Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Herzigová s maminkou a Arichteva v První republice Celebrity na síti: Herzigová s maminkou a Arichteva v První republice Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Veronika Arichteva prozradila, jaký podfuk skrývá natáčení První republiky! Veronika Arichteva prozradila, jaký podfuk skrývá natáčení První republiky! Máte rádi seriál První republika? Ano? Tak se máte od září na co těšit. Na obrazovky se totiž rodina… číst článek
Nikol Štíbrová v 6. měsíci: Bude to kluk! Nikol Štíbrová v 6. měsíci: Bude to kluk! Pořádně se zakulacuje. Nikol Štíbrová (30) si těhotenství náležitě užívá. Svými zvětšujícími se křivkami… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kristýna Hrušínská
Kristýna Hrušínská
zobrazit profil Eva Hrušková
Eva Hrušková
zobrazit profil Charlie  Chaplin
Charlie Chaplin
zobrazit profil Martin Kraus
Martin Kraus
zobrazit profil Marián Labuda
Marián Labuda
zobrazit profil Jan Přeučil
Jan Přeučil
zobrazit profil Libuše Havelková
Libuše Havelková
zobrazit profil Veronika Gajerová
Veronika Gajerová