Lukáš Hejlík

Datum narození: 27.1.1980
Místo narození: Most
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob života. Je známý z působení v seriálu, Ordinace v růžové zahradě.

Lukáš Hejlík nastoupil po absolutoriu Vyšší odborné herecké školy v Praze do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Poté objevil krásy jihomoravského velkoměsta Brna, kde hrál v Městském divadle. Ve Vlasech, muzikálu o lásce a míru americké společnosti 60. let, ztvárnil postavy vojáka a policisty. Zahrál si i v Poprasku na laguně, Maryši či Jindřichu VIII.

Lukáš Hejlík dobyl také televizní obrazovky. Ukázal se v seriálech Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka (kde řídil módní společnost) nebo Ordinace v růžové zahradě (kde ztvárnil oblíbeného doktora Kalinu, jeho filmovým otcem mu byl Petr Oliva, sestrou Kateřina Pechová). Ve filmu Kryštofa Hanzlíka Crash Road si zahrál vedle skandalistky Agáty Hanychové. Lukáš Hejlík taky pracuje v rozhlase a píše do časopisu.

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem zdravé stravy a přírody. Žije na statku mimo Prahu. Vytvořil také putovní projekt scénického čtení LiStOVáNí, se kterým objíždí na 400 míst Česka.

Lukáš Hejlík byl ženatý s herečkou Veronikou Senciovou, která mu porodila dceru Kláru, ale vychovávají ji střídavě. Kvůli odloučení se jejich manželství rozpadlo.

Lukáš Hejlík střídal partnerky jak ponožky. Jeho partnerkou byla nějaký čas Veronika Šebková, následovala bývalá modelka a moderátorská hvězda ČT Daniela Písařovicová a na Českých lvech v roce 2012 už byla po jeho boku přítelkyně Anežka.

Lukáš Hejlík je podruhé ženatý. Krásnou modelku Veroniku Fašinovou si vzal v únoru 2015.

 

Články o celebritě

Šlechtovou změnila bolestivá rána s dětmi: Pochopí jen ten, kdo to zažil Šlechtovou změnila bolestivá rána s dětmi: Pochopí jen ten, kdo to zažil Ministryně Karla Šlechtová (za ANO) přiznala v pátek náklonnost ke komunitě gayů a leseb. Na přímý… číst článek
Nejen Prague Pride. Praha chystá první ples pro gaye a přátele, provede jím Hejlík Nejen Prague Pride. Praha chystá první ples pro gaye a přátele, provede jím Hejlík V polovině března se v hlavním městě uskuteční první ples, který je určený LGBT+ lidem (zkratka pro… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Herec Lukáš Hejlík slaví 37 Ťukněte si s celebritou! Herec Lukáš Hejlík slaví 37 Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
zobrazit profil Csongor Kassai
Csongor Kassai
zobrazit profil Jan Novotný
Jan Novotný
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala
zobrazit profil Patricie Solaříková
Patricie Solaříková
zobrazit profil Eva Jakoubková
Eva Jakoubková
zobrazit profil Anežka Rusevová
Anežka Rusevová