Iva Frühlingová

Datum narození: 11.5.1982
Místo narození: Litvínov
Míry: 84-62-91
Výška: 175 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Francii znala zpěvačka Iva Frühlingová nejprve jen z dědečkova vyprávění. Pak ji ale dobyla. Ve čtrnácti letech odjela díky konkurzu francouzské modelingové agentury do Paříže, kde začala zpívat s kapelou Turn Over.

Iva Frühlingová vydala sólové album Litvínov se singly La Muerte a Où Tu Veux Quand Tu Veux, které se vyšplhaly na přední příčky hitparád v Belgii, ve Francii i v Česku. Po Litvínově následovaly další dvě desky Baby doll a Strip Twist. V roce 2010 k nim přibylo album Retrospektive sešité z největších hitů.

Spolupracovala s francouzskými hvězdami Jean-Luisem Aubertem a Pierrem Richardem. Se slovenským Slavíkem Mekym Žbirkou vytvořila Iva Frühlingová ústřední píseň k seriálu Ordinace v růžové zahradě. Song Pan Sen nazpívala s Richardem Krajčem, frontmanem kapely Kryštof, kterého si v roce 2005 i vzala. Svatba proběhla v zahradách českokrumlovského zámku. Nevěsta měla černé šaty a tím jako by předznamenala, jak jejich vztah dopadne.

V roce 2003 vyhrála Iva Frühlingová cenu francouzského rádia zvanou Talent roku. O tři léta později získala sošku Skokana roku Českého slavíka. Krom toho napsala knihy Příběhy modelek a Příběhy ze showbyznysu. Pravidelně přispívá do módního časopisu. Všiml si jí i režisér Filip Renč a zasadil ji do své komedie Román pro ženy.

Manželství s Richardem Krajčem nevydrželo ani rok. Po rozvodu se Iva Frühlingová zamilovala do amerického fotografa Johna Campbella. Ani s ním to ale nevyšlo.

 

Články o celebritě

Kostmi chrastící Frühlingová ukázala hrozivě zbídačené nohy! Co se jí stalo? Kostmi chrastící Frühlingová ukázala hrozivě zbídačené nohy! Co se jí stalo? Zpěvačka Iva Frühlingová (35) se po porodu syna stáhla do ústraní, ale už víc než rok opět vystupuje… číst článek
Kňoural roku Iva Frühlingová: Nebaví jí být slavnou, trpí jako matka... Kňoural roku Iva Frühlingová: Nebaví jí být slavnou, trpí jako matka... Zpěvačka Iva Frühlingová (34) si neustále na něco stěžuje. Nebaví jí zpívat, ale často někde vystupuje,… číst článek
Na kost vyhublá Frühlingová: Neuhlídala nohy a ukázala kalhotky!  Na kost vyhublá Frühlingová: Neuhlídala nohy a ukázala kalhotky! Ve společnosti se Iva Frühlingová (34) objeví málokdy, ale když už, tak na to dlouho všichni vzpomínají.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Karolína Gudasová
Karolína Gudasová
zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný
zobrazit profil Vojta Nedvěd
Vojta Nedvěd
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý