Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Pozadí sporu o alimenty Bočanové a Mráze: Mahuleně docházejí peníze!? Pozadí sporu o alimenty Bočanové a Mráze: Mahuleně docházejí peníze!? Víme, proč si Mahulena Bočanová (50) s exmanželem Viktorem Mrázem (50) vjeli do vlasů kvůli alimentům… číst článek
Trable Bočanové s omylem zveřejněným hanopisem: Přišla i o bankovní účty! Trable Bočanové s omylem zveřejněným hanopisem: Přišla i o bankovní účty! Mahulena Bočanová (50) se o víkendu zhroutila poté, co její šestnáctiletá dcera Márinka omylem na… číst článek
Skryté rozepře Bočanové: ZLOBU odhalil OMYL Skryté rozepře Bočanové: ZLOBU odhalil OMYL Mahulena Bočanová (50) je ve sporu bývalým partnerem Viktorem Mrázem (50). To, že jde o peníze na… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dana Morávková
Dana Morávková
zobrazit profil Casey Affleck
Casey Affleck
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Petr Rychlý
Petr Rychlý
zobrazit profil Lucie Juřičková
Lucie Juřičková
zobrazit profil Miroslav Hruška
Miroslav Hruška
zobrazit profil Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
zobrazit profil Jana Švandová
Jana Švandová