Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš.

 

Články o celebritě

Andrea Kerestešová-Růžičková rok po porodu: Měla jsem díru v břiše, konečně je v pořádku Andrea Kerestešová-Růžičková rok po porodu: Měla jsem díru v břiše, konečně je v pořádku Doktorka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Kerestešová (34) se konečně může pochlubit… číst článek
Hvězda Ordinace Andrea Kerestešová: Po porodu jsem měla díru v břiše! Hvězda Ordinace Andrea Kerestešová: Po porodu jsem měla díru v břiše! Herečka Andrea Kerestešová se rok po porodu syna opět pyšní štíhlou postavou, ale nebylo to tak jednoduché.… číst článek
Ordinace začne svatbou, jenže trochu odfláknutou! A odnese to Boušková Ordinace začne svatbou, jenže trochu odfláknutou! A odnese to Boušková Minulá řada Ordinace v růžové zahradě 2 svatbou končila, ta stávající jí rovnou začíná. Vdávat se… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jitka Sedláčková
Jitka Sedláčková
zobrazit profil Markéta Coufalová
Markéta Coufalová
zobrazit profil Vladimír Brabec
Vladimír Brabec
zobrazit profil Julie Gayet
Julie Gayet
zobrazit profil Sandra Bullock
Sandra Bullock
zobrazit profil Olga Schoberová
Olga Schoberová
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Jan Skopeček
Jan Skopeček