Monika Absolonová

Datum narození: 27.9.1976
Místo narození: Benešov u Prahy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Monika Absolonová je česká muzikálová zpěvačka a příležitostná herečka. Jejím přítelem je kladenský hokejista Tomáš Horna, s kterým vychovává syna Tadeáše.

Od sedmi let zpívala Monika Absolonová v Kühnově dětském sboru a v 90. letech chodila na výuku zpěvu k Eduardu Klezlovi. Na veřejnosti se dlouho propíraly problémy, které má Monika Absolonová v rodině. Její otec terorizoval celou rodinu, samotnou zpěvačku sledoval a pronásledoval.

Monika Absolonová vydala první album pod názvem Monika v roce 1993. První velká role přišla s muzikálem Dracula a následovaly role v muzikálech Krysař, Rebelové a Noc na Karlštejně. Do hlavních rolí byla Absolonová obsazována také v muzikálech Michala Davida v Divadle Broadway – Kleopatra, Tři mušketýři a také Angelika. Monika Absolonová si zahrála i ve filmech Kameňák 2 a Kameňák 3, Princezna ze mlejna 2 a v seriálu Zdivočelá země.

Monika Absolonová je držitelkou ceny Thálie, na kterou ale byla nominována již v roce 2002 za roli Kleopatry, odnesla si ji však až za roli v muzikálu Funny Girl (2011). Také byla vyhlášena skokankou roku v soutěži Český slavík pro rok 2002 a 2003.

Tři roky byla Monika Absolonová vdaná za hokejistu Václava Eiselta (vzali se v roce 2000). Pak se často objevovala ve společnosti s mladšími muži, po rozvodu randila s šéfem kapely Kečup Karlem Paulsem, pak se zpěvákem Danielem Hůlkoubaskytaristou kapely Lokomotiva Vítkem Fialou nebo s podnikateli Jaroslavem Haštavou (vydržela dva roky) a potom Vratislavem Jandou (s ním vydržela čtyři léta, jejich vztah se ale v roce 2013 rozpadl).

Monika Absolonová v současné době chodí s kladenským hokejistou Tomášem Hornou, s kterým vychovává syna Tadeáše (2015).

Dlouho se psalo o její pravděpodobné plastice nosu, ke které se Monika Absolonová nakonec veřejně přiznala. Zpěvačka od svých devatenácti let podstoupila několik nepovedených plastických zákroků, nos jí nakonec zachránil špičkový český chirurg působící v USA Bohdan Pomahač.

 

Články o celebritě

Hvězda Ulice Krejčíková pár dnů před porodem: 20 kilo nahoře a odhalené břicho! Hvězda Ulice Krejčíková pár dnů před porodem: 20 kilo nahoře a odhalené břicho! Už za dva týdny přivede na svět své první dítě herečka Aneta Krejčíková (27). Přiznává, že přibrala… číst článek
Do Ordinace jde sexbomba: Je příbuzná Etzlera! Bude ho svádět! Do Ordinace jde sexbomba: Je příbuzná Etzlera! Bude ho svádět! Topmodelka v kamenické nemocnici ještě nebyla, a o to větší poprask to bude! Pavlína Němcová (45)… číst článek
Modelky odhalují tváře bez make-upu: Jak vypadá Vítová, Průšová nebo Bezděková bez vylepšení? Modelky odhalují tváře bez make-upu: Jak vypadá Vítová, Průšová nebo Bezděková bez vylepšení? Díky svému vzhledu vyhrály soutěž krásy a jejich krásná tvář je živí. Ale jak vypadají české modelky… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Lionel Richie
Lionel Richie
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška