Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nikdy se před kamerou neukázat nahá. Tak nějak zní základní pravidlo herečky a modelky Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, známé z filmu Rafťáci a seriálu Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno.

 

Články o celebritě

Těhotná hvězda Ordinace Andrea Růžičková přiznala obavy. Bude manžel u porodu? Těhotná hvězda Ordinace Andrea Růžičková přiznala obavy. Bude manžel u porodu? Andrea Růžičková (32) je v 8. měsíci těhotenství a už to nebude trvat dlouho a stane se maminkou.… číst článek
Hvězda Ordinace Andrea Růžičková: V seriálu končí, diváci jsou nešťastní! Hvězda Ordinace Andrea Růžičková: V seriálu končí, diváci jsou nešťastní! Herečka Andrea Růžičková (32), která se proslavila především jako Marika Lukáčová v Ordinaci v růžové… číst článek
Víkend plný svateb: Brali se sportovci i televizní hvězdy! Víkend plný svateb: Brali se sportovci i televizní hvězdy! Víkendový svatební maraton! Z Adély Banášové je paní Vinceová, Hokejový kouč Růžička se oženil s… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil Pierce Brosnan
Pierce Brosnan
zobrazit profil Claudia Cardinale
Claudia Cardinale
zobrazit profil Josef Carda
Josef Carda
zobrazit profil Malgorzata Pikus
Malgorzata Pikus
zobrazit profil Zdeněk Piškula
Zdeněk Piškula
zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon
zobrazit profil Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka