Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Z České Miss odstoupila už třetí finalistka! Zbude v ní vůbec někdo?! Z České Miss odstoupila už třetí finalistka! Zbude v ní vůbec někdo?! Soutěž Česká Miss se pomalu, ale jistě rozpadá. Nejdříve z ní odstoupila Nikol Švantnerová (24) a… číst článek
Krainová a dvě finalistky České Miss: Proč zdrhly ze soutěže krásy! Krainová a dvě finalistky České Miss: Proč zdrhly ze soutěže krásy! Nečekaný odchod. Jen krátce před dalším soustředěním České Miss dala soutěži sbohem její patronka… číst článek
Česká Miss v troskách: Po Krainové a Švantnerové končí i finalistky! Česká Miss v troskách: Po Krainové a Švantnerové končí i finalistky! Soutěž Česká Miss se pomalu rozpadá. Nejdříve z ní odstoupily Nikol Švantnerová (24) a Simona Krainová… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá