Lukáš Hejlík

Datum narození: 27.1.1980
Místo narození: Most
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob života. Je známý z působení v seriálu, Ordinace v růžové zahradě.

Lukáš Hejlík nastoupil po absolutoriu Vyšší odborné herecké školy v Praze do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Poté objevil krásy jihomoravského velkoměsta Brna, kde hrál v Městském divadle. Ve Vlasech, muzikálu o lásce a míru americké společnosti 60. let, ztvárnil postavy vojáka a policisty. Zahrál si i v Poprasku na laguně, Maryši či Jindřichu VIII.

Lukáš Hejlík dobyl také televizní obrazovky. Ukázal se v seriálech Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka (kde řídil módní společnost) nebo Ordinace v růžové zahradě (kde ztvárnil oblíbeného doktora Kalinu, jeho filmovým otcem mu byl Petr Oliva, sestrou Kateřina Pechová). Ve filmu Kryštofa Hanzlíka Crash Road si zahrál vedle skandalistky Agáty Hanychové. Lukáš Hejlík taky pracuje v rozhlase a píše do časopisu.

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem zdravé stravy a přírody. Žije na statku mimo Prahu. Vytvořil také putovní projekt scénického čtení LiStOVáNí, se kterým objíždí na 400 míst Česka.

Lukáš Hejlík byl ženatý s herečkou Veronikou Senciovou, která mu porodila dceru Kláru, ale vychovávají ji střídavě. Kvůli odloučení se jejich manželství rozpadlo.

Lukáš Hejlík střídal partnerky jak ponožky. Jeho partnerkou byla nějaký čas Veronika Šebková, následovala bývalá modelka a moderátorská hvězda ČT Daniela Písařovicová a na Českých lvech v roce 2012 už byla po jeho boku přítelkyně Anežka.

Lukáš Hejlík je podruhé ženatý. Krásnou modelku Veroniku Fašinovou si vzal v únoru 2015.

 

Články o celebritě

Lukáš Hejlík prásknul na manželku: Ve skříni má 30 párů bot, které nikdy neměla na noze! Lukáš Hejlík prásknul na manželku: Ve skříni má 30 párů bot, které nikdy neměla na noze! Veronika Hejlíková před lety pracovala pro jednu značku jako hlavní modelka. Dodnes má v šatně skříně… číst článek
Nenalíčená manželka Hejlíka šokovala! Nejdřív strachem o syna, pak obličejem Nenalíčená manželka Hejlíka šokovala! Nejdřív strachem o syna, pak obličejem Otevření největšího obchodu s luxusní módou si nenechali ujít Lukáš (37) a Veronika (34) Hejlíkovi.… číst článek
Lukáš a Veronika Hejlíkovi bez syna! Komu ho s těžkým srdcem svěřili? Lukáš a Veronika Hejlíkovi bez syna! Komu ho s těžkým srdcem svěřili? Lukáš a Veronika Hejlíkovi si nenechali ujít otevření největšího obchodu s luxusní módou. Syna Vojtěcha… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Jeřábek
Tomáš Jeřábek
zobrazit profil Martin Hofmann
Martin Hofmann
zobrazit profil Kristen Stewart
Kristen Stewart
zobrazit profil Juraj Kukura
Juraj Kukura
zobrazit profil Jitka Asterová
Jitka Asterová
zobrazit profil Miroslav Hrabě
Miroslav Hrabě
zobrazit profil Daniela Kolářová
Daniela Kolářová
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger