Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Sexy Kerndlová provokuje: V krajkovém prádle vyšpulila zadeček! Sexy Kerndlová provokuje: V krajkovém prádle vyšpulila zadeček! Své křivky už zase vystavovala na slunci. Zpěvačka Tereza Kerndlová (31) strávila týden ve svém oblíbeném… číst článek
Sexy Tereza Kerndlová: Je v tom až po prsa! Musela zrušit Velikonoce! Sexy Tereza Kerndlová: Je v tom až po prsa! Musela zrušit Velikonoce! Říká, že práce má nad hlavu, při pohledu na nové studiové snímky Terezy Kerndlové (31) by se ale… číst článek
Tereza Kerndlová: Maminka je skvělá, překonala rakovinu a zhubla 17 kilo Tereza Kerndlová: Maminka je skvělá, překonala rakovinu a zhubla 17 kilo Zpěvačka Tereza Kerndlová (31) je už od svých sedmnácti let s jedním mužem, se kterým si nelezou… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Eva Děpoltová
Eva Děpoltová
zobrazit profil Pavel Vítek
Pavel Vítek
zobrazit profil Helena Zeťová
Helena Zeťová
zobrazit profil Ondřej Hejma
Ondřej Hejma
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár
zobrazit profil Pink
Pink
zobrazit profil Sheryl Crow
Sheryl Crow