Helena Houdová

Datum narození: 27.12.1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Holubová zalovila v archivu a vytáhla fotku, která ženám zastavuje srdce!  Holubová zalovila v archivu a vytáhla fotku, která ženám zastavuje srdce! Herečka Eva Holubová (59) nikdy nehrála pod taktovkou režiséra Miloše Formana (†86),… číst článek
Romantická fotka Houdové u moře: Proč se jí všichni posmívají? Pozorně se dívejte! Romantická fotka Houdové u moře: Proč se jí všichni posmívají? Pozorně se dívejte! Zkažená fotka kvůli detailu v pozadí, to dokáže pořádně naštvat. Své zkušenosti s tím má i modelka… číst článek
Tomáš Klus: Já už bych byl dávno někde v trapu. Ale mám moudrou ženu Tomáš Klus: Já už bych byl dávno někde v trapu. Ale mám moudrou ženu Vzhledem mi tak trochu připomíná mého muže. Možná právě proto jsem se tolik těšila na rozhovor s… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková