Mirka Čejková

Datum narození: 6.7.1963
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Bývalá novinářka a moderátorka, která byla svého času nejpopulárnější osobností televizních obrazovek. Posléze však její kariéra upadala a bylo o ní spíše slyšet v souvislosti s jejími problematickými partnery.

Mirka Čejková vystudovala pražskou VŠCHT. Po revoluci se zúčastnila konkurzu na post moderátorky v tehdejší Československé televizi (později České televize) a začala hlásit zprávy. Největší popularitu  získala ale až za svého působení v televizi NOVA. Společně se svým tehdejším kolegou, kterým byl Pavel Zuna, byli zvoleni nejpopulárnější zpravodajskou dvojicí. Kvůli snaze zachránit své druhé manželství dala výpověď a odcestovala za svým manželem do Ameriky.

Mirka Čejková byla třikrát vdaná, ale ani jedno z manželství nedopadlo dobře. Prvním manželem byl její spolužák z vysoké školy Tomáš Všetečka, kterého si vzala ve 24 letech. Později s ním má své první dítě dceru Petru, která je bohužel mentálně postižená. Tato skutečnost významně ovlivní celý její život.

Jejím druhým manželem byl golfista Alex Čejka, se kterým má dva syny Alexe a Felixe. Ani toto manželství nevydrželo. Navíc ho zakončil velmi drsný a vleklý rozvod a tahanice o děti i majetek. Mirka Čejková nakonec na svém bývalém manželovi vysoudila alimenty ve výši 270 000 korun měsíčně.

Jejím třetím životním partnerem byl podnikatel Marek Vít. Ten byl odsouzen za zpronevěru do vězení. Mirka si ho vzala za muže v roce 2005 ve věznici ve Všehrdech. Po třech letech, ale následoval rozvod.

Mirka Čejková dlouhodobě aktivně podporuje sdružení pro mentálně postižené Oáza a ProFem, což je konzultační středisko pro ženské projekty.

 

 

Články o celebritě

Mirka Čejková o otci svých dětí: Porušuje zákon, dluží 39 milionů! Mirka Čejková o otci svých dětí: Porušuje zákon, dluží 39 milionů! Se slavným golfistou (46) má Mirka Čejková (54) dva syny. Alex (17) a Felix (15) si ale s tátou asi… číst článek
Mirka Čejková (54) vyvedla postiženou dceru a ukázala dokonalý výstřih! Mirka Čejková (54) vyvedla postiženou dceru a ukázala dokonalý výstřih! Že by zastavila čas? Bývalá moderátorka Televizních novin Mirka Čejková (54) dorazila na narozeniny… číst článek
Dcera Petra Hapky (70) Petra: Vytasila obří výstřih a pořádné tetování! Dcera Petra Hapky (70) Petra: Vytasila obří výstřih a pořádné tetování! Slavnostní večer ve Státní opeře, kde se konal večírek ke kulatinám baletního mistra Vlastimila Harapese,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná