Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Petr Jančařík o ochrnutém synu Michalovi: Jeho stav je ambivalentní! Vrátí se na Novu? Petr Jančařík o ochrnutém synu Michalovi: Jeho stav je ambivalentní! Vrátí se na Novu? Moderátor Petr Jančařík (65) promluvil o zdravotním stavu svého syna Michala Jančaříka (41), který… číst článek
Ochrnutý moderátor Jančařík: Pomohl mu »šaman« František! Přišel, když Michal ztrácel naději Ochrnutý moderátor Jančařík: Pomohl mu »šaman« František! Přišel, když Michal ztrácel naději Když nám jde o život, často bilancujeme a přemýšlíme, co bychom na sobě měli změnit. Výjimkou není… číst článek
Ochrnutý Jančařík v péči léčitele: Noční můry, operace na spadnutí! Ochrnutý Jančařík v péči léčitele: Noční můry, operace na spadnutí! Od dětství trpí známý moderátor nemocí ledvin, což se mu stalo před nedávnem osudným. Kvůli pooperačním… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl