Martin Dejdar

Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

Ponížení pro Daru Rolins: Dejdar si utahoval z jejího rozchodu s Rytmusem! Ponížení pro Daru Rolins: Dejdar si utahoval z jejího rozchodu s Rytmusem! Po sedmi letech se jí rozpadl vztah a teď navíc přihlíží tomu, jak je její expartner Rytmus (41)… číst článek
Martin Dejdar nechutně ponížil Daru Rolins! Publikum v šoku Martin Dejdar nechutně ponížil Daru Rolins! Publikum v šoku V průběhu moderování galavečera České Miss se Martin Dejdar dopustil nepříjemného trapasu. Po vystoupení… číst článek
Českou Miss 2018 se stala Lea Šteflíčková: Jak se vám líbí? Českou Miss 2018 se stala Lea Šteflíčková: Jak se vám líbí? Deset finalistek, jen jedna ale může odejít jako vítězka a získat korunku a titul královny krásy.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Měcháček
Tomáš Měcháček
zobrazit profil Kabir Bedi
Kabir Bedi
zobrazit profil Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk
zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Brigitte Bardot
Brigitte Bardot
zobrazit profil Ladislav Mrkvička
Ladislav Mrkvička
zobrazit profil Jane Seymourová
Jane Seymourová