Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka F1
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Diana Kobzanová je modelka a moderátorka. „Proslavila“ ji aféra odebrání titulu Miss. Jejím přítelem je hokejista Michael Frolík, se kterým má dceru Ellu.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama říká, že jí to za to stálo.

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmana Lafitty. Krom toho pracuje Diana Kobzanová v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala Diana Kobzanová už od třinácti. Fotila módu pro mladé dívky do časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejně době se Diana Kobzanová stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uvádí i společenské akce a talk show.

Diana Kobzanová z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames, Michael Frolík. Mají spolu dceru Ellu.

 

Články o celebritě

Kobzanová slaví 35. narozeniny: Z prostořeké modelky paní v domácnosti Kobzanová slaví 35. narozeniny: Z prostořeké modelky paní v domácnosti Česká prostořeká modelka a moderátorka Diana Kobzanová slaví 35. narozeniny. Za svůj život toho blonďatá… číst článek
Kobzanová je nejoblíbenější hokejová partnerka. Proč ji zbožňují spoluhráči Frolíka? Kobzanová je nejoblíbenější hokejová partnerka. Proč ji zbožňují spoluhráči Frolíka? Chlapi jí leží u nohou. Modelka Diana Kobzanová dokáže muže okouzlit nejen svou sexy postavou, ale… číst článek
Bláznivka Diana Kobzanová: Na dětské gymnastice skákala jako obří zajíc Bláznivka Diana Kobzanová: Na dětské gymnastice skákala jako obří zajíc Ty dvě se spolu zkrátka nenudí. Modelka Diana Kobzanová (34), která s hokejistou Michalem Frolíkem… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová