Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2.2.1972
Profese: moderátorka, redaktorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka Jana Adamcová, rozená Nováková, se nejvíce prosadila ve Sportovních novinách na TV Nova. Jejím manžel se stal režisér Jiří Adamec, s nímž má dvě děti.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Nováková poprvé objevila v pořadu Bingo TV Nova, který režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství Novy, rok uváděla zprávy ve Snídani s Novou a posléze zakotvila u moderování Sportovních novin. Působila také na TV Barrandov.

JANA ADAMCOVÁ A ROBINSON

Jako zpěvačka vydala Jana Nováková album Hvězdy prominou (2002). Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala zejména v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde si po dlouholetém vztahu vzala čerstvě rozvedeného režiséra Jiřího Adamce. Svatba se konala v roce 2006 v Řecku, kde oba byli s finalistkami soutěže Miss Aerobik. Jana Adamcová ji moderovala, manžel režíroval.

O JANĚ ADAMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Jiřím Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se Jana Nováková dočkala jeho rozchodu s první ženou, dramaturgyní Tatianou Kavčiakovou, a následné vlastní svatby.

I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně otcem své druhé ženy Jany Adamcové, pořídila si s ním dvě děti. První se jim už roku 2006 narodil syn Daniel. Později k němu ještě přibyla dcera Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Jana Adamcová mizí s dětmi do Ameriky, ale bez manžela Jiřího! Jana Adamcová mizí s dětmi do Ameriky, ale bez manžela Jiřího! Moderátorka Jana Adamcová (46) stráví prázdniny s dětmi na Miami, kde vlastní apartmán. Ale tentokrát… číst článek
Manželka režiséra Adamce Jana se zranila! Pochlubila se fotkou a popiskem s chybou Manželka režiséra Adamce Jana se zranila! Pochlubila se fotkou a popiskem s chybou Bývalou moderátorku Janu Adamcovou (46) zradily podpatky! Krátce před vysíláním pořadu Sama doma,… číst článek
Režisér Adamec po vyhazovu z muzikálu: Luxusní BMW je pryč, přišla realita obyčejných lidí Režisér Adamec po vyhazovu z muzikálu: Luxusní BMW je pryč, přišla realita obyčejných lidí Ještě nedávno si Jiří Adamec (70) jezdil pohodlně v luxusním BMW a klidně si zaparkoval, kde chtěl.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler