Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se „proslavila“ aférou kolem odebrání titulu Miss. Chodila se slavnými muži, třeba s Petrem Nedvědem, rodinu založila s hokejistou Michaelem Frolíkem.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama řekla, že jí to za to stálo.

DIANA KOBZANOVÁ UTAJILA CELÉ TĚHOTENSTVÍ

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmanyho Laffity. Krom toho působila v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala už od třinácti. Fotila mladou módu do dívčích časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

O DIANĚ KOBZANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejné době se stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uváděla i společenské akce a talk show.

Z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames Michael Frolík. Mají spolu dcery Ellu a Lily.

 

Články o celebritě

Kobzanová (38) po letech prvně v práci: BOLESTIVÉ ZRANĚNÍ na mole! Kobzanová (38) po letech prvně v práci: BOLESTIVÉ ZRANĚNÍ na mole! Diana Kobzanová už se modelingu dávno nevěnuje, ale udělala výjimku a kývla na nabídku spolupráce… číst článek
Diana Kobzanová po letech zpátky na mole: Div jí neruply kyčle! Diana Kobzanová po letech zpátky na mole: Div jí neruply kyčle! I když žije Diana Kobzanová (36) s partnerem a dětmi v Kanadě, nyní je na čas zpátky v Praze. Navíc… číst článek
Kobzanová v šoku: DRSNÁ KRITIKA OD FROLÍKA! Kobzanová v šoku: DRSNÁ KRITIKA OD FROLÍKA! Léto tráví s přítelem a otcem svých dětí Michaelem (30) v Česku! Právě tady Diana Kobzanová (36)… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová