Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Jitka Asterová: Proč musí chodit bez make-upu? Jitka Asterová: Proč musí chodit bez make-upu? Musí a chce! Málokterá žena by to snesla, Jitka Asterová (58) si ale bez make-upu přijde lépe než… číst článek
Kornová a Asterová:  Souboj barev! Kornová a Asterová: Souboj barev! Ani po padesátce nezůstává nic dlužna své výstřední vizáži. Sotva se Kateřina Kornová (51) zbavila… číst článek
»Panic« a naháč z reklamy Hruška se stal tátou! Narodila se mu dcera »Panic« a naháč z reklamy Hruška se stal tátou! Narodila se mu dcera Herecký rodinný klan Hrušků se rozrostl! »Naháč z reklamy na Kofolu« Michal Hruška (29) má velký… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Frej
Ladislav Frej
zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Jack Nicholson
Jack Nicholson
zobrazit profil Zdeněk Piškula
Zdeněk Piškula
zobrazit profil Jan Teplý
Jan Teplý
zobrazit profil Jeanette Rosenbergová
Jeanette Rosenbergová
zobrazit profil Ondřej Havel
Ondřej Havel
zobrazit profil Carmen Electra
Carmen Electra