Mirka Čejková

Datum narození: 6.7.1963
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Bývalá novinářka a moderátorka, která byla svého času nejpopulárnější osobností televizních obrazovek. Posléze však její kariéra upadala a bylo o ní spíše slyšet v souvislosti s jejími problematickými partnery.

Mirka Čejková vystudovala pražskou VŠCHT. Po revoluci se zúčastnila konkurzu na post moderátorky v tehdejší Československé televizi (později České televize) a začala hlásit zprávy. Největší popularitu  získala ale až za svého působení v televizi NOVA. Společně se svým tehdejším kolegou, kterým byl Pavel Zuna, byli zvoleni nejpopulárnější zpravodajskou dvojicí. Kvůli snaze zachránit své druhé manželství dala výpověď a odcestovala za svým manželem do Ameriky.

Mirka Čejková byla třikrát vdaná, ale ani jedno z manželství nedopadlo dobře. Prvním manželem byl její spolužák z vysoké školy Tomáš Všetečka, kterého si vzala ve 24 letech. Později s ním má své první dítě dceru Petru, která je bohužel mentálně postižená. Tato skutečnost významně ovlivní celý její život.

Jejím druhým manželem byl golfista Alex Čejka, se kterým má dva syny Alexe a Felixe. Ani toto manželství nevydrželo. Navíc ho zakončil velmi drsný a vleklý rozvod a tahanice o děti i majetek. Mirka Čejková nakonec na svém bývalém manželovi vysoudila alimenty ve výši 270 000 korun měsíčně.

Jejím třetím životním partnerem byl podnikatel Marek Vít. Ten byl odsouzen za zpronevěru do vězení. Mirka si ho vzala za muže v roce 2005 ve věznici ve Všehrdech. Po třech letech, ale následoval rozvod.

Mirka Čejková dlouhodobě aktivně podporuje sdružení pro mentálně postižené Oáza a ProFem, což je konzultační středisko pro ženské projekty.

 

 

Články o celebritě

Čejková znovu ve společnosti: Přinutila Básníky k vyšetření prostaty! Čejková znovu ve společnosti: Přinutila Básníky k vyšetření prostaty! Dříve byla hvězdou televizních obrazovek, dnes zůstává v ústraní. Bývalá moderátorka Mirka Čejková… číst článek
Mirka Čejková o exmanželovi: Násilnické prase schopné zkopat ženskou! Mirka Čejková o exmanželovi: Násilnické prase schopné zkopat ženskou! Na muže bývalá moderátorka Mirka Čejková (53) příliš štěstí neměla. Z jejího vyprávění o bývalém… číst článek
13. komnata odkryla za 10 let hrůzy! Celebrity na heroinu, v dluzích i depresích! 13. komnata odkryla za 10 let hrůzy! Celebrity na heroinu, v dluzích i depresích! S nápadem na dokumentární pořad 13. komnata přišla novinářka a moderátorka Ivana Toušlová. Inspiroval… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka