Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Česko je ve světě známé díky skvělému pivu a vínu a Evě Herzigové. Světová topmodelka a herečka chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph vyrábějící podprsenku Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou. V roce 1995 se objevila po boku Gérarda Depardieu  ve filmu Strážní andělé. S Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti – spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama Herzigová má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Sexy Eva Herzigová: Dva dny byla milenkou prezidentova syna! Sexy Eva Herzigová: Dva dny byla milenkou prezidentova syna! Luxus a divoké večírky zažila Eva Herzigová (43) jako milenka prezidentova syna. Vše trvalo ale jen… číst článek
Detaily pohádkové svatby Terezy Maxové: Hudba Bedřicha Smetany i turecké kroje! Detaily pohádkové svatby Terezy Maxové: Hudba Bedřicha Smetany i turecké kroje! V sobotu 1. října se jedna z našich nejslavnějších topmodelek Tereza Maxová (45) vdala za svého přítele… číst článek
Leonardo DiCaprio slaví 42. narozeniny: S kým chodí, jak je na tom psychicky a čemu se věnuje? Leonardo DiCaprio slaví 42. narozeniny: S kým chodí, jak je na tom psychicky a čemu se věnuje? Tento americký herec je mužem mnoha tváří. Dnes slaví své 42. narozeniny. Co jste o hollywoodském… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková