Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Mahulena Bočanová s Márinkou: Holky teda jedou! Mahulena Bočanová s Márinkou: Holky teda jedou! Mahulen Bočanová (50) letos bude mít pořádně pestré léto. Jako instruktorka se zúčastní tanečního… číst článek
Mahulena Bočanová: Zjevil se mi Bůh! Bylo to větší blaho než dítě v náručí Mahulena Bočanová: Zjevil se mi Bůh! Bylo to větší blaho než dítě v náručí Kdo by to byl řekl! Chlap, co bude chtít sbalit Mahulenu Bočanovou (50), jí zřejmě bude muset nejdřív… číst článek
Má smlouvu s ďáblem? Padesátnice Bočanová nemá žádné vrásky! Botox přitom odmítá Má smlouvu s ďáblem? Padesátnice Bočanová nemá žádné vrásky! Botox přitom odmítá Mahulena Bočanová (50) je jednou z mála českých hereček, které nechodí na botox nebo kolagenové výplně.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Vladimír Polívka
Vladimír Polívka
zobrazit profil Adam Novák
Adam Novák
zobrazit profil Petr Stach
Petr Stach
zobrazit profil Ilona Svobodová
Ilona Svobodová
zobrazit profil Salma Hayek
Salma Hayek
zobrazit profil Marek Vašut
Marek Vašut
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek