Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Ochrnutý Michal Jančařík: Počasí vyměnil za Jágra! Ochrnutý Michal Jančařík: Počasí vyměnil za Jágra! Po roce a dni opět před kamerou. Rozsvítilo se červené světlo a moderátor Michal Jančařík (41) se… číst článek
Jančařík poprvé po ochrnutí moderoval na Nově: Nic byste na něm nepoznali! Jančařík poprvé po ochrnutí moderoval na Nově: Nic byste na něm nepoznali! Zase vítal diváky u televizních obrazovek. Moderátor počasí Michal Jančařík (42), který loni v létě… číst článek
Záhadná smrt maminky Petra Jančaříka: Sebevražda? Ne, vražda! Kvůli Marvanovi? Záhadná smrt maminky Petra Jančaříka: Sebevražda? Ne, vražda! Kvůli Marvanovi? Dodnes je smrt maminky Petra Jančaříka (65) a babičky Michala Jančaříka (42) zahalena tajemstvím.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová