Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Kerndlová po operaci děložního čípku poprvé na veřejnosti: Čtvrt roku strachu! Kerndlová po operaci děložního čípku poprvé na veřejnosti: Čtvrt roku strachu! Poprvé po závažné operaci děložního čípku se na veřejnosti objevila zpěvačka Tereza Kerndlová (31).… číst článek
Zpěvačka Tereza Kerndlová se odvázala u moře: Jako miss mokré tričko! Zpěvačka Tereza Kerndlová se odvázala u moře: Jako miss mokré tričko! Odmítla se smířit s koncem léta. A fanoušci za to můžou být Tereze Kerndlové (31) jen vděční. Tentokrát… číst článek
Tereza Kerndlová je po vážném zákroku: Operace děložního čípku! Hrozila rakovina! Tereza Kerndlová je po vážném zákroku: Operace děložního čípku! Hrozila rakovina! Tereza Kerndlová (31) má za sebou několikaměsíční období strachu. Mladá zpěvačka totiž nečekaně přiznala,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Jaromír Mayer
Jaromír Mayer
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Jiří Schelinger
Jiří Schelinger
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey