Jitka Asterová | Celebwiki.cz

Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Rozkol mezi Kubišovou a Heinem: Asterová si nebere servítky Rozkol mezi Kubišovou a Heinem: Asterová si nebere servítky K rozchodu zpěvačky Marty Kubišové (76) se svým dlouholetým manažerem Milanem Heinem (72)… číst článek
Dcera Jitky Asterové Anička se chce stát drag queen! Proč obskakuje manžela? Dcera Jitky Asterové Anička se chce stát drag queen! Proč obskakuje manžela? Herečka a spisovatelka Anna Kameníková (24) prozradila, že by se chtěla stát „drag queen“! Travesti… číst článek
Asterová se přestěhovala do luxusního bytu: Zůstala tam ale sama! Asterová se přestěhovala do luxusního bytu: Zůstala tam ale sama! Začátkem roku se Jitka Asterová (58) přestěhovala ze svého bytu o několik pater výš, do lepšího a… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Zadražil
Jan Zadražil
zobrazit profil Nataša Burger
Nataša Burger
zobrazit profil Gary Oldman
Gary Oldman
zobrazit profil Zuzana Šulajová
Zuzana Šulajová
zobrazit profil Jan Komínek
Jan Komínek
zobrazit profil Paris Wilton
Paris Wilton
zobrazit profil Teresa Branna
Teresa Branna
zobrazit profil Kateřina Hrachovcová-Herčíková
Kateřina Hrachovcová-Herčíková