Mirka Čejková

Datum narození: 6.7.1963
Místo narození: Praha
Profese: moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Bývalá novinářka a moderátorka, která byla svého času nejpopulárnější osobností televizních obrazovek. Posléze však její kariéra upadala a bylo o ní spíše slyšet v souvislosti s jejími problematickými partnery.

Mirka Čejková vystudovala pražskou VŠCHT. Po revoluci se zúčastnila konkurzu na post moderátorky v tehdejší Československé televizi (později České televize) a začala hlásit zprávy. Největší popularitu  získala ale až za svého působení v televizi NOVA. Společně se svým tehdejším kolegou, kterým byl Pavel Zuna, byli zvoleni nejpopulárnější zpravodajskou dvojicí. Kvůli snaze zachránit své druhé manželství dala výpověď a odcestovala za svým manželem do Ameriky.

Mirka Čejková byla třikrát vdaná, ale ani jedno z manželství nedopadlo dobře. Prvním manželem byl její spolužák z vysoké školy Tomáš Všetečka, kterého si vzala ve 24 letech. Později s ním má své první dítě dceru Petru, která je bohužel mentálně postižená. Tato skutečnost významně ovlivní celý její život.

Jejím druhým manželem byl golfista Alex Čejka, se kterým má dva syny Alexe a Felixe. Ani toto manželství nevydrželo. Navíc ho zakončil velmi drsný a vleklý rozvod a tahanice o děti i majetek. Mirka Čejková nakonec na svém bývalém manželovi vysoudila alimenty ve výši 270 000 korun měsíčně.

Jejím třetím životním partnerem byl podnikatel Marek Vít. Ten byl odsouzen za zpronevěru do vězení. Mirka si ho vzala za muže v roce 2005 ve věznici ve Všehrdech. Po třech letech, ale následoval rozvod.

Mirka Čejková dlouhodobě aktivně podporuje sdružení pro mentálně postižené Oáza a ProFem, což je konzultační středisko pro ženské projekty.

 

 

Články o celebritě

Vztah Čejkové a Zuny pohřbila jediná věta! Vztah Čejkové a Zuny pohřbila jediná věta! Od dob, kdy Mirka Čejková (54) a Pavel Zuna (49) tvořili… číst článek
Lakomí boháči: Exmanžel Čejkové dluží 39 milionů! Kdo další neplatí? Lakomí boháči: Exmanžel Čejkové dluží 39 milionů! Kdo další neplatí? Více než 13 miliard dluží v Česku rodiče na výživném. Problémy s vymáháním peněz pro své děti ale… číst článek
Mirka Čejková o otci svých dětí: Porušuje zákon, dluží 39 milionů! Mirka Čejková o otci svých dětí: Porušuje zákon, dluží 39 milionů! Se slavným golfistou (46) má Mirka Čejková (54) dva syny. Alex (17) a Felix (15) si ale s tátou asi… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný