Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Mahulena Bočanová o dcerce Márince (15): Baví ji sedět do půlnoci s námi v kavárně Mahulena Bočanová o dcerce Márince (15): Baví ji sedět do půlnoci s námi v kavárně Herečka Mahulena Bočanová (50) je matkou jediné dcery Márinky (15). Obě si skvěle rozumí a tráví… číst článek
Mahulena Bočanová s Márinkou: Holky teda jedou! Mahulena Bočanová s Márinkou: Holky teda jedou! Mahulen Bočanová (50) letos bude mít pořádně pestré léto. Jako instruktorka se zúčastní tanečního… číst článek
Mahulena Bočanová: Zjevil se mi Bůh! Bylo to větší blaho než dítě v náručí Mahulena Bočanová: Zjevil se mi Bůh! Bylo to větší blaho než dítě v náručí Kdo by to byl řekl! Chlap, co bude chtít sbalit Mahulenu Bočanovou (50), jí zřejmě bude muset nejdřív… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Willem Dafoe
Willem Dafoe
zobrazit profil Karel Hynek
Karel Hynek
zobrazit profil Josef Dvořák
Josef Dvořák
zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková
zobrazit profil Hana Gregorová
Hana Gregorová
zobrazit profil Růžena Merunková
Růžena Merunková
zobrazit profil Chace Crawford
Chace Crawford
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub