Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Těhulka Nikol Štíbrová se pochlubila šestiměsíčním pupkem! Víme, co to bude! Těhulka Nikol Štíbrová se pochlubila šestiměsíčním pupkem! Víme, co to bude! Produkční a někdejší herečka Nikol Štíbrová (30) je už v šestém měsíci těhotenství. Se stále se zvětšujícím… číst článek
Celebrity na síti: Skvělá postava Menzelové a fešácký přítel Lucie Bílé Celebrity na síti: Skvělá postava Menzelové a fešácký přítel Lucie Bílé Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Veronika Arichteva má dvojče: Její kopie ale žije v Hollywoodu! Veronika Arichteva má dvojče: Její kopie ale žije v Hollywoodu! Věřili byste tomu? Herečka Veronika Arichteva (30) má dvojče! A to přímo z Hollywoodu! Držitelka… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslava Šafránková
Miroslava Šafránková
zobrazit profil Edward Redmayne
Edward Redmayne
zobrazit profil Harrison  Ford
Harrison Ford
zobrazit profil Pierre Richard
Pierre Richard
zobrazit profil Jared  Padalecki
Jared Padalecki
zobrazit profil Michaela Kuklová
Michaela Kuklová
zobrazit profil Veronika Zelníčková
Veronika Zelníčková
zobrazit profil Ivana Korolová
Ivana Korolová