Helena Houdová

Datum narození: 27.12.1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Bio matka Houdová: Po 2 letech použila make-up a obula podpatky! Bio matka Houdová: Po 2 letech použila make-up a obula podpatky! Dříve byla modelkou a na nánosy líčidel a vrstvy make-upu byla zvyklá. Pak se Helena Houdová (37)… číst článek
Divoženka Helena Houdová zveřejnila foto z porodního sálu  Divoženka Helena Houdová zveřejnila foto z porodního sálu Modelka Helena Houdová (37) oslavila narozeniny své dcery Deiy trochu neobvykle. Na sociální síť… číst článek
Houdová vytáhla foto z rodinného alba: Byla hippík už jako malá holka! Houdová vytáhla foto z rodinného alba: Byla hippík už jako malá holka! Velké oči, rošťácký pohled, na sobě šatičky a několik šperků jako ozdobu. Tak vypadala Miss ČR 1999… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská