Martin Dejdar

Datum narození: 11.3.1965
Místo narození: Vysoké Mýto
Profese: herec, moderátor, zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Martin Dejdar je známý a populární český herec, producent, moderátor, komik a dabér. Je známý především díky působení seriálům Zdivočelá země a Comeback.

Martin Dejdar absolvoval DAMU v Praze a později nastoupil do klubového divadla Studio Ypsilon. Zde se stal kolegou herců, jako jsou například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser. Postupem času hostoval ve spoustě pražských divadel například v Realistickém divadle, kde byl součástí her Othello, Sluha dvou pánů nebo Anna Karenina.

MARTIN DEJDAR O ŽIVOTĚ NA FLORIDĚ 

První filmová hlavní role Martina Dejdara přišla s muzikálem Šakalí léta Jana Hřebejka a Petra Jarchovského. Po tomto filmu následovaly role ve filmech Amerika, Učitel tance (za kterého obdržel Českého lva), Slunce, seno, erotika, Proč a Příliš hlučná samota. Martin Dejdar si zahrál také v seriálech, například Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin, Poslední sezonaComeback či Přístav.

Martin Dejdar se jako zábavný moderátor osvědčil v televizních pořadech Šance, Ptákoviny, Vaše velká premiéra a Na vlastní nebezpečí. S Tomášem Měcháčkem uváděl pořad Vylomeniny. Martin Dejdar je také producent. Koprodukoval film Panství z roku 1999 a byl producentem filmu Eliška má ráda divočinu.

O MARTINU DEJDAROVI ČTĚTE ZDE>>

Většina televizních diváků má jeho hlas spojený s animovanou postavou Barta Simpsona v americkém seriálu Simpsonovi. Jako dabér jej Martin Dejdar propůjčil mj. postavě mluvícího myšáka ve filmu Myšák Stuart Little. Připomněl se také porotcováním druhého i třetího ročníku soutěže Československo má talent na TV Prima.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se střetla s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Alešem Hámou.

Martin Dejdar má se svou manželkou Danielou dvě děti - syna Matěje a dceru Sáru. Jeho švagr je šéfem gangu, který unášel bohaté podnikatele, Michael Šváb.

 

Články o celebritě

Tak to se nepovedlo: Dejdar si uřízl pořádnou ostudu! Tak to se nepovedlo: Dejdar si uřízl pořádnou ostudu! Hrál si na tvrdého rockera a skončil bez kalhot. Jedno prudké ohnutí, těsné džíny a Martin Dejdar… číst článek
Gottova Charlottka (11): Konec na škole pro pracháče! Statisíce v čudu? Gottova Charlottka (11): Konec na škole pro pracháče! Statisíce v čudu? Studium na prestižní škole PORG, kde školné na rok stojí 100 tisíc korun, už jí nevyhovovalo. Po… číst článek
Hvězda Tváře Jan Kopečný (28): Kolegové na mě donášeli! Hvězda Tváře Jan Kopečný (28): Kolegové na mě donášeli! Před show Tvoje tvář má známý hlas ho znali hlavně milovníci muzikálů. Jan Kopečný (28) ale uměl… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Barbora Kodetová
Barbora Kodetová
zobrazit profil Martina Randová
Martina Randová
zobrazit profil Barbora Srncová
Barbora Srncová
zobrazit profil Adrien Brody
Adrien Brody
zobrazit profil Jáchym Novotný
Jáchym Novotný
zobrazit profil Jan Antonín Duchoslav
Jan Antonín Duchoslav
zobrazit profil Kate Winslet
Kate Winslet
zobrazit profil Charlotte Ella Gottová
Charlotte Ella Gottová