Petr Čadek

Datum narození: 29.12.1978
Místo narození: Liberec
Profese: tanečník, choreograf

Související celebrity

Životopis

Tanečník Petr Čadek je známý z pořadu České televize Star Dance...když hvězdy tančí a rovněž jako manžel herečky Jitky Čvančarové.

Do povědomí diváků se Petr Čadek zapsal v roce 2007 díky soutěži Star Dance II...když hvězdy tančí, ve které jeho partnerkou byla Tatiana Vilhelmová. Nakonec se probojovali až do finále, kde skončili na druhém místě. Charismatiského tanečníka si pak do slovenské obdoby soutěže vydupala Andrea Verešová.

PETR ČADEK - KDY MU PRASKLY KALHOTY?

S tancováním Petr Čadek začal už jako velmi mladý a za svou kariéru vystřídal mnoho tanečních partnerek. K jeho úspěchům patří 2. místo z republikového finále profesionálů 2006, je také mistrem republiky z roku 2007. V tomtéž roce se probojoval mezi 16 nejlepších profesionálních tanečníků světa.

Tanečník Petr Čadek si přičichl také k herectví, a to v divadelní inscenaci divadla Ponec Posedlost. Na dalších divadelních hrách spolupracoval hlavně jako choreograf.

Krom tance Petra Čadka baví i golf, lyže a jelikož je majitelem jednoho libereckého klubu, tak i práce za barem.

O PETRU ČADKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouholetou přítelkyní i taneční partnerkou Petra Čadka byla Michaela Krupičková. V září roku 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou. O pět měsíců později se jim narodila dcera Elena Emílie. V červenci 2018 přišel na svět jejich druhý potomek, syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Největší skandály ve StarDance: Líbačka Dědíka s chlapem, Žilková letěla omylem a prsa Bittnerové! Velká Británie nyní žije skandálem, kdy se účastník pořadu podobného typu jako StarDance, komik Seann… číst článek
Čvančarová je dvojnásobnou maminkou: Chlapeček dostal neobvyklé jméno Čvančarová je dvojnásobnou maminkou: Chlapeček dostal neobvyklé jméno Herečka Jitka Čvančarová (40) a její partner Petr Čadek se dočkali druhého potomka. K dceři Elence… číst článek
Těhotná Čvančarová: Dcera si o miminko napsala Ježíškovi Těhotná Čvančarová: Dcera si o miminko napsala Ježíškovi Po dalším dítěti dlouho toužila nejen herečka Jitka Čvančarová (40), sourozence si přála i její šestiletá… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Martin Janecký
Martin Janecký
zobrazit profil Blanka Kulínská
Blanka Kulínská
zobrazit profil Renáta Suchánková
Renáta Suchánková
zobrazit profil Géza Röhrig
Géza Röhrig
zobrazit profil Jiří Grossman
Jiří Grossman
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Osmany Laffita
Osmany Laffita
zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda