Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, modelka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka a modelka Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, se proslavila především filmem Rafťáci a seriálem Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

ANDREA KERESTÉŠOVÁ RŮŽIČKOVÁ - TRABLE S MANŽELEM

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

O ANDREE RŮŽIČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno. V srpnu 2017 se jim narodil syn Tobiáš.

 

Články o celebritě

Laura z Románu pro ženy Kanócz: Dceru kojila přímo v kadeřnictví Laura z Románu pro ženy Kanócz: Dceru kojila přímo v kadeřnictví Představitelka Laury ve filmu Román pro ženy Zuzana Kanócz (38) před nedávnem porodila dcerku. I… číst článek
Hvězda Ohnivýho kuřete Leichtová kojí na veřejnosti: Po vzoru Klusové či Janečkovy »kněžky« Hvězda Ohnivýho kuřete Leichtová kojí na veřejnosti: Po vzoru Klusové či Janečkovy »kněžky« Hvězda seriálu Ohnivý kuře Kristýna Leichtová (33) se nedávno stala hrdou maminkou. Nyní předvedla… číst článek
Leichtová z Ohnivýho kuřete: Tohle dělá na veřejnosti?! Leichtová z Ohnivýho kuřete: Tohle dělá na veřejnosti?! Hvězda seriálu Ohnivý kuře Kristýna Leichtová (33) se nedávno stala hrdou maminkou. Nyní předvedla… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tereza Kostková
Tereza Kostková
zobrazit profil Alena Vránová
Alena Vránová
zobrazit profil Charlotte Ella Gottová
Charlotte Ella Gottová
zobrazit profil Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová
zobrazit profil Vilma Cibulková
Vilma Cibulková
zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Lucie Štěpánková
Lucie Štěpánková
zobrazit profil Matt Bomer
Matt Bomer