Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš.

 

Články o celebritě

Slovenská hvězda Ordinace Kerestešová: Po 12 letech dostala od Česka klíčové razítko! Slovenská hvězda Ordinace Kerestešová: Po 12 letech dostala od Česka klíčové razítko! Už dvanáct let Andrea Kerestešová (33) žije a pracuje v Česku. Ale až doteď tu byla vedena jako přistěhovalec.… číst článek
Těžká chvíle pro Andreu Růžičkovou: Po tragické události opět sedla za volant! Těžká chvíle pro Andreu Růžičkovou: Po tragické události opět sedla za volant! Herečka Andrea Kerestešová Růžičková (33), kterou znáte například ze seriálu Ordinace v růžově zahradě… číst článek
Herečka Marie Doležalová je těhotná! Tajila to 5 měsíců! Herečka Marie Doležalová je těhotná! Tajila to 5 měsíců! Už delší dobu sympatické herečce Marii Doležalové (31) podezřele rostlo bříško. Teď vítězka StarDance… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Zuzana Bydžovská
Zuzana Bydžovská
zobrazit profil Josef Vinklář
Josef Vinklář
zobrazit profil Anife Vyskočilová
Anife Vyskočilová
zobrazit profil Paweł  Deląg
Paweł Deląg
zobrazit profil Seth Rogen
Seth Rogen
zobrazit profil Morgan Freeman
Morgan Freeman
zobrazit profil Ayelet Zurerová
Ayelet Zurerová