Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Krásná misska mizí za velkou louži! Kateřina Sokolová odlétá do USA Krásná misska mizí za velkou louži! Kateřina Sokolová odlétá do USA Pořádný kus odvahy si ukousla Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová (27). Jen co jí přijde pracovní vízum,… číst článek
Nikol Štíbrová slaví 30! Z uťáplé dívenky z Pojišťovny štěstí k sexy dračici! Nikol Štíbrová slaví 30! Z uťáplé dívenky z Pojišťovny štěstí k sexy dračici! Zahrála si v desítkách televizních reklam, propůjčila svůj hlas asi padesáti zahraničním herečkám,… číst článek
Arichteva s Pártlovou se dietou netrápí: Baští knedlíky pro hezčí faldíky! Arichteva s Pártlovou se dietou netrápí: Baští knedlíky pro hezčí faldíky! Na co se mučit hlady? Herečka Veronika Arichteva (30) a zpěvačka Martina Pártlová (37) se dietami… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Csongor Kassai
Csongor Kassai
zobrazit profil Martin Kraus
Martin Kraus
zobrazit profil Kelly Bishop
Kelly Bishop
zobrazit profil David Matásek
David Matásek
zobrazit profil Robert De Niro
Robert De Niro
zobrazit profil Karel Dobrý
Karel Dobrý
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Colin Firth
Colin Firth