Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka F1
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Diana Kobzanová je modelka a moderátorka. „Proslavila“ ji aféra odebrání titulu Miss. Jejím přítelem je hokejista Michael Frolík, se kterým má dceru Ellu.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama říká, že jí to za to stálo.

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmana Lafitty. Krom toho pracuje Diana Kobzanová v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala Diana Kobzanová už od třinácti. Fotila módu pro mladé dívky do časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejně době se Diana Kobzanová stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uvádí i společenské akce a talk show.

Diana Kobzanová z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames, Michael Frolík. Mají spolu dceru Ellu.

 

Články o celebritě

Rodina Pepíčka (†11) získala 330 tisíc. Kolik poslala Kobzanová? Rodina Pepíčka (†11) získala 330 tisíc. Kolik poslala Kobzanová? Při tragickém požáru domu na Příbramsku přišli o střechu nad hlavou, ale především o milované dítě.… číst článek
Drzá Diana Kobzanová se musela omluvit partneru Frolíkovi i malé dcerce Drzá Diana Kobzanová se musela omluvit partneru Frolíkovi i malé dcerce To se ale (ne)povedlo. Modelka Diana Kobzanová (35) humorem sobě vlastním chtěla uzemnit svého přítele… číst článek
Kobzanová venčí psa letecky: Fenka cestuje sama! Kobzanová venčí psa letecky: Fenka cestuje sama! Vše pro psa! Diana Kobzanová (35), která žije v Kanadě s hokejistou Michaelem Frolíkem (29), poslala… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová