Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka F1
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Diana Kobzanová je modelka a moderátorka. „Proslavila“ ji aféra odebrání titulu Miss. Jejím přítelem je hokejista Michael Frolík, se kterým má dceru Ellu.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama říká, že jí to za to stálo.

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmana Lafitty. Krom toho pracuje Diana Kobzanová v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala Diana Kobzanová už od třinácti. Fotila módu pro mladé dívky do časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejně době se Diana Kobzanová stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uvádí i společenské akce a talk show.

Diana Kobzanová z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames, Michael Frolík. Mají spolu dceru Ellu.

 

Články o celebritě

Halloween u sportovců: Jágr jako kosmický mýval, Batman Ovečkin a sexy tenistka Halloween u sportovců: Jágr jako kosmický mýval, Batman Ovečkin a sexy tenistka Měl z nich jít strach, ale spíš ostatní pobaví. Slavní sportovci pojali Halloween v humorném duchu.… číst článek
Měsíc byl bez lásky. Za Jágrem přiletěla Veronika. Narazí na sokyni Kobzanovou? Měsíc byl bez lásky. Za Jágrem přiletěla Veronika. Narazí na sokyni Kobzanovou? Od té doby, co začátkem října odcestoval do Kanady, se neviděli. Hokejista Jaromír Jágr (45) se vydal… číst článek
Tenistky Martincová a Plíšková si dělají legraci z Kopřivové. Takhle parodují Jágrovu lásku Tenistky Martincová a Plíšková si dělají legraci z Kopřivové. Takhle parodují Jágrovu lásku Pořádně si ji vychutnávají. Tenistky Kristýna Plíšková a Tereza Martincová si utahují z partnerky… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley