Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23.12.1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková je známá česká tanečnice, moderátorka a herečka. Je známá díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Nyní žije s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávají dceru Jasmínu.

 

Články o celebritě

Pátek třináctého u českých celebrit: Kdo se čeho bojí? A pro koho je šťastný? Pátek třináctého u českých celebrit: Kdo se čeho bojí? A pro koho je šťastný? Když se řekne pátek třináctého, mnozí z nás si začnou představovat ty největší katastrofy, které… číst článek
Moderátorka Kristina Kloubková je kost a kůže. Stojí za tím nemoc? Moderátorka Kristina Kloubková je kost a kůže. Stojí za tím nemoc? Moderátorka televize Nova Kristina Kloubkouvá (41) se v poslední době ztrácí před očima. Strach má… číst článek
Zamilovaná Kristina Kloubková: Partnera už představila i dceři! Zamilovaná Kristina Kloubková: Partnera už představila i dceři! Moderátorka Kristina Kloubková (41) je už několik měsíců zamilovaná! Své city už nedokáže skrývat… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Pavel Sedláček
Pavel Sedláček
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Kevin  Costner
Kevin Costner
zobrazit profil Jan Pešout
Jan Pešout
zobrazit profil Marek Všetíček
Marek Všetíček
zobrazit profil Patrik Bartošák
Patrik Bartošák
zobrazit profil Lukáš Konečný
Lukáš Konečný
zobrazit profil Josef Masopust
Josef Masopust