Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Nenasyta Čunek! Má tři funkce i Českou Miss Nenasyta Čunek! Má tři funkce i Českou Miss Jiří Čunek (58) je nejen hetman Zlínského kraje, ale i senátor a starosta Vsetína. K tomu všemu vlastní… číst článek
Blesk rozkryl pozadí soutěže krásy: Českou Miss ovládá Čunkova rodina! Blesk rozkryl pozadí soutěže krásy: Českou Miss ovládá Čunkova rodina! Čunek hledá Českou Miss! Tak by se klidně mohla přejmenovat soutěž krásy. I když se na veřejnosti… číst článek
Hledá se Česká Miss, nebo ne? Porotkyně víc zajímaly mobily! Hledá se Česká Miss, nebo ne? Porotkyně víc zajímaly mobily! Takřka 50 krásek se mohlo během semifinále Hledá se Česká Miss přetrhnout. Nikol Švantnerovou (24)… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková