Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Pražská Troja: Tři v jednom! Navštivte zoo, zámek i botanickou zahradu Pražská Troja: Tři v jednom! Navštivte zoo, zámek i botanickou zahradu Zámek. Zoo. Botanická zahrada. Jen málokterá městská část Prahy se může pochlubit hned třemi turistickými… číst článek
Tajná svatba Noskové pobouřila fanoušky: Proč nevzala malou dceru?! Tajná svatba Noskové pobouřila fanoušky: Proč nevzala malou dceru?! Muzikálová zpěvačka Michaela Nosková (34) tajnou svatbou s kolegou Ondřejem Báborem (27) hodně lidí… číst článek
Celebrity na síti: Herzigová s maminkou a Arichteva v První republice Celebrity na síti: Herzigová s maminkou a Arichteva v První republice Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Carmen Electra
Carmen Electra
zobrazit profil Martin Sitta
Martin Sitta
zobrazit profil Anife Vyskočilová
Anife Vyskočilová
zobrazit profil Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
zobrazit profil Adéla Gondíková
Adéla Gondíková
zobrazit profil Juraj Kukura
Juraj Kukura
zobrazit profil Olga Scheinpflugová
Olga Scheinpflugová