Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Mahulena Bočanová: Na tohle skutečně nemá čas! Mahulena Bočanová: Na tohle skutečně nemá čas! Chtěla by si dopřávat návštěvu kosmetického salonu a nechat se hýčkat. Bohužel ale na to prý nemá… číst článek
Trable Bočanové před dovolenou: Koupili zájezd, ale neodletěli! Trable Bočanové před dovolenou: Koupili zájezd, ale neodletěli! Léto už klepe na dveře a Mahulena Bočanová (51) už má všechno volno naplánované. Jen dovolená u moře,… číst článek
Mahulena Bočanová: Přírůstek do rodiny! Mahulena Bočanová: Přírůstek do rodiny! Rozhodla se obklopit samými ostrými hochy. Ale čtyřnohými.  číst článek

Další Herci

zobrazit profil Veronika Kubařová
Veronika Kubařová
zobrazit profil Ladislav Trojan
Ladislav Trojan
zobrazit profil Petr Kostka
Petr Kostka
zobrazit profil Michael Douglas
Michael Douglas
zobrazit profil Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
zobrazit profil Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír
zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Adolf Filip
Adolf Filip