Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Helena Zeťová je zpátky v Česku! Rozešla se s řeckým přítelem Helena Zeťová je zpátky v Česku! Rozešla se s řeckým přítelem Před lety se Helena Zeťová (36) proslavila coby třetina dívčí skupiny Black Milk, pak se dala na… číst článek
Bláznivý koncert Monkey Business: Černochová ze sebe strhla šaty a vyvalila ňadra! Bláznivý koncert Monkey Business: Černochová ze sebe strhla šaty a vyvalila ňadra! Nevídanou show v bláznivých kostýmech předvedla kapela Monkey Business v čele s exhibicionistou Matějem… číst článek
Šokující překvapení Leoše Mareše: Do svého kožichu oblékl Karla Gotta Šokující překvapení Leoše Mareše: Do svého kožichu oblékl Karla Gotta Tak to je tedy šok! Druhý narozeninový koncert Leoše Mareše (41) přinesl překvapení, které nečekal… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková
zobrazit profil Michal Penk
Michal Penk
zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová
zobrazit profil Jay-Z (Shawn Corey Carter)
Jay-Z (Shawn Corey Carter)
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn