Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Moderátor Kašák o své nové lásce Lálové: Bavíme se už i o dětech Moderátor Kašák o své nové lásce Lálové: Bavíme se už i o dětech Jeden společný večírek, a vznikla láska jako trám! Hvězda nováckého počasí Karel Kašák (29) se na… číst článek
Ochrnutý moderátor počasí Michal Jančařík: Obrovská radost z prvního kroku! Ochrnutý moderátor počasí Michal Jančařík: Obrovská radost z prvního kroku! Moderátor Michal Jančařík (41) má za sebou nejtěžší rok v životě. Kvůli nemoci musel na transplantaci… číst článek
Moderátor počasí Michal Jančařík: Konečně opustil rehabilitační ústav! Moderátor počasí Michal Jančařík: Konečně opustil rehabilitační ústav! Moderátorovi Počasí TV Nova Michalu Jančaříkovi (41) se daří čím dál lépe. Dokonce už opustil i rehabilitační… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová