Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Herec Rudolf Kubík (51): V autě mu zemřela neznámá žena! Herec Rudolf Kubík (51): V autě mu zemřela neznámá žena! Hraje, dabuje a píše písňové texty. Herec Rudolf Kubík si zahrál v českých i zahraničních filmech,… číst článek
Růžový pochod proti rakovině prsu: Absolonová s Pazderkovou si obarvily i vlasy! Růžový pochod proti rakovině prsu: Absolonová s Pazderkovou si obarvily i vlasy! V Praze se dnes už posedmnácté konal tradiční AVON pochod proti rakovině prsu. Všichni se sešli na… číst článek
Csáková i Absolonová v růžovém. 22 tisíc lidí podpořilo boj proti rakovině prsu Csáková i Absolonová v růžovém. 22 tisíc lidí podpořilo boj proti rakovině prsu Už posedmnácté se konal v hlavním městě AVON pochod proti rakovině prsu. Účastníci se od dopoledne… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková
zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Lucie Bílá
Lucie Bílá
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil Sagvan Tofi
Sagvan Tofi