Adéla Gondíková

Datum narození: 19.8.1973
Místo narození: Sokolov
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Adéla Gondíková je populární česká moderátorka, která se svým bratrem Daliborem ovládla televizní obrazovku. Působí i jako televizní a divadelní herečka.

Adéla Gondíková spolu s bratrem Daliborem Gondíkem ovládla televizní obrazovku. Uváděli brzkou Snídani s Novou, zábavnou Go Go Šou i soutěžní Kolotoč. Tipy a nápady pro dům a zahradu dávají v pořadu Rady ptáka Loskutáka. Spolupráci začali v rádiové show Gondix Family

Během studií hudebně-dramatického oboru Pražské konzervatoře hostovala Adéla Gondíková v Divadle Na Fidlovačce. Školu nakonec nedokončila a vyrazila na dráhu redaktorky v rádiu. V televizi moderovala publicistické pořady Dotkněte se hvězd a Kinorevue. Zahrála si v seriálu Ordinace v růžové zahradě a v komediích Všechno nejlepší! a Doktor od jezera hrochů.  

Divadelní společnost Háta nabídla Adéle Gondíkové role v inscenacích Světáci nebo Jakeovy ženy. Předvedla se i v muzikálu na ledě Popelka nebo ve francouzské konverzační komedii Jo, není to jednoduché, ve které vytvořila spolu s Jiřím Langmajerem ústřední partnerskou dvojici. A láskyplné opojení nezůstalo jen na divadelních prknech. S krátkými přestávkami Adéla Gondíková a Jiří Langmajer tvoří pár už od roku 2010.

V roce 2002 se s Adélou Gondíkovou oženil hudebník a herec Ondřej Brousek. O dva roky později mu porodila dceru Nelly. Manželství se ale kvůli Brouskově nevěře s herečkou Annou Remkovou, kterou si později vzal, rozpadlo. Mezi bývalé partnery Gondíkové patří například i herec Viktor Limr.

 

Další Herci

zobrazit profil Marion Cotillard
Marion Cotillard
zobrazit profil Petr Kostka
Petr Kostka
zobrazit profil Nina Jiránková
Nina Jiránková
zobrazit profil Michalina Olszańska
Michalina Olszańska
zobrazit profil Jana Šulcová
Jana Šulcová
zobrazit profil Rudolf Jelínek
Rudolf Jelínek
zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Vin Diesel
Vin Diesel