Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Kolegové z Novy poslali ochrnutému Jančaříkovi vzkaz! Tohle vás dojme! Kolegové z Novy poslali ochrnutému Jančaříkovi vzkaz! Tohle vás dojme! Sílu mu dodává podpora jeho fanoušků i kolegů! Těsně poté, co se těžce nemocný moderátor nováckého… číst článek
Jančařík o ochrnutí: Začala mi téct krev do míchy! 50 dnů na pokraji smrti Jančařík o ochrnutí: Začala mi téct krev do míchy! 50 dnů na pokraji smrti V poslední době se Michalu Jančaříkovi (41) lepí smůla na paty. Nejdřív ho zlobila ledvina, po transplantaci… číst článek
Michal Jančařík poprvé o svém ochrnutí: Je šance, že se uzdravím! Michal Jančařík poprvé o svém ochrnutí: Je šance, že se uzdravím! Vůbec poprvé po transplantaci ledviny a následném pooperačním krvácení do míchy vystoupil moderátor… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl