Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Kráska Tereza Kerndlová: Vyhřívá se v Dubaji! Kráska Tereza Kerndlová: Vyhřívá se v Dubaji! Zatímco u nás vládne zima a zemi kryje vrstva sněhu, zpěvačka Tereza Kerndlová (31) nic z toho řešit… číst článek
Tajemství Saxany Petry Černocké: Vykopla dceru z domu! Tajemství Saxany Petry Černocké: Vykopla dceru z domu! Ve výchově dcery byla Petra Černocká (68) nekompromisní! Když během dospívání Bára Vaculíková (38)… číst článek
Kerndlová: To byste nečekali, s kým se sluní v Dubaji! Kerndlová: To byste nečekali, s kým se sluní v Dubaji! Chladné březnové počasí přestalo Tereze Kerndlové (31) vyhovovat. Proto si sbalila kufry  odletěla… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček
zobrazit profil Olga Lounová (roz. Pytlounová)
Olga Lounová (roz. Pytlounová)
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Eva Dvořáčková
Eva Dvořáčková