Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nikdy se před kamerou neukázat nahá. Tak nějak zní základní pravidlo herečky a modelky Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, známé z filmu Rafťáci a seriálu Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš.

 

Články o celebritě

Ráno u Absolonové: Nenalíčená a láteřící nad aktivním synem! Ráno u Absolonové: Nenalíčená a láteřící nad aktivním synem! Ve společnosti se Monika Absolonová (41) objevuje v elegantních róbách, upravená a nalíčená. Doma… číst článek
Velká zpráva o sexuálním zneužívání českých hereček: Patrasová, Bočanová a další promluvily! Velká zpráva o sexuálním zneužívání českých hereček: Patrasová, Bočanová a další promluvily! Amerikou otřásla kauza kolem zvrhlého producenta Harveyho Weinsteina (65), který prý herečkám role… číst článek
Hvězda Ordinace Kerestešová: Pořídila jsem si dítě, abych zahnala nudu Hvězda Ordinace Kerestešová: Pořídila jsem si dítě, abych zahnala nudu Většina maminek touží po miminku z různých důvodů, slovenská herečka Andrea Kerestešová (33) měla… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lubomír Kostelka
Lubomír Kostelka
zobrazit profil Angelina Jolie
Angelina Jolie
zobrazit profil Jitka Kocurová
Jitka Kocurová
zobrazit profil Marie Kružíková Renčová
Marie Kružíková Renčová
zobrazit profil Teresa May
Teresa May
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Jana Pidrmanová
Jana Pidrmanová
zobrazit profil Ladislav Mrkvička
Ladislav Mrkvička