Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Víkend odložených výletů: Arichteva a Hejdová na horách, Pártlová v Thajsku Víkend odložených výletů: Arichteva a Hejdová na horách, Pártlová v Thajsku Iniciativa Víkend odložených výletů zasáhla svět showbyznysu. Slavné tváře se rozhodly, že přestanou… číst článek
Drsný casting na obsazení Ledeckého muzikálu: My se vám ozveme... Drsný casting na obsazení Ledeckého muzikálu: My se vám ozveme... V Divadle Hybernia je pořádné rušno. Probíhá zde totiž casting na nový muzikál. Zájemci s nezbytnými… číst článek
Tříska si jede z Los Angeles pro cenu: Febiofest ho ocení Kristiánem! Tříska si jede z Los Angeles pro cenu: Febiofest ho ocení Kristiánem! Pro Kristiána za přínos světové kinematografii přicestuje na Febiofest z USA, kde žije, herec Jan… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ondřej Brousek
Ondřej Brousek
zobrazit profil Markéta Frösslová
Markéta Frösslová
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty
zobrazit profil Penélope Cruz
Penélope Cruz
zobrazit profil Petr Klimeš
Petr Klimeš
zobrazit profil Filip Rajmont
Filip Rajmont
zobrazit profil Sophia Loren
Sophia Loren
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves