Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Česko je ve světě známé díky skvělému pivu a vínu a Evě Herzigové. Světová topmodelka a herečka chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph vyrábějící podprsenku Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou. V roce 1995 se objevila po boku Gérarda Depardieu  ve filmu Strážní andělé. S Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti – spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama Herzigová má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Verešová se pustila do topmodelek: Končí na drogách! Zmínila i Herzigovou a Maxovou Verešová se pustila do topmodelek: Končí na drogách! Zmínila i Herzigovou a Maxovou Kde může, tam se Andrea Verešová (38) vystaví. Kam přijde, tam sklízí úspěch. Denně dře na své dokonalé… číst článek
Verešová (38) se hustě opřela do kolegyní z modelingu! Co řekla o Herzigové a Maxové? Verešová (38) se hustě opřela do kolegyní z modelingu! Co řekla o Herzigové a Maxové? Andrea Verešová je v posledních letech hlavně ženou v domácnosti. Než dala přednost rodičovským povinnostem,… číst článek
Jak to vypadalo bez retuše? Připomeňte si modelky z 90. let, které nepotřebovaly Photoshop Jak to vypadalo bez retuše? Připomeňte si modelky z 90. let, které nepotřebovaly Photoshop V dnešní době Photoshopu a retuše jen tak na přirozenou krásu nenarazíte. Obálky předních módních… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Zuleyka Rivera
Zuleyka Rivera
zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley