Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Helcelet chtěl Rosolovou požádat o ruku, ale... Bál se zeptat! Helcelet chtěl Rosolovou požádat o ruku, ale... Bál se zeptat! Celý měsíc nosil po kapsách prsten, ale nikdy nenašel odvahu požádat svou milou Denisu Rosolovou… číst článek
Doják v přímém přenosu! Helcelet žádal Rosolovou, Absolonová brečela Doják v přímém přenosu! Helcelet žádal Rosolovou, Absolonová brečela Mělo to být další milé vyhlašování sportovní ankety s očekávaným triumfem Barbory Špotákové. Vítězství… číst článek
Romantický šok! Helcelet požádal Rosolovou o ruku v přímém přenosu Romantický šok! Helcelet požádal Rosolovou o ruku v přímém přenosu Tohle bylo jak z Hollywoodu! Vyhlášení Atleta roku se v pražském hotelu Ambassador v mžiku proměnilo… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Matěj Homola
Matěj Homola
zobrazit profil Igor Timko
Igor Timko
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová