Barbora Munzarová

Datum narození: 28.12.1971
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Barbora Munzarová je populární česká herečka, známá především rolemi v seriálech jako Místo nahoře, Pojišťovna štěstí nebo Ordinace v růžové zahradě.

Barbora Munzarová se jako malá moc nepředváděla. V mládí ani nechodila do dramatického kroužku, věnovala se sepíše sportu a jízdě na motorce. Nakonec vystudovala pražskou DAMU a pokračuje tak v hereckém umění svých rodičů, kterými jsou Jana HlaváčováLuděk MunzarMá o 8 let starší sestru Terezu, která v současné době pracuje jako městská policistka.

Barbora Munzarová po škole nastoupila pětileté angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. Vystupovala v několika operetách a za hlavní roli v muzikálu Holka nebo kluk získala nominaci na divadelní cenu Thálie. V pražském Divadle na Vinohradech poznala dnes už bývalého manžela Jiřího Dvořáka. Role ztvárnila v Shakespearově Othellovi nebo v hudební komedii Donaha!.

Barbora Munzarová nakonec z Vinohrad odešla údajně kvůli sporům s hereckými kolegy. Teď je na volné noze. Spolupracuje s Divadlem Viola a s uměleckým spolkem Frída. Na televizních obrazovkách se objevila ve snímcích Vůně vanilky, In nomine patris nebo v pohádce Čertova nevěsta. Herecky se podílela i na seriálech Místo nahoře nebo Pojišťovna štěstí. V Ordinaci v růžové zahradě se předvedla v hlavní roli doktorky Pavly Barnové. Během natáčení se s ní seznámil i její současný partner a snoubenec, herec Martin Trnavský.

Barboře Munzarové zůstala touha po adrenalinu. Stále jezdí na motorce, v roce 2012 měla při jízdě s Martinem Trnavským nehodu, kdy je srazilo auto. Herečka vyvázla s velkou tržnou ránou na noze. Kvůli této nehodě tak přišla o hlavní roli v primáckém seriálu Obchoďák, kde ji nahradila Tereza Kostková.

Barbora Munzarová také skáče s padákem z letadla nebo na laně z mostu. Jiří Dvořák s ní má dceru Annu. Rozvedli se v roce 2009. Několik let také udržovala vztah s hercem a dabérem Martinem Stránským.

 

Články o celebritě

Munzarová a Trnavský z Ordinace bourali: Při autonehodě byl zraněn policista Munzarová a Trnavský z Ordinace bourali: Při autonehodě byl zraněn policista Byla to poklidná jízda, dokud nepřišel zezadu náraz. Do vozu známých českých herců Barbory Munzarové… číst článek
Sexy Alice Bendová (43) na dovolené: Se zajíčkem a nahoře bez! Sexy Alice Bendová (43) na dovolené: Se zajíčkem a nahoře bez! Alice Bendová (43) zase jednou dokázala, že se nestydí a umí se pořádně odvázat. Když už je jednou… číst článek
Drama v zákulisí při premiéře Ivy Janžurové: Sháněli lékaře! Drama v zákulisí při premiéře Ivy Janžurové: Sháněli lékaře! Režisérský debut Ivy Janžurové (75) dal herečce pořádně zabrat. Dceři Sabině Remundové (42), kterou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hana Tomáš Briešťanská
Hana Tomáš Briešťanská
zobrazit profil Marie Švestková
Marie Švestková
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Ota Jirák
Ota Jirák
zobrazit profil Alois Grec
Alois Grec
zobrazit profil Hana Maciuchová
Hana Maciuchová
zobrazit profil Kristen Stewart
Kristen Stewart
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica