Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Záhadná smrt milenky Jaroslava Marvana: Sebevražda? Mord! Záhadná smrt milenky Jaroslava Marvana: Sebevražda? Mord! Nečekaná smrt babičky Michala Jančaříka (42) vyvolává stále spoustu otazníků. Herečku Národního divadla… číst článek
Jančařík na vozíku se vrací na jeviště: Kolegové ho nesli do schodů v divadle Jančařík na vozíku se vrací na jeviště: Kolegové ho nesli do schodů v divadle Ochrnutý Michal Jančařík (42) neskrývá radost. Lidé se k němu neobrátili zády, ale naopak ho vrací… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová