Veronika Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Arichteva se proslavila díky rolím v seriálech Ordinace v růžové zahradě, to ještě pod dívčím příjmením Nová, a První republika.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným. Svého času se dokonce spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

VERONIKA ARICHTEVA - ROZHOVOR NEJEN O PROTEKCI

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky Veronika Nová přešla na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se začala objevovat na divadelních prknech. V Divadle Metro v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá! Veroniku Novou mohli diváci vidět v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

O VERONICE ARICHTEVĚ ČTĚTE ZDE>>

Mezi její expartnery patří házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se po půlročním randění provdala za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

VELKÝ TELEVIZNÍ PŘEHLED: Podzimní seriálové novinky! VELKÝ TELEVIZNÍ PŘEHLED: Podzimní seriálové novinky! Vzhůru do boje! Tak by se dal popsat podzim podle českých televizních stanic. Každá z těch hlavních… číst článek
Hvězda StarDance a První republiky Veronika Arichteva: Tančím jen do pasu! Hvězda StarDance a První republiky Veronika Arichteva: Tančím jen do pasu! Přiznala, že si při tréninku na StarDance sáhla na dno svých sil. A není to klišé. Při natáčení První… číst článek
Veronika Arichteva se kvůli StarDance vzdala dítěte. Teď lituje... Veronika Arichteva se kvůli StarDance vzdala dítěte. Teď lituje... Dítě, nebo soutěž? Takovou otázkou si před půlrokem po nabídce na účinkování ve StarDance kladla… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marion Cotillard
Marion Cotillard
zobrazit profil Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
zobrazit profil Jana Šulcová
Jana Šulcová
zobrazit profil Ladislav Ondřej
Ladislav Ondřej
zobrazit profil Andrea Buršová
Andrea Buršová
zobrazit profil Marek Němec
Marek Němec
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Bohdana Pavlíková
Bohdana Pavlíková