Jitka Asterová

Datum narození: 7.12.1959
Místo narození: Praha
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Česká herečka a rozhlasová moderátorka, známá jako amatérská poradkyně v oblasti sexu na rádiu Frekvence 1, kde moderuje pořad Sexy život. Má dvě děti s podnikatelem Tomášem Linhartem.

Absolvovala DAMU ve stejném ročníku jako Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Eva Holubová. Jitka Asterová účinkovala v představeních Činoherního klubu v Praze, Hudebního divadla Karlín nebo Divadla Ungelt.

Objevila se například několikrát v nekonečném seriálu Ulice a zahrála si ve filmech Šakalí léta nebo Vratné lahve. V divadle hrála například v Žebrácké opeře (autor Václav Havel) nebo ve hře Obsluhoval jsem anglického krále.

V Divadle U Hasičů hraje Jitka Asterová hlavní roli v představení Slečna Abigail, kde s ní účinkuje oblíbený komik ze stand up comedy Na stojáka - Lukáš Pavlásek.

Dlouhá léta moderovala na rádiu Frekvence 1 pořad Sexy život, nakonec z rádia pod tlakem odešla, nechtěla moderovat totiž s Ivetou Bartošovou.

Jejím bývalým manželem je podnikatel Tomáš Linhart (byl několik let ve vězení za daňové úniky) a má s ním dvě děti – dceru Annu, která jde v matčiných hereckých stopách a mladšího syna Adama. Mezi její bývalé partnery patří například i o generaci maldší Sámer Issa. 

 

Články o celebritě

Kornová a Asterová:  Souboj barev! Kornová a Asterová: Souboj barev! Ani po padesátce nezůstává nic dlužna své výstřední vizáži. Sotva se Kateřina Kornová (51) zbavila… číst článek
»Panic« a naháč z reklamy Hruška se stal tátou! Narodila se mu dcera »Panic« a naháč z reklamy Hruška se stal tátou! Narodila se mu dcera Herecký rodinný klan Hrušků se rozrostl! »Naháč z reklamy na Kofolu« Michal Hruška (29) má velký… číst článek
Dcera Jitky Asterové Anička šla opět donaha! Kdo ji tentokrát svékl? Dcera Jitky Asterové Anička šla opět donaha! Kdo ji tentokrát svékl? Herečka a dcera Jitky Asterové (58) Anna Kameníková (24) po čtyřech letech opět nahá! V roce 2014… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ivanka Devátá
Ivanka Devátá
zobrazit profil Ondřej Rychlý
Ondřej Rychlý
zobrazit profil Katarína Šafaříková
Katarína Šafaříková
zobrazit profil Pavla Drtinová
Pavla Drtinová
zobrazit profil Irena Máchová
Irena Máchová
zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Petr Vondráček
Petr Vondráček
zobrazit profil Frank Vincent
Frank Vincent