Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Moderátor Jančařík: Ochrnutý na útěku z nemocnice! Moderátor Jančařík: Ochrnutý na útěku z nemocnice! Zdravotní trápení Michala Jančaříka (41) nebere konce. Loni na podzim mu tři dny po transplantaci… číst článek
Vážně nemocný moderátor Jančařík: Dojemný vzkaz z nemocnice! Vážně nemocný moderátor Jančařík: Dojemný vzkaz z nemocnice! Moderátor Počasí na Nově Michal Jančařík (40) má po transplantaci ledviny stále vážné zdravotní problémy.… číst článek
Paralyzovaný Michal Jančařík: Neprůchodná mícha! Nepřenáší nervové signály do nohou Paralyzovaný Michal Jančařík: Neprůchodná mícha! Nepřenáší nervové signály do nohou Lékaři mají co řešit. Míchou moderátora Počasí na Nově Michala Jančaříka (41), který v létě ochrnul… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Adela Banášová
Adela Banášová
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Jiří Krampol
Jiří Krampol
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková