Alan Babický

Alan Babický

Datum narození: 1.12.1966
Místo narození: Praha
Profese: golfista
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Alan Babický je někdejší český golfista, který dosáhl řady úspěchů na amatérské i profesionální úrovni. Nyní působí jako golfový promotér a hráčský agent.

Alan Babický pracoval přes 10 let na obchodních pozicích několika mezinárodních firem. Poté se dal na golf. V roce 2005 založil organizaci věnující se jeho propagaci a výuce. Sbíral úspěchy jako hráč a dnes i jako trenér a hráčský agent. Mezi jeho žáky byla spousta známých osobností, včetně Reye Korantenga, Michaely Ochotské nebo Elišky Bučkové.

Alan Babický vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a anglickou Institute of Technology. Spoluorganizoval přes dvě stovky golfových turnajů. Věnuje se k tomu i překladu odborných golfových knih. Sport gentlemanů komentuje i v televizi.

Alan Babický působil na amatérském i profi okruhu. V kategorii profesionálů získal v roce 2008 Pohár národů ve Francii. O dva roky dříve vyhrál slovenskou soutěž 100 rokov golfu. Mezi amatéry ovládl Mistrovství světa v Thajsku. Třikrát zvítězil na Mistrovství České republiky družstev.

Alan Babický také okusil českou politickou scénu. V roce 2012 neúspěšně kandidoval v senátních volbách za stranu LEV 21 - Národní socialisté vedenou expremiérem Jiřím Paroubkem v benešovském senátním obvodě. Ve straně se mihl také český hokejista Jiří Šlégr

Alan Babický se často nechává vidět ve společnosti krásných žen. Spojován byl hlavně s moderátorkou Michaelou Ochotskou, se kterou měl mít románek, Babický však jakýkoliv intimní vztah popřel. Médiím také neunikly důvěrné dotyky mezi ním a herečkou Yvettou Blanarovičovou. Mluvilo se také o jeho náklonnosti k missce Lucii Hadašové.

Alan Babický udržoval vztah se známou moderátorkou Lucií Borhyovou. V roce 2007 se po devítileté známosti rozešli. Údajně velký podíl na rozchodu měl i úlet Borhyové s hokejistou Jaromírem Jágrem. S přítelkyní Soňou nyní Babický vychovává dceru Miu.

 

Články o celebritě

Vztahové trable na Nově: Lásky, slzy a rozchody moderátorů Televizních novin Vztahové trable na Nově: Lásky, slzy a rozchody moderátorů Televizních novin Denně moderují Televizní noviny s profesionálním úsměvem na tváři, i když jim třeba zrovna moc do… číst článek
Vztahy v Televizních novinách: Rozvody, nové lásky, tahanice… Vztahy v Televizních novinách: Rozvody, nové lásky, tahanice… Na obrazovce mají úsměv od ucha k uchu. Diváci je milují. Život moderátorek Televizních novin Lucie… číst článek
Lucie Borhyová a rybář Jakub Vágner jako »hrdličky«: Tajné rande na Nový rok! Lucie Borhyová a rybář Jakub Vágner jako »hrdličky«: Tajné rande na Nový rok! Už zase vrká! Dlouhé pohledy, tu a tam něžný dotek, romantika při svíčkách a tisíce úsměvů. Tak vypadala… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Paul Pogba
Paul Pogba
zobrazit profil Ryan Hollweg
Ryan Hollweg
zobrazit profil Šárka  Pančochová
Šárka Pančochová
zobrazit profil Marek Jarolím
Marek Jarolím
zobrazit profil Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger
zobrazit profil Aidin Mahmutovič
Aidin Mahmutovič
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý