Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Ochrnutý Jančařík v slzách: Je to rozhodnutí Novy... Ochrnutý Jančařík v slzách: Je to rozhodnutí Novy... Někdejší moderátor počasí má v očích slzy dojetí. Po 333 dnech se totiž vrátil před televizní kamery.… číst článek
Ochrnutý Jančařík zpátky na Nově: Nečekané problémy za moderátorským pultem! Ochrnutý Jančařík zpátky na Nově: Nečekané problémy za moderátorským pultem! Už je jen krůček od svého snu. Moderátor Michal Jančařík (41) se po vážném onemocnění ledvin, po… číst článek
Vážně nemocný moderátor Novy Jančařík: Komplikace s návratem do televize! Vážně nemocný moderátor Novy Jančařík: Komplikace s návratem do televize! Těšil se, zatím ale marně! Ochrnutý moderátor počasí Michal Jančařík (41) se návratu do televize… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero