Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Vystrašená Kerndlová na vyšetření: Slova lékařů ji zdrtila… Vystrašená Kerndlová na vyšetření: Slova lékařů ji zdrtila… Peklo jménem rakovina provází rodinu Kerndlových nadále. Jak slavný zpěvák Láďa Kerndl (73), tak… číst článek
Nejšílenější halloweenské kostýmy z Česka i ze světa: Peštová a Maxová jako odpudivé existence! Nejšílenější halloweenské kostýmy z Česka i ze světa: Peštová a Maxová jako odpudivé existence! Horor z pláten kin a obrazovek na ulicích, v barech a domácnostech. Tak to vypadalo u Daniely Peštové… číst článek
Dobrou noc s Terezou Kerndlovou: Sexy i v pyžamu! Dobrou noc s Terezou Kerndlovou: Sexy i v pyžamu! Může si na sebe vzít i pytel od brambor a bude v tom sexy. Tereza Kerndlová (32) dokáže být svůdná… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Radim Schwab
Radim Schwab
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil Lady Gaga
Lady Gaga
zobrazit profil Hana Zagorová
Hana Zagorová
zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk