Alan Babický

Alan Babický

Datum narození: 1.12.1966
Místo narození: Praha
Profese: golfista
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Alan Babický je někdejší český golfista, který dosáhl řady úspěchů na amatérské i profesionální úrovni. Nyní působí jako golfový promotér a hráčský agent.

Alan Babický pracoval přes 10 let na obchodních pozicích několika mezinárodních firem. Poté se dal na golf. V roce 2005 založil organizaci věnující se jeho propagaci a výuce. Sbíral úspěchy jako hráč a dnes i jako trenér a hráčský agent. Mezi jeho žáky byla spousta známých osobností, včetně Reye Korantenga, Michaely Ochotské nebo Elišky Bučkové.

Alan Babický vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a anglickou Institute of Technology. Spoluorganizoval přes dvě stovky golfových turnajů. Věnuje se k tomu i překladu odborných golfových knih. Sport gentlemanů komentuje i v televizi.

Alan Babický působil na amatérském i profi okruhu. V kategorii profesionálů získal v roce 2008 Pohár národů ve Francii. O dva roky dříve vyhrál slovenskou soutěž 100 rokov golfu. Mezi amatéry ovládl Mistrovství světa v Thajsku. Třikrát zvítězil na Mistrovství České republiky družstev.

Alan Babický také okusil českou politickou scénu. V roce 2012 neúspěšně kandidoval v senátních volbách za stranu LEV 21 - Národní socialisté vedenou expremiérem Jiřím Paroubkem v benešovském senátním obvodě. Ve straně se mihl také český hokejista Jiří Šlégr

Alan Babický se často nechává vidět ve společnosti krásných žen. Spojován byl hlavně s moderátorkou Michaelou Ochotskou, se kterou měl mít románek, Babický však jakýkoliv intimní vztah popřel. Médiím také neunikly důvěrné dotyky mezi ním a herečkou Yvettou Blanarovičovou. Mluvilo se také o jeho náklonnosti k missce Lucii Hadašové.

Alan Babický udržoval vztah se známou moderátorkou Lucií Borhyovou. V roce 2007 se po devítileté známosti rozešli. Údajně velký podíl na rozchodu měl i úlet Borhyové s hokejistou Jaromírem Jágrem. S přítelkyní Soňou nyní Babický vychovává dceru Miu.

 

Články o celebritě

Borhyová ukázala nového muže! Odvedl si ji z koncertu Zagorové! Víme, kdo to je! Borhyová ukázala nového muže! Odvedl si ji z koncertu Zagorové! Víme, kdo to je! Opulentní oslava sedmdesátin Hany Zagorové v pražské Lucerně přinesla nejedno překvapení! Vedle vystoupení… číst článek
Lucie Borhyová v tom není sama: 5 slavných Češek, před kterými láska bere nohy na ramena Lucie Borhyová v tom není sama: 5 slavných Češek, před kterými láska bere nohy na ramena Jsou slavné, jsou krásné, jsou úspěšné, přesto se jim lepí smůla na paty. Řeč je o známých ženách,… číst článek
Lucie Borhyová (37): Přiznání o zásnubách! Lucie Borhyová (37): Přiznání o zásnubách! Panenská bílá róba, květiny, prsteny a vyzvánění kostelních zvonů. O tom Lucie Borhyová (37) snila… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Ondřej Cink
Ondřej Cink
zobrazit profil Ondřej Synek
Ondřej Synek
zobrazit profil David Lafata
David Lafata
zobrazit profil Martina Dubovská
Martina Dubovská
zobrazit profil Martin Bidař
Martin Bidař
zobrazit profil Andy Murray
Andy Murray
zobrazit profil Nikola  Zdráhalová
Nikola Zdráhalová
zobrazit profil Michal  Barinka
Michal Barinka