Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nikdy se před kamerou neukázat nahá. Tak nějak zní základní pravidlo herečky a modelky Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, známé z filmu Rafťáci a seriálu Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno.

 

Články o celebritě

Znásilnění v Ordinaci: Kerestešová trpěla jak zvíře! Že to není skutečně, si musela pořád připomínat Znásilnění v Ordinaci: Kerestešová trpěla jak zvíře! Že to není skutečně, si musela pořád připomínat Prožila noční můru každé ženy! I když pouze před kamerou, z natáčení pokusu o znásilnění své postavy… číst článek
Kerestešová z Ordinace: Nejsem žádná mrcha! Kerestešová z Ordinace: Nejsem žádná mrcha! Andrea Růžičková (rozená Kerestešová) se do povědomí diváků… číst článek
Andrea Keresteš Růžičková: Můj muž je jako sloup, co mě podpírá Andrea Keresteš Růžičková: Můj muž je jako sloup, co mě podpírá Andrea Keresteš Růžičková je kromě herečky, také fotografkou. Měla již několik výstav, ale tentokrát… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michaela Badinková
Michaela Badinková
zobrazit profil Kateřina Sedláková
Kateřina Sedláková
zobrazit profil Jakub  Wehrenberg
Jakub Wehrenberg
zobrazit profil Ulrich Thein
Ulrich Thein
zobrazit profil Maisie Williams
Maisie Williams
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Jitka Asterová
Jitka Asterová
zobrazit profil Gabriela Mikulková
Gabriela Mikulková