Eva Čerešňáková

Datum narození: 14.7.1986
Místo narození: Uherské Hradiště
Profese: modelka, 1. vicemiss České Miss 2007
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Eva Čerešňáková je česká modelka a 1. vicemiss České Miss 2007. Mluví čtyřmi světovými jazyky a to anglicky, německy, španělsky a italsky.

Eva Čerešňáková se narodila 14. července 1986 v Uherském Hradišti, kde vystudovala místní gymnázium, dále pokračovala na VŠE v Praze, kde si zvolila obor Mezinárodní obchod. V roce 2007 byla první vicemiss ČR. Už v roce 2005 vyhrála titul II. vicemiss Středních škol, hned o rok později se stala Miss Academia 2006.

Eva Čerešňáková se v roce 2007 přihlásila do soutěže Česká Miss a skončila na druhém místě, jako první vicemiss. Tehdy zvítězila Lucie Hadašová. Poté jako zástupkyně ČR odjela na Miss Earth, která se konala na Filipínách. Zde se probojovala mezi 16 nejhezčích dívek.

Eva Čerešňáková se kromě modelingu věnuje také moderování a činnosti v PR agentuře. Zapojuje se i do různých charitativních projektů a akcí. Sama daruje krev a podporuje Červený kříž.

Eva Čerešňáková v soukromém životě žila s přítelem Adamem Pacltem, se kterým se seznámila na vysoké škole. V roce 2012 se i přes plánovanou svatbu ale rozešli.

 

Články o celebritě

Záhada zmizelého majitele České Miss rozluštěna: Bojoval v nemocnici o život! Záhada zmizelého majitele České Miss rozluštěna: Bojoval v nemocnici o život! Všechno kolem České Miss připravovali spolu. Na velkém finále soutěže krásy se ale Martin Ditmar… číst článek
Fiasko České Miss: Dorazil jen Slováček, majitel soutěže onemocněl... Fiasko České Miss: Dorazil jen Slováček, majitel soutěže onemocněl... Jedno velké fiasko. I tak by se dalo nazvat finále České Miss 2017, ze kterého vzešla vítězka, tmavovlasá… číst článek
Krach České Miss?! Nefungují webovky ani telefony, majitelé Čerešňáková s Ditmarem zmizeli! Krach České Miss?! Nefungují webovky ani telefony, majitelé Čerešňáková s Ditmarem zmizeli! Nad soutěží krásy Česká Miss, kterou loni na podzim koupila Vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (30) s partnerem… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová
Gabriela Kratochvílová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová