Andrea Kerestéšová Růžičková

Datum narození: 21.7.1984
Místo narození: Hlinné, Slovensko
Výška: 169 cm
Profese: herečka, moderátorka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Nikdy se před kamerou neukázat nahá. Tak nějak zní základní pravidlo herečky a modelky Andrey Kerestéšové, od srpna 2016 Růžičkové, známé z filmu Rafťáci a seriálu Vyprávěj.

Andrea Kerestašová ráda cestuje. Byla v Číně, Nepálu, Indii, Guatemale nebo Mexiku. Ráda také fotí, sama se před fotoaparát také bez ostychu postaví, jak ale říká, ne nahá. Přesto se jí to stalo, omylem, na České miss v roce 2010 neudržela při divokém tanci s trenérem Mirkem Ciprou svá ňadra v dekoltu.

Andrea Kerestéšová vystudovala obor Tvořivá dramatika na pedagogické fakultě v Trnavě. Už od mládí měla tajný sen. Chtěla hrát. Na Slovensku o ni neměli zájem, proto se přestěhovala do Prahy.

Andrea Kerestéšová se objevila v několika reklamách a videoklipech. A pak přišli Rafťáci. Málem je ale propásla. Na nahou scénu musel režisér Karel Janák najít dublérku. Poté si Andrea Kerestéšová zahrála ve filmu Tři sezóny v pekle nebo v seriálu Světla pasáže. V seriálu Vyprávěj ztvárnila hlavní roli Evy. V divadle zkouší text na láskyplný Dekameron.

Andrea Kerestéšová má za sebou několik vážných vztahů. Herečka chodila s podnikatelem Janem Leitnerem, kterého nahradil asistent režie Jakub Strangmüller. Dlouhou dobu udržovala vztah s hudebníkem Mikolášem Růžičkou, za něhož se koncem srpna 2016 provdala. A přijala jeho jméno.

 

Články o celebritě

Andrea Kerestešová alias potvora Marika z Ordinace: Proč mě nikdo nemá rád?! Andrea Kerestešová alias potvora Marika z Ordinace: Proč mě nikdo nemá rád?! Nejznámější hit Ilony Csákové (46) si teď může pobrukovat také herečka Andrea Kerestešová, dnes už… číst článek
Vdaná Andrea Kerestešová Růžičková by mohla školit Gregorovy: Takhle se tají veselka! Vdaná Andrea Kerestešová Růžičková by mohla školit Gregorovy: Takhle se tají veselka! Nejsou to ještě ani dva týdny, co Andrea Kerestešová (32) v naprostém utajení řekla ano hudebníkovi… číst článek
Tajná svatba Andrey Kerestešové: Dojemná slova o útočišti uprostřed polí Tajná svatba Andrey Kerestešové: Dojemná slova o útočišti uprostřed polí Absolutní romantika! V tu se proměnila sobota, kdy si Andrea Kerestešová (32) brala přítele Mikoláše… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Khan Bonfils
Khan Bonfils
zobrazit profil Martin Pechlát
Martin Pechlát
zobrazit profil Rebeka Poláková
Rebeka Poláková
zobrazit profil  Jaromír Dulava
Jaromír Dulava
zobrazit profil Lubomír Lipský
Lubomír Lipský
zobrazit profil Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Magda Vášáryová
Magda Vášáryová