Veronika Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Arichteva se proslavila díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě, to ještě pod dívčím příjmením Nová, a První republika.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným. Svého času se dokonce spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

VERONIKA ARICHTEVA - ROZHOVOR NEJEN O PROTEKCI

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky Veronika Nová přešla na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se začala objevovat na divadelních prknech. V Divadle Metro v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá! Veroniku Novou mohli diváci vidět v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

O VERONICE ARICHTEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Mezi její expartnery patří házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se po půlročním randění provdala za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Legendární Nemocnice na kraji města slaví:  Štrosmajer se zrodil před 40 lety Legendární Nemocnice na kraji města slaví: Štrosmajer se zrodil před 40 lety »Dobrý večer, tady Sova« ozvalo se před čtyřiceti lety poprvé na obrazovkách. Československá televize… číst článek
Richard Genzer: Potíže ve Stardance! Ostrá slova taneční partnerky Richard Genzer: Potíže ve Stardance! Ostrá slova taneční partnerky Nejdřív musela ve StarDance cepovat tancem nepolíbeného Václava Koptu (53). Po jeho zranění dostala… číst článek
Hvězda StarDance Arichteva: Hubnu čím dál víc, už to není příjemné Hvězda StarDance Arichteva: Hubnu čím dál víc, už to není příjemné Jen co Veronika Arichteva (32) začala trénovat na StarDance, její váha šla rapidně dolů. A zatímco… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
zobrazit profil Anastázie Chocholatá
Anastázie Chocholatá
zobrazit profil Josef Carda
Josef Carda
zobrazit profil Miroslav Saic
Miroslav Saic
zobrazit profil Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha
zobrazit profil Lukáš Latinák
Lukáš Latinák
zobrazit profil Genadij Rumlena
Genadij Rumlena
zobrazit profil Hanuš Bor
Hanuš Bor