Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Michal Jančařík poprvé o svém ochrnutí: Je šance, že se uzdravím! Michal Jančařík poprvé o svém ochrnutí: Je šance, že se uzdravím! Vůbec poprvé po transplantaci ledviny a následném pooperačním krvácení do míchy vystoupil moderátor… číst článek
Ochrnutý moderátor počasí Michal Jančařík (41): Rozchodí ho v Kladrubech?! Ochrnutý moderátor počasí Michal Jančařík (41): Rozchodí ho v Kladrubech?! Týdny náročných rehabilitačních cvičení čekají na Michala Jančaříka (41). Jak potvrdil exkluzivně… číst článek
Ochrnutý Michal Jančařík: Na začátek trápení! Ochrnutý Michal Jančařík: Na začátek trápení! Z Motola do Plzně. Hvězda Novy Michal Jančařík (41), který po transplantaci ledviny ochrnul od prsou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová