Helena Houdová

Datum narození: 27.12.1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Tomáš Klus: Já už bych byl dávno někde v trapu. Ale mám moudrou ženu Tomáš Klus: Já už bych byl dávno někde v trapu. Ale mám moudrou ženu Vzhledem mi tak trochu připomíná mého muže. Možná právě proto jsem se tolik těšila na rozhovor s… číst článek
Houdová na laně, fanoušci slintají touhou Houdová na laně, fanoušci slintají touhou Medituje nahá v divočině, omývá se vodou z vodopádů. Helena Houdová (38) se v očistě mysli i těla… číst článek
Helena Houdová sama učí děti místo školy: Názorná ukázka klokanů v Austrálii! Helena Houdová sama učí děti místo školy: Názorná ukázka klokanů v Austrálii! Modelka Helena Houdová (38) si užívá s dětmi pobyt v Austrálii, kde se pohybuje většinou hlavně v… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová