Mahulena Bočanová

Datum narození: 18.3.1967
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Mahulena Bočanová se v televizi objevuje odmala. Od tří let hrála v reklamách. Je úspěšná moderátorka. S producentem a podnikatelem Viktorem Mrázem má dceru Marinu.

Mahulena Bočanová je dcera významného českého architekta Jana Bočana. Na Pražské konzervatoři vystudovala v roce 1988 hudebně-dramatický obor. Po hostování v Národním divadle nastoupila do Činoherního klubu. Od roku 1997 spolupracuje i s divadelním souborem Háta. Zahrála si v dramatech Rozbitý džbán, Vassa nebo Dámský krejčí.

O MAHULENĚ BOČANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Výrazněji se Mahulena Bočanová předvedla v komediích Lucie, postrach ulice, Golet v údolí nebo v pohádkách Pták Ohnivák a Kouzelný měšec. Nejchytřejší princeznu si zkusila v rozprávce O nejchytřejší princezně, královnu Charlottu pak v příběhu O podezíravém králi.

V TV Prima Mahulena Bočanová moderovala bulvární pořad Top Star. V roce 2006 tančila v soutěži StarDance, kde později seděla i v odborné porotě. Objevila se mimoto i v seriálech Rodinná pouta nebo Vyprávěj.

Herečka Mahulena Bočanová se také věnuje charitě nebo jezdí pomáhat na dětské hudební a taneční tábory.

Manželství s podnikatelem Viktorem Mrázem, s nímž má dceru Mariánku, Mahuleně Bočanové nevyšlo. Rozvedli se roku 2011, a to po deseti letech. Poté herečka randila se scenáristou a dramaturgem Vítkem Pokorným, podnikatelem Jakubem Vytáčkou či zahradníkem Jiřím Herdou. Partnerem jí byl podle jejích slov i model Martin Černý, který ovšem jejich vztah popřel, moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebo podnikatel s luxusními hodinkami Karel Janeba. Ani tento vztah, jak se zdá, nebyl ten osudový, dostala kopačky kvůli mladší.


 

Články o celebritě

Válka o Hložkova zbitého klávesistu: Odsoudili hvězdu seriálů Vyprávěj nebo Gympl Hajlicha!  Válka o Hložkova zbitého klávesistu: Odsoudili hvězdu seriálů Vyprávěj nebo Gympl Hajlicha! Odsouzeným v případu napadeného muzikanta Pavla Březiny (47), který hrává se Standou Hložkem… číst článek
Kauza Hložkova zbitého klávesisty: Odsoudili hvězdu Vyprávěj! Jenže...Bylo vše jinak? Kauza Hložkova zbitého klávesisty: Odsoudili hvězdu Vyprávěj! Jenže...Bylo vše jinak? Odsouzeným v případu napadeného muzikanta Pavla Březiny (47), který hrává se Standou Hložkem (64)… číst článek
Čtyřicátnice Decastelo: Po téměř 20 letech návrat do Playboye Čtyřicátnice Decastelo: Po téměř 20 letech návrat do Playboye Eva Decastelo (40) nikdy nepatřila k cudným stydlivkám, a tak nafotila řadu sexy snímků a ukázala… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson
zobrazit profil Miroslav  Táborský
Miroslav Táborský
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Vladislav Rousek
Vladislav Rousek
zobrazit profil Kamil Halbich
Kamil Halbich
zobrazit profil Halka Třešňáková
Halka Třešňáková
zobrazit profil Rudolf Hrušínský ml.
Rudolf Hrušínský ml.