Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Šéf České Miss Martin Ditmar: Žije si jako král, ale dluží 755 000 Kč! Šéf České Miss Martin Ditmar: Žije si jako král, ale dluží 755 000 Kč! Obklopuje se luxusem a krásnými ženami, zároveň ale na nového šéfa České Miss Martina Ditmara (44)… číst článek
Česká Miss ve spárech dlužníka: Zabaví exekutoři i korunky? Česká Miss ve spárech dlužníka: Zabaví exekutoři i korunky? Nový šéf soutěže krásy Česká Miss Martin Ditmar (44) se rád obklopuje luxusem a krásnými ženami.… číst článek
Nečekané! Krainová bere zpátečku? Nečekané! Krainová bere zpátečku? Módní guru České Miss. Tuto funkci má podle nových majitelů soutěže krásy Evy Čerešňákové (30) a… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová