Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Helena Zeťová slaví 36! Ťukněte si s celebritou! Zpěvačka Helena Zeťová slaví 36! 36. narozeniny dnes slaví zpěvačka Helena Zeťová. Přejeme všechno nejlepší,… číst článek
Halloween po česku: Z Herzigové, Maxové, Kurkové i Kerndlové jde strach Halloween po česku: Z Herzigové, Maxové, Kurkové i Kerndlové jde strach Čarodějnice, mrtvá nevěsta, zombie nebo kočičí žena. V pondělí se to na Halloween strašidly v ulicích… číst článek
Zpěvačka Tereza Kerndlová: Mít třicet je sexy! Zpěvačka Tereza Kerndlová: Mít třicet je sexy! Plavky bez zbytečných kusů látky a přes ně jen lehká košilka, kryjící proklatě sexy křivky. Takhle… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková