Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Michal Jančařík po odebrání druhé ledviny: Za rehabilitace platí 20 000 Kč měsíčně Michal Jančařík po odebrání druhé ledviny: Za rehabilitace platí 20 000 Kč měsíčně Nemůže si dovolit ležet. Michal Jančařík (42) je poté, co mu na začátku června odebrali druhou ledvinu,… číst článek
Michal Jančařík po odstranění druhé ledviny: Narozeniny bez oslavy! Michal Jančařík po odstranění druhé ledviny: Narozeniny bez oslavy! V úterý měl 42. narozeniny! Moderátor Michal Jančařík, který v červnu přišel o druhou ledvinu, je… číst článek
Moderátorovi Novy Jančaříkovi vzali i druhou ledvinu! Žiju, řekl Blesku po operaci Moderátorovi Novy Jančaříkovi vzali i druhou ledvinu! Žiju, řekl Blesku po operaci To snad ne! Lékaři znovu operovali televizního moderátora Michala Jančaříka (42). Jeho otec… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Petr Novotný
Petr Novotný
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Adela Banášová
Adela Banášová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný