Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Exmanžel Jirešové má na hlavě obří jizvu! Promluvil o dramatickém pádu přes zábradlí… Exmanžel Jirešové má na hlavě obří jizvu! Promluvil o dramatickém pádu přes zábradlí… Od ošklivého pádu uběhly už dva měsíce. Exmanžel Ivany Jirešové si rozrazil hlavu, zlomil pět žeber,… číst článek
Exmanžel Jirešové Dyk po úrazu: Unikl jsem smrti! Ukázal obří jizvu na hlavě Exmanžel Jirešové Dyk po úrazu: Unikl jsem smrti! Ukázal obří jizvu na hlavě Nešťastný pád mohl pro muzikanta Viktora Dyka (49) skončit tragicky! Rozražená hlava, pět zlomených… číst článek
Exmanžel Jirešové Dyk poprvé na veřejnosti! Těžký úraz mu pár let přidal Exmanžel Jirešové Dyk poprvé na veřejnosti! Těžký úraz mu pár let přidal Necelé dva měsíce po těžkém úrazu se muzikant Viktor Dyk (49) ukázal na veřejnosti. Společně s přítelkyní… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Štěpán Rímský
Štěpán Rímský
zobrazit profil Bohumil Kulínský
Bohumil Kulínský
zobrazit profil Terezie Kovalová
Terezie Kovalová
zobrazit profil Martina Bárta
Martina Bárta
zobrazit profil Oto Klempíř
Oto Klempíř
zobrazit profil Klaus Schiesser
Klaus Schiesser
zobrazit profil Michal Prokop
Michal Prokop
zobrazit profil Dušan Timko
Dušan Timko