Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika  Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Manifest Několik vět opět ožil: Podepsali ho Kocáb, Kalvoda i Mádl Manifest Několik vět opět ožil: Podepsali ho Kocáb, Kalvoda i Mádl Politická platforma Spravedlnost a inovace (SPIN) zveřejnila manifest Několik vět 2017, v němž kritizuje… číst článek
Oldřich Kaiser: Na nože s Dykem kvůli Vilhelmové! Oldřich Kaiser: Na nože s Dykem kvůli Vilhelmové! Po deseti letech se vrátí na obrazovku Renata Soukupová, hrdinka televizních filmů Krásný čas (2006)… číst článek
Horké dny svlékly Vilhelmovou a Kaisera! Co spolu mají? A proč je u toho Dyk? Horké dny svlékly Vilhelmovou a Kaisera! Co spolu mají? A proč je u toho Dyk? Natáčení snímku režisérky Andrey Sedláčkové Dívka za zrcadlem je v plném proudu. Hlavní postavy Tatina… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Martin Rausch
Martin Rausch
zobrazit profil Jaroslav Uhlíř
Jaroslav Uhlíř
zobrazit profil Vlastimil Kučaj
Vlastimil Kučaj
zobrazit profil Robert Kodym
Robert Kodym
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
zobrazit profil Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
zobrazit profil Michal Dvořák
Michal Dvořák