Veronika Nová - Arichteva

Datum narození: 20.5.1986
Místo narození: Praha
Výška: 164 cm
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Veronika Nová - Arichteva je populární česká herečka, známá především díky seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Věnuje se také filmu a divadlu.

Herečka Veronika Nová se už ve dvanácti objevila v pohádce Jezerní Královna. Více ji ale proslavila až role Sylvy Petrové v divácky oblíbeném seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. V seriálu tvořila partnerskou dvojici s Janem Šťastným a svého času se spekulovalo, zda spolu nerandí i mimo natáčení.

Veronika Nová byla u filmu už odmalička. Otec, producent Pavel Nový, ji často brával na natáčení. Z gymnastiky pak přešla Veronika Nová na hodiny piana a flétny a do dramatického kroužku. Poté nastoupila na konzervatoř. Zahrála si v Čarodějkách z předměstí nebo v pohádkách Dešťová víla a Čertova nevěsta. Ze seriálů to byla také První republika, kvůli které nesměla otěhotnět.

Krom toho se vznáší na divadelních prknech. V Divadle Metro účinkuje v Dívčí válce nebo ve hře Hledám milence, zn. Spěchá!. Veronika Nová také hostuje v Divadle Pluto, Divadle Na Prádle nebo ve Východočeském divadle Pardubice. Společně s moderátorkou Evou Decastelo uváděla soutěž Muž roku 2011.

Mezi její expartnery patřil házenkář a montér Jiří Havlát, písničkář Tomáš Klus nebo komik Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy. Její srdce získal i podnikatel Michal Rubešků. V létě 2013 se provdala po půlročním randění za o deset let staršího režiséra Bisera A. Arichteva, kterého poznala při natáčení seriálu Vyprávěj.

 

Články o celebritě

Zemřel Jaroslav Šmíd (†47): Náhlou smrt herce z filmu Doktor od jezera hrochů oznámili na Facebooku Zemřel Jaroslav Šmíd (†47): Náhlou smrt herce z filmu Doktor od jezera hrochů oznámili na Facebooku Herecké nebe se bohužel znovu rozrostlo. Herec Jaroslav Šmíd (†47), kterého proslavila zejména role… číst článek
Veronika Arichteva natáčí pokračování První republiky a chce založit rodinu Veronika Arichteva natáčí pokračování První republiky a chce založit rodinu Veronika Arichteva (31) se v nejbližších dnech vrhne se svými seriálovými kolegy na natáčení další… číst článek
Veronika Arichteva: Proč zdržuje natáčení?! Veronika Arichteva: Proč zdržuje natáčení?! Nikdo není dokonalý! Své o tom ví i představitelka Magdaleny Valentové z První republiky Veronika… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Čapka
Jiří Čapka
zobrazit profil Sharon Stone
Sharon Stone
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling
zobrazit profil Oldřich Kaiser
Oldřich Kaiser
zobrazit profil Jana Paulová
Jana Paulová
zobrazit profil Jaroslav Čejka
Jaroslav Čejka
zobrazit profil Filip Blažek
Filip Blažek
zobrazit profil Miroslav Hruška
Miroslav Hruška