Martina Dvořáková

Datum narození: 31.10.1982
Místo narození: Praha
Míry: 92-62-88
Výška: 173 cm
Profese: modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Martina Dvořáková oslní kdekoho, a to nejen svou krásou, ale i kouzelnickými triky v magickém Divadle Pavla Kožíška, s nímž vystupuje od roku 2006.

Martina Dvořáková patří mezi nejpůvabnější české ženy. V roce 2004 vyhrála soutěž krásy Miss západní Čechy a podívala se díky tomu i do finálové Miss České republiky (vítězkou se tehdy stala Jana Doleželová). Po střední zdravotnické škole nastoupila Martina Dvořáková na odbornou školu cestovního ruchu. Do studia se ponořila i na vysoké škole hotelové, kde absolvovala obor managementu. 

Kromě svého partnera, golfisty Lukáše Lizánka, miluje koně. V roce 2007 získala jezdeckou závodní licenci. Věnuje se i parkuru. Jen pro zajímavost: Lizánek je partner, který má na zjev svých partnerek hodně vysoké nároky. Před Martinou Dvořákovou byla jeho partnerkou Miss ČR 1998 Kateřina Stočesová.

 

Články o celebritě

Důvod krachu Noidova vztahu? Jasný jako facka! Důvod krachu Noidova vztahu? Jasný jako facka! Manželství Váška Noida Bárty (36) a Gábiny Dvořákové (28) podle všeho definitivně skončilo. Ono se… číst článek
Martina Dvořáková: Nejdřív práce a pak zábava! Martina Dvořáková: Nejdřív práce a pak zábava! Martina Dvořáková (23) je čím dál tím více žádaná na přehlídkových molech. Zřejmě díky své krásné… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková