Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Exmanžel Jirešové Dyk požádal svou krásku o ruku! 10 týdnů po těžkém úrazu hlavy Exmanžel Jirešové Dyk požádal svou krásku o ruku! 10 týdnů po těžkém úrazu hlavy Muzikant Viktor Dyk (49) se žene do chomoutu. Svou přítelkyni Kateřinu Tišnovskou požádal o ruku… číst článek
Viktor Dyk se po těžkém úrazy hlavy vrací! Pamatuje si vůbec texty? Viktor Dyk se po těžkém úrazy hlavy vrací! Pamatuje si vůbec texty? Muzikant Viktor Dyk se po dvou měsících, která strávil léčbou závažných úrazů, vrací do pracovního… číst článek
Exmanžel Jirešové Viktor Dyk. První slova po pádu: Přežil jsem svou smrt Exmanžel Jirešové Viktor Dyk. První slova po pádu: Přežil jsem svou smrt Před dvěma měsíci utrpěl muzikant Viktor Dyk po pádu velmi vážná uranění hlavy, zlomil si pět žeber,… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Mikoláš Růžička
Mikoláš Růžička
zobrazit profil Lukáš Pavlík
Lukáš Pavlík
zobrazit profil Vlastimil Kučaj
Vlastimil Kučaj
zobrazit profil Pavlína Dubná
Pavlína Dubná
zobrazit profil Mac Miller
Mac Miller
zobrazit profil Michal Dvořák
Michal Dvořák
zobrazit profil Bohumil Kulínský
Bohumil Kulínský
zobrazit profil Jan Žampa
Jan Žampa