Petr Čadek

Datum narození: 29.12.1978
Místo narození: Liberec
Profese: tanečník, choreograf

Související celebrity

Životopis

Tanečník Petr Čadek je známý z pořadu České televize Star Dance...když hvězdy tančí a rovněž jako manžel herečky Jitky Čvančarové.

Do povědomí diváků se Petr Čadek zapsal v roce 2007 díky soutěži Star Dance II...když hvězdy tančí, ve které jeho partnerkou byla Tatiana Vilhelmová. Nakonec se probojovali až do finále, kde skončili na druhém místě. Charismatiského tanečníka si pak do slovenské obdoby soutěže vydupala Andrea Verešová.

PETR ČADEK - KDY MU PRASKLY KALHOTY?

S tancováním Petr Čadek začal už jako velmi mladý a za svou kariéru vystřídal mnoho tanečních partnerek. K jeho úspěchům patří 2. místo z republikového finále profesionálů 2006, je také mistrem republiky z roku 2007. V tomtéž roce se probojoval mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa.

Tanečník Petr Čadek si přičichl také k herectví, a to v divadelní inscenaci divadla Ponec Posedlost. Na dalších divadelních hrách spolupracoval hlavně jako choreograf.

Krom tance Petra Čadka baví i golf, lyže a jelikož je majitelem jednoho libereckého klubu, tak i práce za barem.

O PETRU ČADKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouholetou přítelkyní i taneční partnerkou Petra Čadka byla Michaela Krupičková. V září roku 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou. O pět měsíců později se jim narodila dcera Elena Emílie. V červenci 2018 přišel na svět jejich druhý potomek, syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Achillova pata vztahu Čvančarové a Čadka: Herečka přiznala možnou příčinu konce Achillova pata vztahu Čvančarové a Čadka: Herečka přiznala možnou příčinu konce Charismatická herečka, která se ráda chlubí bujným dekoltem, se svěřila s tím, že se v některých… číst článek
První rozchod ve StarDance?! Pětibojař Svoboda se podpory partnerky nedočká První rozchod ve StarDance?! Pětibojař Svoboda se podpory partnerky nedočká Pětibojař David Svoboda (33) na tanečním parketě válí! Společně s tanečnicí Veronikou Lálovou (27)… číst článek
Muži zklamaná Bagárová zase skončí sama: Je to gay! Muži zklamaná Bagárová zase skončí sama: Je to gay! Jakmile odstartovala krásná Monika Bagárová tréninky ve StarDance s tanečníkem Robinem Ondráčkem,… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Géza Röhrig
Géza Röhrig
zobrazit profil Lenka Nora Návorková
Lenka Nora Návorková
zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda
zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek
zobrazit profil Blanka Matragi
Blanka Matragi
zobrazit profil Michal Necpál
Michal Necpál
zobrazit profil Antonie Zacpalová
Antonie Zacpalová
zobrazit profil Lucie Hořčičková
Lucie Hořčičková