Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2.2.1972
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka pocházející ze Slovenska. Její manžel je režisér Jiří Adamec, se kterým má dvě děti. Nejvíce spojená je s moderováním Sportovních novin na televizi Nova.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Adamcová Nováková poprvé ukazuje v pořadu Bingo na stanici Nova, který shodou okolností režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství na stejné stanici, rok moderovala zprávy ve Snídani s Novou a skončila u moderování Sportovních novin.

Jako zpěvačka vydala Jana Adamcová Nováková v roce 2002 album Hvězdy prominou. Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde se jejím manželem stal režisér Jiří Adamec. Svatba proběhla v roce 2006, kdy se v Řecku připravovala s finalistkami na soutěž Miss Aerobik, kterou moderovala a Adamec režíroval. 

S Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se dočkala Jana Adamcová Nováková jeho rozchodu s první ženou a následné vlastní svatby. I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně její otec, pořídila si s ním dvě děti. První dítě se jim narodilo v roce 2006 – syn Daniel. Později k němu ještě přibyla sestra Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Dcera režiséra Adamce po premiéře: Jasmínka by v divadle i spala! Dcera režiséra Adamce po premiéře: Jasmínka by v divadle i spala! Pod taktovkou táty Jiřího Adamce (69) zcela propadla kouzlu jeviště. Jasmínka Adamcová (8) má za… číst článek
Nenaplněná Adamcová: Smutná pravda o životě ve zlaté kleci! Nenaplněná Adamcová: Smutná pravda o životě ve zlaté kleci! Dalo by se říci, že bývalá televizní hvězda Novy Jana Adamcová žije život snů. Jenže je bývalá moderátorka… číst článek
S kým kamarádí Rolinsové dcera Laura? To neuvěříte! S kým kamarádí Rolinsové dcera Laura? To neuvěříte! Dara Rolins (44) má k Janě Adamcové (45) mnohem blíž než by se mohlo zdát. Jejich dcery Laura a Jasmínka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková