Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Ochrnutý Jančařík v péči léčitele: Noční můry, operace na spadnutí! Ochrnutý Jančařík v péči léčitele: Noční můry, operace na spadnutí! Od dětství trpí známý moderátor nemocí ledvin, což se mu stalo před nedávnem osudným. Kvůli pooperačním… číst článek
Novácká rosnička Kateřina Němcová: Má slovenské »š«! Novácká rosnička Kateřina Němcová: Má slovenské »š«! Nejmenší česká rosnička Kateřina Němcová (28 let, 160 cm) se pomalu chystá na nějaký čas zmizet z… číst článek
Ochrnutý Jančařík se vrací do TV, ale... Ochrnutý Jančařík se vrací do TV, ale... Skoro rok je Michal Jančařík (41) upoután na invalidní vozík. Nyní mu bude umožněno vrátit se na… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel