Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Pastrňák a spol. si večer zazpívali! Špaček z toho tak nadšený nebyl Pastrňák a spol. si večer zazpívali! Špaček z toho tak nadšený nebyl Je jim do zpěvu. Čtyři čeští hokejoví reprezentanti se po nedělní výhře 6:0 nad Francií sešli na… číst článek
Sexy Kerndlová provokuje: V krajkovém prádle vyšpulila zadeček! Sexy Kerndlová provokuje: V krajkovém prádle vyšpulila zadeček! Své křivky už zase vystavovala na slunci. Zpěvačka Tereza Kerndlová (31) strávila týden ve svém oblíbeném… číst článek
Sexy Tereza Kerndlová: Je v tom až po prsa! Musela zrušit Velikonoce! Sexy Tereza Kerndlová: Je v tom až po prsa! Musela zrušit Velikonoce! Říká, že práce má nad hlavu, při pohledu na nové studiové snímky Terezy Kerndlové (31) by se ale… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil David  Gránský
David Gránský
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Vlastimil Třešňák
Vlastimil Třešňák
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil Marie Rottrová
Marie Rottrová
zobrazit profil Olga Lounová (roz. Pytlounová)
Olga Lounová (roz. Pytlounová)
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši