Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Exmanžel Jirešové Viktor Dyk. První slova po pádu: Přežil jsem svou smrt Exmanžel Jirešové Viktor Dyk. První slova po pádu: Přežil jsem svou smrt Před dvěma měsíci utrpěl muzikant Viktor Dyk po pádu velmi vážná uranění hlavy, zlomil si pět žeber,… číst článek
Exmanžel Jirešové má na hlavě obří jizvu! Promluvil o dramatickém pádu přes zábradlí… Exmanžel Jirešové má na hlavě obří jizvu! Promluvil o dramatickém pádu přes zábradlí… Od ošklivého pádu uběhly už dva měsíce. Exmanžel Ivany Jirešové si rozrazil hlavu, zlomil pět žeber,… číst článek
Exmanžel Jirešové Dyk po úrazu: Unikl jsem smrti! Ukázal obří jizvu na hlavě Exmanžel Jirešové Dyk po úrazu: Unikl jsem smrti! Ukázal obří jizvu na hlavě Nešťastný pád mohl pro muzikanta Viktora Dyka (49) skončit tragicky! Rozražená hlava, pět zlomených… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Dávid Hodek
Dávid Hodek
zobrazit profil Jindra Polák
Jindra Polák
zobrazit profil Milan Pilar
Milan Pilar
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
zobrazit profil Daniel Barták
Daniel Barták
zobrazit profil Felix Slováček mj.
Felix Slováček mj.
zobrazit profil Pavel Callta
Pavel Callta
zobrazit profil František Janeček
František Janeček