Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Čerstvě vdaná Linhartová ukázala nahého manžela! FOTO UVNITŘ Čerstvě vdaná Linhartová ukázala nahého manžela! FOTO UVNITŘ Při pohledu na svalnaté nahé tělo pohledného mladíka se nelze divit, že se za něj Anna Linhartová… číst článek
Další tajná svatba: Blonďatá zpěvačka s obřím dekoltem se vdala za exotického umělce Další tajná svatba: Blonďatá zpěvačka s obřím dekoltem se vdala za exotického umělce S tajnými sňatky se roztrhl pytel! Vdanou paní je už několik měsíců vnadná zpěvačka Dannie (28)!… číst článek
Utajená svatba dcery Jitky Asterové: Linhartová se vdala za neznámého fešáka! Pozvala i exmilence Piškulu Utajená svatba dcery Jitky Asterové: Linhartová se vdala za neznámého fešáka! Pozvala i exmilence Piškulu Tak, jak to má ve zvyku, i tentorkát se Anně Linhartové (23) podařilo naprosto ohromit své okolí.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant
zobrazit profil Jan Kačer
Jan Kačer
zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová
zobrazit profil Marián Labuda
Marián Labuda
zobrazit profil Daniel  Brühl
Daniel Brühl
zobrazit profil Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Jerry Hall
Jerry Hall