Martin Dejdar

Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

Kaiserova zavržená sestra Eva: Snad náš vztah bude zase lepší! Kaiserova zavržená sestra Eva: Snad náš vztah bude zase lepší! Jako malí k sobě měli blízko, v dospělosti se spolu dokonce pustili do podnikání. Pak se ale všechno… číst článek
Objevená sestra Kaisera: Děsivý konec společného podniku - Dluhy! Vydírání! Výpalné! Objevená sestra Kaisera: Děsivý konec společného podniku - Dluhy! Vydírání! Výpalné!  Snili o úspěšném podnikání,  ale drsná 90. léta jim přinesla zkázu. Oldřich Kaiser (62) se svou… číst článek
Manévry okolo vystoupení Gotta ve finále Tváře: Tajné zkoušky a zákazy! Manévry okolo vystoupení Gotta ve finále Tváře: Tajné zkoušky a zákazy! Zákazy, manévry a velké pozdvižení provázely vystoupení Karla Gotta (77) ve velkém finále třetí řady… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jason Statham
Jason Statham
zobrazit profil Sophia Loren
Sophia Loren
zobrazit profil Vladimír Čech
Vladimír Čech
zobrazit profil Vin Diesel
Vin Diesel
zobrazit profil Jiří Hána
Jiří Hána
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Štěpánka Fingerhutová
Štěpánka Fingerhutová
zobrazit profil Andrea Kerestéšová Růžičková
Andrea Kerestéšová Růžičková