Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Sestra královny krásy Hadašové nebude ve finále České Miss! Uškodilo jí slavné jméno? Sestra královny krásy Hadašové nebude ve finále České Miss! Uškodilo jí slavné jméno? Když se v roce 2007 Lucie Hadašová (31) stala Českou Miss, tak její sestře Kateřině bylo 14 let.… číst článek
Šéfové České Miss Ditmar s Čerešňákovou: ROZCHOD! Lásku nahradil byznys! Šéfové České Miss Ditmar s Čerešňákovou: ROZCHOD! Lásku nahradil byznys! Mají za sebou těžký rok, kdy se spolumajitel České Miss Martin Ditmar (44) ocitl na pokraji smrti… číst článek
Ředitelka České Miss Čerešňáková zrušila zásnuby! Shodila prsten po hádce s Ditmarem Ředitelka České Miss Čerešňáková zrušila zásnuby! Shodila prsten po hádce s Ditmarem Před víc než rokem se zasnoubili a místo svatby přišly hádky! Ředitelka České Miss Eva Čerešňáková… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová