Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nikdy se před kamerou neukázat nahá. Tak nějak zní základní pravidlo herečky a modelky Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, známé z filmu Rafťáci a seriálu Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš.

 

Články o celebritě

Do Kerestešové se tvrdě pustily matky na internetu! Kvůli hrnku kafe Do Kerestešové se tvrdě pustily matky na internetu! Kvůli hrnku kafe Hvězda seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Vyprávěj Andrea Růžičková (33) si právě zvyká na novou… číst článek
Kerestešová už je se synem doma! I přes komplikace u porodu ji po 3 dnech pustili Kerestešová už je se synem doma! I přes komplikace u porodu ji po 3 dnech pustili Pouhé tři dny strávila Andrea Růžičková Kerestešová (33) v hořovické porodnici. I když porod neprobíhal… číst článek
Těhotná Andrea Kerestešová: Zvažovala jsem, že bych snědla placentu Těhotná Andrea Kerestešová: Zvažovala jsem, že bych snědla placentu Čeká své první miminko, které na svět přivede v nejbližších týdnech. Proto se Andrea Kerestešová… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Jůza
Lukáš Jůza
zobrazit profil Ema Švábenská
Ema Švábenská
zobrazit profil Petr Čtvrtníček
Petr Čtvrtníček
zobrazit profil Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil
zobrazit profil Filip Tomsa
Filip Tomsa
zobrazit profil Dominika  Zeleníková
Dominika Zeleníková
zobrazit profil Olga Želenská
Olga Želenská
zobrazit profil Linda Rybová
Linda Rybová