Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Muzeum vystavuje dva tisíce toalet. Mají i nočník z Titanicu či od Jana Ciny Muzeum vystavuje dva tisíce toalet. Mají i nočník z Titanicu či od Jana Ciny Na Starém Městě pražském otevřelo počátkem února své brány návštěvníkům Muzeum hygieny. Jde o pokračovatele… číst článek
Konec boubelky Absolonové: Zabralo to! Konec boubelky Absolonové: Zabralo to! Monika Absolonová (40) se přiznala, že diety vyloženě nesnáší. Jelikož ale v těhotenství přibrala… číst článek
Gott zlevňuje: Z 5000 na 200 Kč! Mistře, co se stalo? Gott zlevňuje: Z 5000 na 200 Kč! Mistře, co se stalo? Jedinečná příležitost. Karel Gott (77) vystoupí v pražském Divadle Hybernia na osmdesátinách Karla… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Josef Vojtek
Josef Vojtek
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)

Nejnovější profily celebrit