Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23.12.1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková je známá česká tanečnice, moderátorka a herečka. Je známá díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Nyní žije s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávají dceru Jasmínu.

 

Články o celebritě

Zamilovaná Kristina Kloubková: Partnera už představila i dceři! Zamilovaná Kristina Kloubková: Partnera už představila i dceři! Moderátorka Kristina Kloubková (41) je už několik měsíců zamilovaná! Své city už nedokáže skrývat… číst článek
Petr Muk (†45) by oslavil 53. narozeniny: Dostal před smrtí varování shůry? Petr Muk (†45) by oslavil 53. narozeniny: Dostal před smrtí varování shůry? Tančíš sama, Ráchel či Láska, ta nebezpečná věc. Jen několik z řady písní, s nimiž je dodnes neodmyslitelně… číst článek
Filip Renč o svatbě a narození dcery: Kolik utratil za veselku? Filip Renč o svatbě a narození dcery: Kolik utratil za veselku? Filip Renč (52) dříve platil za sukničkáře, pak se ale zamiloval do herečky Marie Kružíkové (24)… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Paula Wild
Paula Wild
zobrazit profil Michaela  Červinková
Michaela Červinková
zobrazit profil Iva Janžurová
Iva Janžurová
zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Marie Steinová
Marie Steinová
zobrazit profil Simona Lewandowská
Simona Lewandowská
zobrazit profil Petr Třešňák
Petr Třešňák
zobrazit profil Zuzana Kajnarová
Zuzana Kajnarová