Filip Jankovič

Datum narození: 29.8.1985
Místo narození: Trenčín
Profese: zpěvák, finalista Superstar, tanečník
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Dostal se až do finále druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar. Pak se po něm slehla zem. Jednou si zapnul televizi a začal přemýšlet, hledat smysl života. Napadlo ho, že se skrývá v jednom z ďábelských epicenter šoubyznysu, v Londýně. Tak tam prostě zajel.

Předtím vystudoval soukromé gymnázium v Bratislavě. Tanec ho bavil už od mládí. V roce 2004 se stal Filip Jankovič vicemistrem Evropy v disco tanci. Pohybová vlákna jeho těla fungují hlavně na styly R’n’B, Hip Hop a Soul. V Superstar se dostal až mezi nejlepší osmičku.

V Londýně čekal červený koberec. Našel však jen bláto a louže. Nějakou dobu roznášel letáky a pracoval v baru. Na jedné akci si ho všiml majitel modelingové agentury a nabídl mu místo. Pak přišla reality show Pineapple Dance, kde tančil Filip Jankovič v každé její epizodě.

Filip Jankovič začal chodit i na nejrůznější taneční castingy. Pár z nich i vyhrál. Doprovázel například hvězdnou zpěvačku Kylie Minogue nebo kanadský prototyp dokonalosti – zpěváka Justina Biebera. Potkal se s Madonnou, hercem Leonardem DiCapriem nebo dívčí skupinou Spice Girls.

Stal se také tváří anglické značky Bench. Nafotil akty pro časopis Lui. Jeho dalším cílem je dlouhá taneční tour s celebritou světového formátu. Miluje pizzu.

Mezi jeho expartnerky patří například i skandalistka Agáta Hanychová.

 

Články o celebritě

Ťukněte si s celebritou! Zpěvák a tanečník Filip Jankovič slaví 31! Ťukněte si s celebritou! Zpěvák a tanečník Filip Jankovič slaví 31! 31. narozeniny dnes slaví zpěvák a tanečník Filip Jankovič. Přejeme všechno… číst článek
Filip Jankovič musel nastoupit do kolbenky! Co se stalo? Filip Jankovič musel nastoupit do kolbenky! Co se stalo? Tanečník Filip Jankovič (30) poprvé v životě tancuje v muzikálu. Celé prázdniny zkouší v muzikálu… číst článek
 Podpatkový král Filip Jankovič promluvil o focení nahých fotek! Podpatkový král Filip Jankovič promluvil o focení nahých fotek! Tanečník Filip Jankovič pokřtil kalendář fotografa mužských aktů Petera Zvonara. Proč odmítá jeho… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham