Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Soutěž krásy Česká Miss v ohrožení: Finále bude, jen když padne Sparta! Soutěž krásy Česká Miss v ohrožení: Finále bude, jen když padne Sparta! Už za měsíc začnou první castingy na Českou Miss 2017, kterou před pár týdny koupili noví majitelé,… číst článek
Kubelková končí jako tvář České Miss: Nahradí ji o devět let mladší kráska Kubelková končí jako tvář České Miss: Nahradí ji o devět let mladší kráska S novými majiteli soutěže krásy České Miss se mění i tvář projektu. Tou byla poslední dva roky moderátorka… číst článek
Nová šéfka České Miss Čerešňáková: Chceme, aby holky měly nejen na chleba, ale i na med! Nová šéfka České Miss Čerešňáková: Chceme, aby holky měly nejen na chleba, ale i na med! Sotva se Eva Čerešňáková (30) ujala nové role šéfky České Miss, už letošním dívkám slibuje lepší… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková