Lukáš Hejlík

Datum narození: 27.1.1980
Místo narození: Most
Profese: herec, moderátor
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Lukáš Hejlík je populární český herec a moderátor. Vyznává alternativní způsob života. Je známý z působení v seriálu, Ordinace v růžové zahradě.

Lukáš Hejlík nastoupil po absolutoriu Vyšší odborné herecké školy v Praze do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Poté objevil krásy jihomoravského velkoměsta Brna, kde hrál v Městském divadle. Ve Vlasech, muzikálu o lásce a míru americké společnosti 60. let, ztvárnil postavy vojáka a policisty. Zahrál si i v Poprasku na laguně, Maryši či Jindřichu VIII.

Lukáš Hejlík dobyl také televizní obrazovky. Ukázal se v seriálech Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka (kde řídil módní společnost) nebo Ordinace v růžové zahradě (kde ztvárnil oblíbeného doktora Kalinu, jeho filmovým otcem mu byl Petr Oliva, sestrou Kateřina Pechová). Ve filmu Kryštofa Hanzlíka Crash Road si zahrál vedle skandalistky Agáty Hanychové. Lukáš Hejlík taky pracuje v rozhlase a píše do časopisu.

Lukáš Hejlík je velkým milovníkem zdravé stravy a přírody. Žije na statku mimo Prahu. Vytvořil také putovní projekt scénického čtení LiStOVáNí, se kterým objíždí na 400 míst Česka.

Lukáš Hejlík byl ženatý s herečkou Veronikou Senciovou, která mu porodila dceru Kláru, ale vychovávají ji střídavě. Kvůli odloučení se jejich manželství rozpadlo.

Lukáš Hejlík střídal partnerky jak ponožky. Jeho partnerkou byla nějaký čas Veronika Šebková, následovala bývalá modelka a moderátorská hvězda ČT Daniela Písařovicová a na Českých lvech v roce 2012 už byla po jeho boku přítelkyně Anežka.

Lukáš Hejlík je podruhé ženatý. Krásnou modelku Veroniku Fašinovou si vzal v únoru 2015.

 

Články o celebritě

Pohřeb Jakuba Zedníčka (†27): Hejlíka nepustili do krematoria! Pohřeb Jakuba Zedníčka (†27): Hejlíka nepustili do krematoria! I na druhý obřad, který byl avízovaný na 14. hodinu, přijela rodina Jakuba Zedníčka (†27) se zpožděním.… číst článek
Hejlíkův pokus o reklamu se vymkl! Před naštvanými fanoušky ho bránila manželka! Hejlíkův pokus o reklamu se vymkl! Před naštvanými fanoušky ho bránila manželka! Herec Lukáš Hejlík (37) překvapil své příznivce fotkou své snídaně, kterou zveřejnil na Instagramu.… číst článek
Kolegové Jakuba Zedníčka (†27): Pořádají sbírku na vdovu s malou dcerkou Kolegové Jakuba Zedníčka (†27): Pořádají sbírku na vdovu s malou dcerkou Náhlá smrt herce Jakuba Zedníčka (†27) zasáhla nejenom jeho rodinu, ale i… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sandra Bullock
Sandra Bullock
zobrazit profil Stephen Moyer
Stephen Moyer
zobrazit profil Martin Kavan
Martin Kavan
zobrazit profil Jaromír Hanzlík
Jaromír Hanzlík
zobrazit profil Natálie Halouzková
Natálie Halouzková
zobrazit profil Tomáš Valík
Tomáš Valík
zobrazit profil Rory Cochrane
Rory Cochrane
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson