Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2.2.1972
Profese: moderátorka, redaktorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka Jana Adamcová, rozená Nováková, se nejvíce prosadila ve Sportovních novinách na TV Nova. Jejím manžel se stal režisér Jiří Adamec, s nímž má dvě děti.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Nováková poprvé objevila v pořadu Bingo TV Nova, který režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství Novy, rok uváděla zprávy ve Snídani s Novou a posléze zakotvila u moderování Sportovních novin. Působila také na TV Barrandov.

JANA ADAMCOVÁ A ROBINSON

Jako zpěvačka vydala Jana Nováková album Hvězdy prominou (2002). Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala zejména v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde si po dlouholetém vztahu vzala čerstvě rozvedeného režiséra Jiřího Adamce. Svatba se konala v roce 2006 v Řecku, kde oba byli s finalistkami soutěže Miss Aerobik. Jana Adamcová ji moderovala, manžel režíroval.

O JANĚ ADAMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Jiřím Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se Jana Nováková dočkala jeho rozchodu s první ženou, dramaturgyní Tatianou Kavčiakovou, a následné vlastní svatby.

I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně otcem své druhé ženy Jany Adamcové, pořídila si s ním dvě děti. První se jim už roku 2006 narodil syn Daniel. Později k němu ještě přibyla dcera Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Jana Adamcová po operaci páteře: Našla jsem způsob jak cvičit! Jana Adamcová po operaci páteře: Našla jsem způsob jak cvičit! Po prodělané operaci páteře, už nemůže cvičit jako dřív. Proto musela moderátorka Jana Adamcová najít… číst článek
Jana Adamcová následuje vyhozeného manžela: S Hůlkou už nikdy, nejsem tak otrlá! Jana Adamcová následuje vyhozeného manžela: S Hůlkou už nikdy, nejsem tak otrlá! Vznikne vůbec někdy muzikál Robinson - námořník z Yorku? Od začátku tento projekt provází velká smůla.… číst článek
Jana Adamcová: Drsná reakce na vyhazov manžela! Jana Adamcová: Drsná reakce na vyhazov manžela! Spory mezi Danem Hůlkou a režisérem Jiřím Adamcem vedli k tomu, že Adamec končí v připravovaném muzikálu… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová