Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nikdy se před kamerou neukázat nahá. Tak nějak zní základní pravidlo herečky a modelky Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, známé z filmu Rafťáci a seriálu Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno.

 

Články o celebritě

Přešlap v Ordinaci: Z Kerestešové udělali omylem chlapa! Přešlap v Ordinaci: Z Kerestešové udělali omylem chlapa! Andrea Kerestešová (32) se teď nejvíc objevovala v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2… číst článek
Trauma pro těhotnou hvězdu Ordinace Kerestešovou: Poslali ji na potrat! Trauma pro těhotnou hvězdu Ordinace Kerestešovou: Poslali ji na potrat! Nelehké chvíle před kamerou si odžila představitelka Mariky Lukášové v Ordinaci, herečka Andrea Kerestešová… číst článek
Těhotná hvězda Ordinace Andrea Růžičková přiznala obavy. Bude manžel u porodu? Těhotná hvězda Ordinace Andrea Růžičková přiznala obavy. Bude manžel u porodu? Andrea Růžičková (32) je v 8. měsíci těhotenství a už to nebude trvat dlouho a stane se maminkou.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Svojtka
Petr Svojtka
zobrazit profil Alena  Mihulová
Alena Mihulová
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Bolek Polívka
Bolek Polívka
zobrazit profil Vuk Čelebić
Vuk Čelebić
zobrazit profil Liz Hurley
Liz Hurley
zobrazit profil Marek Salvet herec
Marek Salvet herec