Eva Herzigová

Datum narození: 10.3.1973
Místo narození: Litvínov
Výška: 183 cm
Profese: modelka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Česko je ve světě známé díky skvělému pivu a vínu a Evě Herzigové. Světová topmodelka a herečka chtěla studovat ekonomii. Jednou se ale s kamarádkou zúčastnila soutěže krásy pořádané francouzskou modelingovou agenturou. A vyhrála.

Za nedlouho po vítězství se Eva Herzigová octla v Paříži na focení, v Londýně na focení, v New Yorku na focení… Na své titulní straně ji chtěly mít všechny časopisy světa. Nejvíce ji ale proslavila reklama pro firmu Triumph vyrábějící podprsenku Wonderbra. Ideální křivky v ní ukázala i na billboardech u silnic a zastavila tím dopravu.

Marilyn Monroe zemřela, ať žije Merylin Monroe z Východu. Takovou měla Eva Herzigová přezdívku. Kromě modelingu ji baví sport. Už jako malá hrála pro svých 180 centimetrů košíkovou nebo dělala gymnastiku. Vždy ale chtěla být herečkou. V roce 1995 se objevila po boku Gérarda Depardieu  ve filmu Strážní andělé. S Andym Garciou si zahrála ve snímku Modigliani.

Eva Herzigová se věnuje také charitě pro děti – spolupracuje se svou kolegyní modelkou Terezou Maxovou. Sama Herzigová má dva syny, George a Phillipa, se svým přítelem a podnikatelem Gregoriem Marsiajem.

Byla také jednou vdaná. V roce 1996 si vzala bubeníka Tico Torrese. Manželství se ale po dvou letech rozpadlo. Mezi její bývalé partnery patří také například holywoodská star Leonardo DiCaprio.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Dana Morávková jako modelka, Daniela Peštová bez make-upu Celebrity na síti: Dana Morávková jako modelka, Daniela Peštová bez make-upu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Celebrity na síti: Herzigová na Victoria´s Secret před 17 lety a šaty Williamsové Celebrity na síti: Herzigová na Victoria´s Secret před 17 lety a šaty Williamsové Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet,… číst článek
Sexbomba Herzigová zavzpomínala na staré dobré časy: Takovýhle andílek jsem byla já! Sexbomba Herzigová zavzpomínala na staré dobré časy: Takovýhle andílek jsem byla já! Topmodelka Eva Herzigová (44) patří k legendám modelingu. Před lety byla také součástí týmu andílků… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková