Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Světoznámá topmodelka Eva Herzigová chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph, která vyrábí podprsenky Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

EVA HERZIGOVÁ ÚPLNĚ NAHÁ

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe  z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou.

V roce 1995 se Eva Herzigová objevila po boku Gérarda Depardieu ve filmu Strážní andělé. Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

O EVĚ HERZIGOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti - spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Herzigová (45): »Oživila« slavnou reklamu na podprsenky Wonderbra z roku 1994 Herzigová (45): »Oživila« slavnou reklamu na podprsenky Wonderbra z roku 1994 Eva Herzigová je světovou top modelkou už přes dvě desetiletí a jako by za ta léta nezestárla ani… číst článek
Hvězdy slavily 100 let republiky: Herzigová z postele, Bouček vlajkou! Hvězdy slavily 100 let republiky: Herzigová z postele, Bouček vlajkou! Možná že běžně si na svou národnost ani nevzpomenou, ovšem díky 100. výročí ustanovení samostatného… číst článek
Česká topmodelka Eva Herzigová (45): Půvabem oslnila Paříž! Česká topmodelka Eva Herzigová (45): Půvabem oslnila Paříž! Zdá se, že umí zastavit čas. Supermodelka a trojnásobná maminka Eva Herzigová (45) opět svou přirozeností… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová