Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Celebrity na síti: Syn Dity P. spolkl snubní prsten a Kurková cvičí jógu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Helena Zeťová slaví 36! Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Helena Zeťová slaví 36! 36. narozeniny dnes slaví zpěvačka Helena Zeťová. Přejeme všechno nejlepší,… číst článek
Halloween po česku: Z Herzigové, Maxové, Kurkové i Kerndlové jde strach Halloween po česku: Z Herzigové, Maxové, Kurkové i Kerndlové jde strach Čarodějnice, mrtvá nevěsta, zombie nebo kočičí žena. V pondělí se to na Halloween strašidly v ulicích… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Kanye West
Kanye West
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears
zobrazit profil Chad Kroeger
Chad Kroeger
zobrazit profil Monika Absolonová
Monika Absolonová
zobrazit profil Dominika  Hašková
Dominika Hašková
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková

Nejnovější profily celebrit