Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2.2.1972
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka pocházející ze Slovenska. Její manžel je režisér Jiří Adamec, se kterým má dvě děti. Nejvíce spojená je s moderováním Sportovních novin na televizi Nova.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Adamcová Nováková poprvé ukazuje v pořadu Bingo na stanici Nova, který shodou okolností režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství na stejné stanici, rok moderovala zprávy ve Snídani s Novou a skončila u moderování Sportovních novin.

Jako zpěvačka vydala Jana Adamcová Nováková v roce 2002 album Hvězdy prominou. Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde se jejím manželem stal režisér Jiří Adamec. Svatba proběhla v roce 2006, kdy se v Řecku připravovala s finalistkami na soutěž Miss Aerobik, kterou moderovala a Adamec režíroval. 

S Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se dočkala Jana Adamcová Nováková jeho rozchodu s první ženou a následné vlastní svatby. I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně její otec, pořídila si s ním dvě děti. První dítě se jim narodilo v roce 2006 – syn Daniel. Později k němu ještě přibyla sestra Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Přátelé Matěje Rupperta zapíjeli jeho druhou dceru, až židle praskaly! Přátelé Matěje Rupperta zapíjeli jeho druhou dceru, až židle praskaly! Před dvěma týdny se Matěj Ruppert (39) stal podruhé otcem. Manželka Tereza přivedla na svět druhou… číst článek
Jana Adamcová s rodinou opustila Ameriku! Co se stalo? Jana Adamcová s rodinou opustila Ameriku! Co se stalo? I když to vypadá, že Adamcovi tráví většinu času v Americe, kde vlastní apartmán, tak tomu není. číst článek
Proč se bývalá sporťačka Jana Adamcová obarvila na blond? Proč se bývalá sporťačka Jana Adamcová obarvila na blond? Bývalá moderátorka Jana Adamcová si dost zesvětlila vlasy. I když byl její manžel režisér Jiří Adamec… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček