Radka Fišarová

Datum narození: 19.12.1977
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, herečka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a herečka Radka Fišarová, která se věnuje především muzikálu, dále také jazzu, šansonu, folku i popu, ve dvanácti letech založila skupinu Auris, s níž natočila dvě CD.

Se zpěvem Radka Fišarová začala v šesti letech – byla členkou světoznámého souboru Bambini di Praga, posléze folkové skupiny Fišle. Ve dvanácti založila vlastní country skupinu Auris, s níž natočila dvě CD a získala vítězství na Dětské portě, Trampských portách, finále ve Folkovém kvítku. Zúčastnila se i dalších soutěží např. Kyjev 1999. Natočila desku s Miroslavem Horníčkem, zpívala v pořadu z básní Josefa Kainara v poetické vinárně Viola, spolupracovala s populárními orchestry Karla Vlacha či Felixe Slováčka. Interpretovala písničky filmové adaptace povídky Josefa Škvoreckého Eine kleine jazz music, zpívala v Bernsteinově Mši v katedrále sv. Víta (1997).

RADKA FIŠAROVÁ A MÓDNÍ POLICIE

Po studiu na Konzervatoři Jaroslava Ježka začala Radka Fišarová s Jazzovým triem s programem Malá pocta velké Edith, dále s Českým klarinetovým kvartetem.

Talentovaná Radka Fišarová si zahrála a zazpívala většinou stěžejní role v řadě muzikálů. Jmenujme např. Vlasy, Edith: vrabčák z předměstí, Kleopatra, Lucrezia Borgia, Rebelové, Elixír, Mamma Mia, Kat Mydlář. Představila se i před televizní kamerou, a to např. v seriálech Šípková Růženka, Redakce nebo Pojišťovna štěstí.

V soukromém životě byl několik let partnerem Radky Fišarové manažer Jiří Pokorný. Poté se zamilovala do herce Jiřího Hány, který je otcem jejich syna Oscara, jenž se narodil 27. prosince 2011.

VŠE ZAJÍMAVÉ O RADCE FIŠAROVÉ ČTĚTE ZDE

 

Články o celebritě

Karel Gott vystoupil v Malostranské besedě: Potřetí zpíval pro smetánku! Karel Gott vystoupil v Malostranské besedě: Potřetí zpíval pro smetánku! V dobré náladě i formě. Karel Gott (77) uspořádal v pořadí už třetí koncert pro příznivce, kteří… číst článek
Zemanovi bude zpívat Karel Gott: Prezident chystá ples ve velkém stylu Zemanovi bude zpívat Karel Gott: Prezident chystá ples ve velkém stylu Zatímco v Americe si bude prezident Donald Trump užívat v pátek velký den své inaugurace, český prezident… číst článek
Česká "Edith Piaf" Fišarová: Partnera poznala jako ženu! Česká "Edith Piaf" Fišarová: Partnera poznala jako ženu! Oblíbená muzikálová zpěvačka Radka Fišarová (38) už šest let žije s hercem Jiřím Hánou (40). Společně… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová
zobrazit profil Cher Lloyd
Cher Lloyd
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk