Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Vánoční šílenství celebrit: Hrdlička chystá fešáka, Ochotská s Perkausovou ztracené mezi cukrovím Vánoční šílenství celebrit: Hrdlička chystá fešáka, Ochotská s Perkausovou ztracené mezi cukrovím Za dva týdny je tu Štědrý den a mnozí si chtějí užít vánoční atmosféru už teď. Pečou plné krabice… číst článek
Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Helena Zeťová slaví 36! Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Helena Zeťová slaví 36! 36. narozeniny dnes slaví zpěvačka Helena Zeťová. Přejeme všechno nejlepší,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil David Koller
David Koller
zobrazit profil Dan Bárta
Dan Bárta
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Tony  Bennett
Tony Bennett
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Gabriela  Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Radka Fišarová
Radka Fišarová