chan
Priscilla Chan
zobrazit profil Václav Rejmont
Václav Rejmont
zobrazit profil Radovan  Krejčíř
Radovan Krejčíř