Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Kam zmizela Ivana? Gotta na narozeninách Štědrého hlídala tchyně! Kam zmizela Ivana? Gotta na narozeninách Štědrého hlídala tchyně! V nové roli! Tchyně Karla Gotta (77) nemá na starost jen komunikaci s fanoušky svého zeťáka, ale… číst článek
Velká oslava osmdesátin Karla Štědrého: Gotta hlídala tchyně! Velká oslava osmdesátin Karla Štědrého: Gotta hlídala tchyně! V nové roli! Tchyně Karla Gotta (77) nemá na starost jen komunikaci s fanoušky svého zeťáka (Aha!… číst článek
Karel Štědrý oslavil 80: Co mu popřál Gott, Absolonová nebo Zelenková v hříšné mini? Karel Štědrý oslavil 80: Co mu popřál Gott, Absolonová nebo Zelenková v hříšné mini? Neskutečné 80. narozeniny oslavil zpěvák, moderátor a podnikatel Karel Štědrý. Do Divadla Hybernia… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Andrea Bocelli
Andrea Bocelli
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Igor Timko
Igor Timko
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová