Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Česko je ve světě známé díky skvělému pivu a vínu a Evě Herzigové. Světová topmodelka a herečka chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph vyrábějící podprsenku Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou. V roce 1995 se objevila po boku Gérarda Depardieu  ve filmu Strážní andělé. S Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti – spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama Herzigová má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Eva Herzigová v slzách: Smrt přítele! Kamarádil se s Dianou, zemřel na její výročí! Eva Herzigová v slzách: Smrt přítele! Kamarádil se s Dianou, zemřel na její výročí! Supermodelka Eva Herzigová (44) je na dně. Oplakává totiž smrt svého velmi dobrého přítele, milionáře… číst článek
Topmodelka Eva Herzigová v Česku: Způsobila rozruch na tržišti! Topmodelka Eva Herzigová v Česku: Způsobila rozruch na tržišti! Utajovaná pracovní zakázka zavála Evu Herzigovou (44) do Prahy. Do české metropole přiletěla světově… číst článek
Sexy Eva Herzigová: Opalovačka na Korsice! Sexy Eva Herzigová: Opalovačka na Korsice! Tuhle mořskou vílu by chtěl na pláži potkat asi nejeden muž. Eva Herzigová (44) se pochlubila snímkem… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná