Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Česko je ve světě známé díky skvělému pivu a vínu a Evě Herzigové. Světová topmodelka a herečka chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph vyrábějící podprsenku Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou. V roce 1995 se objevila po boku Gérarda Depardieu  ve filmu Strážní andělé. S Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti – spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama Herzigová má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Hříšná Eva: Herzigová se v Paříži tiskla k nahotince! Slavnou modelku vysvlékl Dior Hříšná Eva: Herzigová se v Paříži tiskla k nahotince! Slavnou modelku vysvlékl Dior Během pařížského týdne módy se konal maškarní bál světoznámé firmy Christian Dior. Tam nesměly chybět… číst článek
Nej outfity uplynulého týdne: Češky se oblékly lépe než americká herečka! Nej outfity uplynulého týdne: Češky se oblékly lépe než americká herečka! Uplynulé dny se ve světě celebrit opět nesly v duchu společenských událostí, filmových premiér a… číst článek
Celebrity na síti: Anna Kadeřávková opouští Česko! Herzigová se zmalovala! Celebrity na síti: Anna Kadeřávková opouští Česko! Herzigová se zmalovala! Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková

Nejnovější profily celebrit