Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Obavy Terezy Kerndlové: Nechce být dřív babičkou než matkou! Obavy Terezy Kerndlové: Nechce být dřív babičkou než matkou! Jedenáct let spolu žijí, z toho jsou čtyři roky manželé, a miminko stále žádné. Zpěvačka Tereza Kerndlová… číst článek
Sexy Kerndlová prchla z Česka: Dráždí fotkami v plavkách! Sexy Kerndlová prchla z Česka: Dráždí fotkami v plavkách! Zpěvačka Tereza Kerndlová (31) stejně jako hlasem oslňuje i sexy postavou a svůdnými snímky, které… číst článek
Kerndlová utekla do Španělska a dráždí milionáře! Kerndlová utekla do Španělska a dráždí milionáře! Sbalila kufry a před sychravým podzimním počasím uletěla Tereza Kerndlová (31) za teplem. A vybrala… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Chad Kroeger
Chad Kroeger
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil José Carreras
José Carreras
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Sam Smith
Sam Smith
zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová