Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Česko je ve světě známé díky skvělému pivu a vínu a Evě Herzigové. Světová topmodelka a herečka chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph vyrábějící podprsenku Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou. V roce 1995 se objevila po boku Gérarda Depardieu  ve filmu Strážní andělé. S Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti – spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama Herzigová má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Topmodelka Eva Herzigová (45): Její rady, jak si udržet krásu! Topmodelka Eva Herzigová (45): Její rady, jak si udržet krásu! Pořád je šmrncovní, pořád je sexy. I když nedávno oslavila 45. narozeniny (a nevypadá na to!), do… číst článek
Herzigová slavila 45. narozeniny: Synové ji dojali dárkem! Herzigová slavila 45. narozeniny: Synové ji dojali dárkem! Ani luxusní šperky, ani přepychové kabelky za tisíce. Topmodelka Eva Herzigová se na sociální síti… číst článek
Eva Herzigová oslavila 45: Dojemná slova synů ji rozplakala! Eva Herzigová oslavila 45: Dojemná slova synů ji rozplakala! Modelka Eva Herzigová (45) má doma hned tři zlatíčka. Její synové jí dokázali svoji lásku a k narozeninám… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková