Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2.2.1972
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka pocházející ze Slovenska. Její manžel je režisér Jiří Adamec, se kterým má dvě děti. Nejvíce spojená je s moderováním Sportovních novin na televizi Nova.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Adamcová Nováková poprvé ukazuje v pořadu Bingo na stanici Nova, který shodou okolností režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství na stejné stanici, rok moderovala zprávy ve Snídani s Novou a skončila u moderování Sportovních novin.

Jako zpěvačka vydala Jana Adamcová Nováková v roce 2002 album Hvězdy prominou. Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde se jejím manželem stal režisér Jiří Adamec. Svatba proběhla v roce 2006, kdy se v Řecku připravovala s finalistkami na soutěž Miss Aerobik, kterou moderovala a Adamec režíroval. 

S Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se dočkala Jana Adamcová Nováková jeho rozchodu s první ženou a následné vlastní svatby. I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně její otec, pořídila si s ním dvě děti. První dítě se jim narodilo v roce 2006 – syn Daniel. Později k němu ještě přibyla sestra Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Adamcovi ruší zimu na Floridě: Víme, co se stalo! Adamcovi ruší zimu na Floridě: Víme, co se stalo! Rodina režiséra Adamce pravidelně tráví zimu na Floridě, kde mají i vlastní bydlení. Letos však budou… číst článek
Nákupy slavných: Podívejte se na účtenky Babišové a Paroubkové! Nákupy slavných: Podívejte se na účtenky Babišové a Paroubkové! Scéna jak z amerického filmu. Slavné tváře o víkendu čaply nákupní košíky a z regálů do nich bezmyšlenkovitě… číst článek
90minutová operace Karla Gotta: Čekání na verdikt onkologa! 90minutová operace Karla Gotta: Čekání na verdikt onkologa! Páteř Karlu Gottovi (77) v pražské Nemocnici Na Homolce operoval neurochirurg Jiří Chrobok (58).… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides