Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015). V listopadu 2018 porodila syna Matouše.

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Celebrity u vánočního stromku: Bučková s bříškem, Něrgešová přežívá díky vínu! Celebrity u vánočního stromku: Bučková s bříškem, Něrgešová přežívá díky vínu! Někdo s partnerem a dětmi, jiný obklopen příbuznými. Většina celebrit ale ctí vánoční tradice, a… číst článek
Slavná vánočka Moniky Absolonové: I se dvěma dětmi peče 18 kousků pro Gotta, Vendulu i gynekologa Slavná vánočka Moniky Absolonové: I se dvěma dětmi peče 18 kousků pro Gotta, Vendulu i gynekologa Nad vánočkou, kterou každoročně peče Monika Absolonová (42), mlaská řada známých tváří. Zpěvačka… číst článek
Dohra Dědíkova prohlášení o těle Tomicové: Schneiderová nemohla mlčet! Dohra Dědíkova prohlášení o těle Tomicové: Schneiderová nemohla mlčet! Pouhé dva dny zbývají do velkého finále taneční soutěže StarDance, kam se probojovala i Pavla Tomicová… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený