Lukáš Hejlík

Datum narození: 27.1.1980
Místo narození: Most
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob života. Je známý z působení v seriálu, Ordinace v růžové zahradě.

Lukáš Hejlík nastoupil po absolutoriu Vyšší odborné herecké školy v Praze do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Poté objevil krásy jihomoravského velkoměsta Brna, kde hrál v Městském divadle. Ve Vlasech, muzikálu o lásce a míru americké společnosti 60. let, ztvárnil postavy vojáka a policisty. Zahrál si i v Poprasku na laguně, Maryši či Jindřichu VIII.

Lukáš Hejlík dobyl také televizní obrazovky. Ukázal se v seriálech Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka (kde řídil módní společnost) nebo Ordinace v růžové zahradě (kde ztvárnil oblíbeného doktora Kalinu, jeho filmovým otcem mu byl Petr Oliva, sestrou Kateřina Pechová). Ve filmu Kryštofa Hanzlíka Crash Road si zahrál vedle skandalistky Agáty Hanychové. Lukáš Hejlík taky pracuje v rozhlase a píše do časopisu.

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem zdravé stravy a přírody. Žije na statku mimo Prahu. Vytvořil také putovní projekt scénického čtení LiStOVáNí, se kterým objíždí na 400 míst Česka.

Lukáš Hejlík byl ženatý s herečkou Veronikou Senciovou, která mu porodila dceru Kláru, ale vychovávají ji střídavě. Kvůli odloučení se jejich manželství rozpadlo.

Lukáš Hejlík střídal partnerky jak ponožky. Jeho partnerkou byla nějaký čas Veronika Šebková, následovala bývalá modelka a moderátorská hvězda ČT Daniela Písařovicová a na Českých lvech v roce 2012 už byla po jeho boku přítelkyně Anežka.

Lukáš Hejlík je podruhé ženatý. Krásnou modelku Veroniku Fašinovou si vzal v únoru 2015.

 

Články o celebritě

Kolegové Jakuba Zedníčka (†27): Pořádají sbírku na vdovu s malou dcerkou Kolegové Jakuba Zedníčka (†27): Pořádají sbírku na vdovu s malou dcerkou Náhlá smrt herce Jakuba Zedníčka (†27) zasáhla nejenom jeho rodinu, ale i… číst článek
Manželka Lukáše Hejlíka na pokraji sil: Ničí ji jediný syn! Manželka Lukáše Hejlíka na pokraji sil: Ničí ji jediný syn! Půvabná blondýnka Veronika Hejlíková (34) má díky hyperaktivnímu synovi Vojtovi (2) postavu jak lusk.… číst článek
HUSTÁ ANKETA: Celebrity o výsledku voleb HUSTÁ ANKETA: Celebrity o výsledku voleb Zklamání, zoufání i radost, někdo je spokojený, druhý rozhořčený, zavládlo i překvapení, vyplývá… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Eliška Boušková
Eliška Boušková
zobrazit profil Dagmar Čárová
Dagmar Čárová
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil Angelina Jolie
Angelina Jolie
zobrazit profil Otakar Brousek starší
Otakar Brousek starší
zobrazit profil Simona Lewandowská
Simona Lewandowská
zobrazit profil Karel Heřmánek
Karel Heřmánek