Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23.12.1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková je známá česká tanečnice, moderátorka a herečka. Je známá díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Nyní žije s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávají dceru Jasmínu.

 

Články o celebritě

Osudové rozhodnutí moderátorky Kloubkové: Druhé dítě už mít nikdy nebudu! Proč? Osudové rozhodnutí moderátorky Kloubkové: Druhé dítě už mít nikdy nebudu! Proč? Vždycky si přála mít alespoň dvě děti, osud Kristině Kloubkové (39) ale dopřál zatím jen jednu dceru.… číst článek
Kloubková překvapila jako moderátorka Prásku! Co se stalo Gábině Partyšové? Kloubková překvapila jako moderátorka Prásku! Co se stalo Gábině Partyšové? Čtvrteční Prásk! přinesl jednu velkou záhadu! Na obrazovce se totiž místo obvyklé moderátorky Gábiny… číst článek
Kloubková překvapila jako moderátorka Prásku! Co se stalo Gábině Partyšové? Kloubková překvapila jako moderátorka Prásku! Co se stalo Gábině Partyšové? Čtvrteční Prásk! přinesl jednu velkou záhadu! Na obrazovce se totiž místo obvyklé moderátorky Gábiny… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Liam  Neeson
Liam Neeson
zobrazit profil Dan Ramzer
Dan Ramzer
zobrazit profil Daniel  Brühl
Daniel Brühl
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Karim Benzema
Karim Benzema
zobrazit profil David Rath
David Rath
zobrazit profil Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
zobrazit profil Dragan Radivojevič
Dragan Radivojevič