Barbora Munzarová

Datum narození: 28.12.1971
Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Barbora Munzarová je populární česká herečka, známá především rolemi v seriálech jako Místo nahoře, Pojišťovna štěstí nebo Ordinace v růžové zahradě.

Barbora Munzarová se jako malá moc nepředváděla. V mládí ani nechodila do dramatického kroužku, věnovala se sepíše sportu a jízdě na motorce. Nakonec vystudovala pražskou DAMU a pokračuje tak v hereckém umění svých rodičů, kterými jsou Jana HlaváčováLuděk MunzarMá o 8 let starší sestru Terezu, která v současné době pracuje jako městská policistka.

Barbora Munzarová po škole nastoupila pětileté angažmá v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. Vystupovala v několika operetách a za hlavní roli v muzikálu Holka nebo kluk získala nominaci na divadelní cenu Thálie. V pražském Divadle na Vinohradech poznala dnes už bývalého manžela Jiřího Dvořáka. Role ztvárnila v Shakespearově Othellovi nebo v hudební komedii Donaha!.

Barbora Munzarová nakonec z Vinohrad odešla údajně kvůli sporům s hereckými kolegy. Teď je na volné noze. Spolupracuje s Divadlem Viola a s uměleckým spolkem Frída. Na televizních obrazovkách se objevila ve snímcích Vůně vanilky, In nomine patris nebo v pohádce Čertova nevěsta. Herecky se podílela i na seriálech Místo nahoře nebo Pojišťovna štěstí. V Ordinaci v růžové zahradě se předvedla v hlavní roli doktorky Pavly Barnové. Během natáčení se s ní seznámil i její současný partner a snoubenec, herec Martin Trnavský.

Barboře Munzarové zůstala touha po adrenalinu. Stále jezdí na motorce, v roce 2012 měla při jízdě s Martinem Trnavským nehodu, kdy je srazilo auto. Herečka vyvázla s velkou tržnou ránou na noze. Kvůli této nehodě tak přišla o hlavní roli v primáckém seriálu Obchoďák, kde ji nahradila Tereza Kostková.

Barbora Munzarová také skáče s padákem z letadla nebo na laně z mostu. Jiří Dvořák s ní má dceru Annu. Rozvedli se v roce 2009. Několik let také udržovala vztah s hercem a dabérem Martinem Stránským.

 

Články o celebritě

Luděk Munzar (85) vdával dceru Báru: V bolestech šel k oltáři! Luděk Munzar (85) vdával dceru Báru: V bolestech šel k oltáři! To bylo dojetí! V sobotu odpoledne dovedl Báru Munzarovou (46) k oltáři tatínek Luděk… číst článek
Luděk Munzar (85) vdával dceru: K OLTÁŘI V BOLESTECH Luděk Munzar (85) vdával dceru: K OLTÁŘI V BOLESTECH To bylo dojetí! V sobotu odpoledne dovedl Báru Munzarovou (46) k oltáři tatínek Luděk Munzar (85).… číst článek
Munzarová (46) & Trnavský (48): TAJNĚ SE VZALI Munzarová (46) & Trnavský (48): TAJNĚ SE VZALI Kdo si počká, ten se dočká! Herci Bára Munzarová (46) a Martin Trnavský (48), kteří spolu žili deset… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Gérard  Depardieu
Gérard Depardieu
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Marta Vančurová
Marta Vančurová
zobrazit profil Vojtěch Kotek
Vojtěch Kotek
zobrazit profil Jaroslava Pokorná
Jaroslava Pokorná
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil František Peterka
František Peterka
zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek