Jana Doleželová

Datum narození: 23.6.1981
Místo narození: Šternberg
Profese: modelka, miss ČR 2004
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Jana Doleželová se stala Miss České republiky pro rok 2004. Absolvovala farmaceutickou fakultu na Karlově Univerzitě. Věnuje se modelingu, herectví, moderování a od roku 2005 je držitelkou akademického titulu doktorka farmacie. Otevřela si dokonce vlastní lékárnu.

Po výhře v Miss České republiky odjela Jana Doleželová reprezentovat zemi na Miss World. Zde se dostala do poměrně úzkého výběru, soutěž ale nevyhrála. Šaty do této soutěže pro ni navrhla česká návrhářka Beata Rajská.

Moderovala řadu společenských akcí a také si zahrála v několika českých filmech (např. v povídkách 3+1 s Miroslavem Donutilem, v epizodních rolích ve filmech Bestiář, Svatba na bitevním poli či v pohádce Peklo s princeznou). V roce 2008 také Jana Doleželová soutěžila společně s tanečníkem Michalem Necpálem v televizní soutěži StarDance.

Od své výhry v soutěži krásy se aktivně věnuje charitě a společenskému životu, ke kterému se přidala ještě práce ve zdravotnictví. Za svůj největší úspěch považuje Jana Doleželová obhájení akademického titulu doktorka farmacie. Otevřela si i svoji lékárnu.

Mezi její partnery patřili například Richard Podroužek (spekulovalo se o tom, že se s ním rozešla kvůli hokejistovi Jaromíru Jágrovi) či miliardář Karel Janeček.

 

Články o celebritě

Chlípná lékárnice Doleželová: Tak a je to tady! Chlípná lékárnice Doleželová: Tak a je to tady! Konečně se dočkala! Krásnou lékárnici Janu Doleželovou (35) požádal o ruku její milovaný přítel David… číst článek
Kdo si počká, ten se dočká: Miss Doleželová se zasnoubila! Kdo si počká, ten se dočká: Miss Doleželová se zasnoubila! Konečně se dočkala a zasnoubila se. Modelka Jana Doleželová (35) našla lásku svého života a za pár… číst článek
Sexy Andrea Verešová zahájila sezonu ve Špindlu lyžemi zdobenými pštrosím peřím! Sexy Andrea Verešová zahájila sezonu ve Špindlu lyžemi zdobenými pštrosím peřím! Po lyžích se zlatým vázáním a leopardí kombinéze zahájila Andrea Verešová (36) letošní sezonu ve… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Martina Poulíčková
Martina Poulíčková
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková