Petr Čadek

Datum narození: 29.12.1978
Místo narození: Liberec
Profese: tanečník, choreograf

Související celebrity

Životopis

Tanečník Petr Čadek je známý z pořadu České televize Star Dance...když hvězdy tančí a rovněž jako manžel herečky Jitky Čvančarové.

Do povědomí diváků se Petr Čadek zapsal v roce 2007 díky soutěži Star Dance II...když hvězdy tančí, ve které jeho partnerkou byla Tatiana Vilhelmová. Nakonec se probojovali až do finále, kde skončili na druhém místě. Charismatiského tanečníka si pak do slovenské obdoby soutěže vydupala Andrea Verešová.

PETR ČADEK - KDY MU PRASKLY KALHOTY?

S tancováním Petr Čadek začal už jako velmi mladý a za svou kariéru vystřídal mnoho tanečních partnerek. K jeho úspěchům patří 2. místo z republikového finále profesionálů 2006, je také mistrem republiky z roku 2007. V tomtéž roce se probojoval mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa.

Tanečník Petr Čadek si přičichl také k herectví, a to v divadelní inscenaci divadla Ponec Posedlost. Na dalších divadelních hrách spolupracoval hlavně jako choreograf.

Krom tance Petra Čadka baví i golf, lyže a jelikož je majitelem jednoho libereckého klubu, tak i práce za barem.

O PETRU ČADKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouholetou přítelkyní i taneční partnerkou Petra Čadka byla Michaela Krupičková. V září roku 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou. O pět měsíců později se jim narodila dcera Elena Emílie. V červenci 2018 přišel na svět jejich druhý potomek, syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Jitka Čvančarová: Problém s dědictvím po matce! Jde o dva baráky Jitka Čvančarová: Problém s dědictvím po matce! Jde o dva baráky Ani čtyři měsíce po smrti milované maminky Jitky (✝71) nemá klid! Jitka Čvančarová (39) se musí vyrovnat… číst článek
Jitka Čvančarová našla střih šatů, v nichž nedusí okolí obřím dekoltem Jitka Čvančarová našla střih šatů, v nichž nedusí okolí obřím dekoltem Herečka Jitka Čvančarová (39) občas ráda dá na odiv své bujné poprsí a strhne na sebe veškerou pozornost,… číst článek
Čvančarová po smrti mámy: Nečekané problémy Čvančarová po smrti mámy: Nečekané problémy Už jsou tomu čtyři měsíce, co zemřela milovaná maminka Jitky Čvančarové. Herečka se ze smrti dlouho… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Jef Kratochvil
Jef Kratochvil
zobrazit profil Jovanka Skrčeská
Jovanka Skrčeská
zobrazit profil Ruby Rubacuori
Ruby Rubacuori
zobrazit profil Kateřina Krakowská
Kateřina Krakowská
zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda
zobrazit profil Marie Steinová
Marie Steinová
zobrazit profil Ivan Martin Jirous
Ivan Martin Jirous
zobrazit profil Marek Brodský
Marek Brodský