Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Asterová po boku expartnera kriminálníka: Úsměvy a vínečko! Asterová po boku expartnera kriminálníka: Úsměvy a vínečko! Když se herečce Jitce Asterové (57) narodily děti Anna a Adam, dostala se do složité situace. Otce… číst článek
Jitka Asterová: V mém věku nebudu předstírat sexy diblíka Jitka Asterová: V mém věku nebudu předstírat sexy diblíka Herečka, moderátorka a jak s úsměvem říká, ke svému vlastnímu překvapení i zpěvačka Jitka Asterová… číst článek
Asterová vychovala děti sama, partner byl ve vězení! Teď se bojí o dceru Asterová vychovala děti sama, partner byl ve vězení! Teď se bojí o dceru Jitka Asterová (57) působí vždy vesele a uvolněně, jako by ji nic netrápilo. V jejím životě ovšem… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson
zobrazit profil Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
zobrazit profil Tomáš Červinek
Tomáš Červinek
zobrazit profil Milena Dvorská
Milena Dvorská
zobrazit profil Juraj Loj
Juraj Loj
zobrazit profil Kateřina Sedláková
Kateřina Sedláková
zobrazit profil Eva Leimbergerová
Eva Leimbergerová
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger