Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Ivana Jirešová se pochlubila novou láskou: Rozvedený podnikatel ji uháněl dlouho Ivana Jirešová se pochlubila novou láskou: Rozvedený podnikatel ji uháněl dlouho Hvězda Ordinace Ivana Jirešová (41) se víc jak rok ukazovala ve společnosti sama a tvrdila, že partnera… číst článek
Dyk v zajetí krásek: Nervozitu plašil humorem! Dyk v zajetí krásek: Nervozitu plašil humorem! Frontmanka dívčí kapely Vesna Patricie Fuxová ve spolupráci s Vojtou Dykem natočila videoklip k písní… číst článek
Viktor Dyk po vážném úrazu: Prozradil tajemství, kvůli kterému ještě neměl zemřít Viktor Dyk po vážném úrazu: Prozradil tajemství, kvůli kterému ještě neměl zemřít Začátkem roku měl Viktor Dyk (49) velmi vážný úraz, po kterém v nemocnici bojoval o život. Smrti… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Martin Chobot
Martin Chobot
zobrazit profil Mick Jagger
Mick Jagger
zobrazit profil Pavlína Dubná
Pavlína Dubná
zobrazit profil Robert Kodym
Robert Kodym
zobrazit profil Jiří Zmožek
Jiří Zmožek
zobrazit profil Viktor Dyk
Viktor Dyk
zobrazit profil Eva Turnová
Eva Turnová
zobrazit profil Ondřej Sluka
Ondřej Sluka