Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se „proslavila“ aférou kolem odebrání titulu Miss. Chodila se slavnými muži, třeba s Petrem Nedvědem, rodinu založila s hokejistou Michaelem Frolíkem.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama řekla, že jí to za to stálo.

DIANA KOBZANOVÁ UTAJILA CELÉ TĚHOTENSTVÍ

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmanyho Laffity. Krom toho působila v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala už od třinácti. Fotila mladou módu do dívčích časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

O DIANĚ KOBZANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejné době se stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uváděla i společenské akce a talk show.

Z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames Michael Frolík. Mají spolu dcery Ellu a Lily.

 

Články o celebritě

Kobzanová představila novorozenou dceru! Vyrobila jsem si klona, vtipkuje blondýna Kobzanová představila novorozenou dceru! Vyrobila jsem si klona, vtipkuje blondýna Devět měsíců tajila těhotenství, pak vše oznámila na sociální síti a hned si tam zrušila veřejný… číst článek
Kobzanová po utajeném těhotenství vyvezla novorozenou dcerku a prozradila tajemství úžasné postavy Kobzanová po utajeném těhotenství vyvezla novorozenou dcerku a prozradila tajemství úžasné postavy Podařilo se jí utajit téměř celé těhotenství, v devátém měsíci ale kápla božskou a za dva týdny pak… číst článek
Frolík s Hemským se ze zámoří pochlubili světu: Rodíme! Frolík s Hemským se ze zámoří pochlubili světu: Rodíme! Tak je přeci jen dohnalo jaro. Čas zamilovanosti si musí hokejisté Michael Frolík (30) a Aleš Hemský… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová