Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Csáková i Absolonová v růžovém. 22 tisíc lidí podpořilo boj proti rakovině prsu Csáková i Absolonová v růžovém. 22 tisíc lidí podpořilo boj proti rakovině prsu Už posedmnácté se konal v hlavním městě AVON pochod proti rakovině prsu. Účastníci se od dopoledne… číst článek
Celebrity na síti: Monika Absolonová má nové vlasy a Miranda Kerr se vdala Celebrity na síti: Monika Absolonová má nové vlasy a Miranda Kerr se vdala Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Libuška Vojtková měsíc před porodem: Potřetí se vdala a vzdala se příjmení! Libuška Vojtková měsíc před porodem: Potřetí se vdala a vzdala se příjmení! Z bývalé tanečnice Libušky Vojtkové (36) je paní Rohlíčková. Exmanželka rockera Pepy Vojtka (51)… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Jessie J
Jessie J
zobrazit profil Michael Kmeť - Separ
Michael Kmeť - Separ
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal