Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Veronika Arichteva se ostříhala na mikádo: Komu ze slavných taky sluší? Veronika Arichteva se ostříhala na mikádo: Komu ze slavných taky sluší? Mikádo – v kratší verzi nebo v delší sahající na ramena – se na výsluní drží už nějakou tu dobu.… číst článek
Eva Čerešňáková: Přítel byl hodně neodbytný, psal mi desítky SMS denně Eva Čerešňáková: Přítel byl hodně neodbytný, psal mi desítky SMS denně Eva Čerešňáková (30) je bývalá Miss, která nyní se svým přítelem převzala žezlo soutěže Česká Miss.… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Herec Tomáš Töpfer slaví 66 Ťukněte si s celebritou! Herec Tomáš Töpfer slaví 66 Nejen známý a oblíbený herec, ale také režisér, podnikatel, pedagog a nakonec… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Ben Affleck
Ben Affleck
zobrazit profil Tomáš  Materna
Tomáš Materna
zobrazit profil Halka Třešňáková
Halka Třešňáková
zobrazit profil Veronika Macková
Veronika Macková
zobrazit profil Mel  Gibson
Mel Gibson
zobrazit profil Miroslav Hanuš
Miroslav Hanuš
zobrazit profil Petr Nárožný
Petr Nárožný

Nejnovější profily celebrit