Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Exmanžel Jirešové Dyk (49): Hrozivý pád s tragickými následky! Exmanžel Jirešové Dyk (49): Hrozivý pád s tragickými následky! Bývalý manžel Ivany Jirešové byl po nešťastném pádu převezen s těžkým úrazem na jednotku intenzivní… číst článek
Exmanžel Jirešové Viktor Dyk je v umělém spánku! Dramatický boj o život Exmanžel Jirešové Viktor Dyk je v umělém spánku! Dramatický boj o život Nešťastný pád Viktora Dyka (49) má tragické následky. Zpěvák a bývalý manžel Ivany Jirešové (40)… číst článek
Exmanžel Jirešové Dyk (49): Těžký úraz a boj o život! Exmanžel Jirešové Dyk (49): Těžký úraz a boj o život! V nemocnici se nachází zpěvák a bývalý manžel Ivany Jirešové Viktor Dyk. Podle dostupných informací… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Ivo Pavlík
Ivo Pavlík
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
zobrazit profil Ladislav Štaidl
Ladislav Štaidl
zobrazit profil Robert Kodym
Robert Kodym
zobrazit profil Stanislav Wabi Daněk
Stanislav Wabi Daněk
zobrazit profil Zdeněk Jurečka
Zdeněk Jurečka
zobrazit profil Petr Malásek
Petr Malásek