Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Vdova po Svobodovi (†68) Vendula: Veřejná hádka kvůli jeho milenkám! Vdova po Svobodovi (†68) Vendula: Veřejná hádka kvůli jeho milenkám! Vdova po Karlu Svobodovi (†68) Vendula (46) si nepřála nic jiného, než elegantně a důstojně uctít… číst článek
Tajemství Pilarové: Neuvěříte, komu sháněla zlato! Tajemství Pilarové: Neuvěříte, komu sháněla zlato! V sobotu se konala velká sláva ve Španělském sále Pražského hradu. Vendula Pizingerová (46) uspořádala… číst článek
Naštvaná vdova Vendula (46): VEŘEJNÁ HÁDKA O JEHO MILENKÁCH! Naštvaná vdova Vendula (46): VEŘEJNÁ HÁDKA O JEHO MILENKÁCH! Byla to velká sláva okořeněná pikantním sporem! Na koncertu k nedožitým 80. narozeninám Karla Svobody… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Marian Vojtko
Marian Vojtko
zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný
zobrazit profil Glen Hansard
Glen Hansard
zobrazit profil Ondřej Ruml
Ondřej Ruml
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Radim Schwab
Radim Schwab
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová