Veronika Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Arichteva se proslavila díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě, to ještě pod dívčím příjmením Nová, a První republika.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným. Svého času se dokonce spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

VERONIKA ARICHTEVA - ROZHOVOR NEJEN O PROTEKCI

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky Veronika Nová přešla na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se začala objevovat na divadelních prknech. V Divadle Metro v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá! Veroniku Novou mohli diváci vidět v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

O VERONICE ARICHTEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Mezi její expartnery patří házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se po půlročním randění provdala za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Synové slavných otců Vladimír Polívka a Adam Mišík: Řežba mezi provazy! Synové slavných otců Vladimír Polívka a Adam Mišík: Řežba mezi provazy! Jeden ring, dva boxeři a touha rychle toho druhého poslat k zemi pravým hákem. V narvaném sále pražského… číst článek
Drsné natáčení První republiky: Adam na pokraji kolapsu! Drsné natáčení První republiky: Adam na pokraji kolapsu! Dva herci se utkali a div jeden druhému nerozbili úsměv. Boxerský zápas mezi Vladimírem Polívkou… číst článek
Hvězda seriálu První republika Arichteva: Provokuje sprostými plavkami! Hvězda seriálu První republika Arichteva: Provokuje sprostými plavkami! Kdyby Veronika Arichteva (32) nebyla herečkou, z fleku by díky své postavě mohla dělat modelku. A… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
zobrazit profil Boris Rösner
Boris Rösner
zobrazit profil Marie Kružíková Renčová
Marie Kružíková Renčová
zobrazit profil Nina Divíšková
Nina Divíšková
zobrazit profil Kateřina  Janečková
Kateřina Janečková
zobrazit profil Alena Vránová
Alena Vránová
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain