Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Svatba Adely Banášové, nostalgie Terezy Maxové a tetování Plíškové Celebrity na síti: Svatba Adely Banášové, nostalgie Terezy Maxové a tetování Plíškové Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Veronika Arichteva překonala největší strach: Kvůli práci zariskovala Veronika Arichteva překonala největší strach: Kvůli práci zariskovala Když spěcháte do práce, musíte překonat i svoje největší strachy. O tom by mohla povídat herečka… číst článek
Místo blondýny bruneta! Změna v domě olympijského vítěze Krpálka Místo blondýny bruneta! Změna v domě olympijského vítěze Krpálka Manželka zlatého judisty Lukáše Krpálka Eva se rozhodla pro radikální změnu! Donedávna zářivá blondýna… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marian Roden
Marian Roden
zobrazit profil Jindřich Žampa
Jindřich Žampa
zobrazit profil Jana Pidrmanová
Jana Pidrmanová
zobrazit profil Lilian Malkina
Lilian Malkina
zobrazit profil Kateřina Lojdová
Kateřina Lojdová
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš
zobrazit profil Libuše Švormová
Libuše Švormová
zobrazit profil Zuzana Slavíková
Zuzana Slavíková