Kristina Bastienová Kloubková

Datum narození: 23.12.1976
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: tanečnice, moderátorka, herečka

Související celebrity

Životopis

Kristina Bastienová Kloubková je známá česká tanečnice, moderátorka a herečka. Je známá díky moderování Odpoledních Televizních novin na TV Nova.

Kristina Bastienová Kloubková se přes tanec a choreografii dostala až k moderování televizních zpráv. Krom toho si zahrála v dramatu Milenci a vrazi, komedii Vratné láhve nebo sportovním seriálu Poslední sezona. V létě roku 2007 se s ní oženil zpěvák Alan Bastien. O dva roky později se rozvedli.

Na Pražské státní konzervatoři vystudovala Kristina Kloubková klasický balet. První pracovní projekt ji čekal už v šestnácti, kdy tančila v hudebním klipu zpěvačky Moniky Absolonové. Poté Kloubková vystupovala s taneční skupinou UNO. Objevila se i v muzikálech Dracula, Johanka z Arku, Angelika či ve Třech mušketýrech, kde se seznámila s Bastienem. V divadlech působí i jako choreografka. Scénu rozhýbala v hudebních hrách Baron Prášil, Je třeba zabít Davida či Adéla ještě nevečeřela.

Kristina Bastienová Kloubková se také prosadila jako televizní moderátorka. Uváděla taneční show Bailando, Snídani s Novou, Odpolední televizní noviny nebo při absenci Lucie Borhyové i večerní Televizní noviny. Kloubková také spolupracuje i s nadačním fondem Pepina.

Kristina Kloubková poznala Alana Bastiena po rozchodu s hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem, s nímž žila sedm let. Po rozvodu se zamilovala do režiséra Filipa Renče. S ním zažila divoký vztah plný hádek i odpuštěné nevěry. Nyní žije s bývalým tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem. Vychovávají dceru Jasmínu.

 

Články o celebritě

První svatba ve StarDance? Porotce Kuneš požádá Kloubkovou z Novy o ruku První svatba ve StarDance? Porotce Kuneš požádá Kloubkovou z Novy o ruku Sotva nastoupil do poroty StarDance, chystá Václav Kuneš (43) další velkou životní změnu. Přemýšlí… číst článek
Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Velká Británie nyní žije skandálem, kdy se účastník pořadu podobného typu jako StarDance, komik Seann… číst článek
Přítel Kloubkové dostal kšeft snů: Ve StarDance nahradí porotce Révaie! Přítel Kloubkové dostal kšeft snů: Ve StarDance nahradí porotce Révaie! Čtyřčlenná porota taneční soutěže StarDance letos přivítá novou tvář. Na místo Jana Révaie, který… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Dalibor Šípek
Dalibor Šípek
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil
zobrazit profil Martin Herodes
Martin Herodes
zobrazit profil Přemek Vida
Přemek Vida
zobrazit profil Tomáš Filippi
Tomáš Filippi
zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Dalibor Horák
Dalibor Horák