Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Odmala se objevuje Mahulena Bočanová v televizi. Od tří let hrála v reklamách. Je také úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

VŠE O HEREČCE NAJDETE ZDE

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si Mahulena Bočanová zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V televizi moderovala Mahulena Bočanová bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Viktor Mráz se s ní rozvedl po deseti letech manželství v roce 2011. Mahulena Bočanová poté randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel. Jejím milým byl také moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy.

Dcera Márinka, kterou spolu mají Mahulena Bočanová a Viktor Mráz, je lehce mentálně postižená.

 

Články o celebritě

Unikátní fotky z archivu slavných: Bartošová s Arturem, Havlovi i nestárnoucí Matuška! Unikátní fotky z archivu slavných: Bartošová s Arturem, Havlovi i nestárnoucí Matuška! Od doby, co vznikly tyto fotografie českých celebrit, uběhlo už patnáct let. V té době Iveta Bartošová… číst článek
Velký horoskop na rok 2017: Jak se nám povede v práci? Velký horoskop na rok 2017: Jak se nám povede v práci? Postavení nebeských těles ve vztahu k České republice vypadá velmi nadějně, ale hvězdy naznačují,… číst článek
Slavní a jejich sourozenci: Kdo si je podobný a kdo vůbec ne? Slavní a jejich sourozenci: Kdo si je podobný a kdo vůbec ne? U jednich jen těžko hádáte, kdo je jejich slavný sourozenec, u jiných je to jasné při prvním pohledu.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Langmajer
Lukáš Langmajer
zobrazit profil Cameron Diaz
Cameron Diaz
zobrazit profil Marie Doležalová
Marie Doležalová
zobrazit profil Vladimír Kratina
Vladimír Kratina
zobrazit profil Glenne Headly
Glenne Headly
zobrazit profil Zuzana Bydžovská
Zuzana Bydžovská
zobrazit profil Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka
zobrazit profil Jan Hofman
Jan Hofman