Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Eva Čerešňáková: Jak to bude s Českou Miss? Nevím, co bude dál... Eva Čerešňáková: Jak to bude s Českou Miss? Nevím, co bude dál... I když se mluví o tom, že Eva Čerešňáková (31) dostala v České Miss coby ředitelka padáka, tak ona… číst článek
Exředitel České Miss Ditmar: Rychlý převoz do nemocnice! Mysli na Boha, vzkazuje mu z jachty Čerešňáková Exředitel České Miss Ditmar: Rychlý převoz do nemocnice! Mysli na Boha, vzkazuje mu z jachty Čerešňáková V polovině května na doporučení lékařů odstoupil Martin Ditmar (44) z vedení České Miss. A tak veškerá… číst článek
Sestra královny krásy Hadašové nebude ve finále České Miss! Uškodilo jí slavné jméno? Sestra královny krásy Hadašové nebude ve finále České Miss! Uškodilo jí slavné jméno? Když se v roce 2007 Lucie Hadašová (31) stala Českou Miss, tak její sestře Kateřině bylo 14 let.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá