Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Panenky slavných šly na dračku: Martinová ušila Rottrovou! Panenky slavných šly na dračku: Martinová ušila Rottrovou! Čtyřicet, osmdesát, ale i sto tisíc korun. Na benefiční aukci panenek pro UNICEF padaly částky, na… číst článek
Zákaz promenády v plavkách na MISS? Čenský a Agáta zuří, Rosák by soutěž zrušil celou Zákaz promenády v plavkách na MISS? Čenský a Agáta zuří, Rosák by soutěž zrušil celou V USA proběhlo historicky první finále Miss America bez promenády v plavkách. Tuto disciplínu už… číst článek
Definitivně utnuli Českou Miss! Čerešňáková s Ditmarem se soutěže zbavili Definitivně utnuli Českou Miss! Čerešňáková s Ditmarem se soutěže zbavili Již delší dobu se nad soutěží Česká Miss stahovala mračna a ani samotní majitelé Eva Čerešňáková… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová