Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se „proslavila“ aférou kolem odebrání titulu Miss. Chodila se slavnými muži, třeba s Petrem Nedvědem, rodinu založila s hokejistou Michaelem Frolíkem.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama řekla, že jí to za to stálo.

DIANA KOBZANOVÁ UTAJILA CELÉ TĚHOTENSTVÍ

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmanyho Laffity. Krom toho působila v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala už od třinácti. Fotila mladou módu do dívčích časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

O DIANĚ KOBZANOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejné době se stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uváděla i společenské akce a talk show.

Z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames Michael Frolík. Mají spolu dcery Ellu a Lily.

 

Články o celebritě

Kobzanová zapózovala s toaleťákem: Nejsem zas taková šleha Kobzanová zapózovala s toaleťákem: Nejsem zas taková šleha Modelka Diana Kobzanová (36) se nepyšní jen dokonalou postavou, ale hlavně skvělým smyslem pro humor.… číst článek
Diana Kobzanová fotila pro časopis Dieta: V reálu zas taková šleha nejsem! Diana Kobzanová fotila pro časopis Dieta: V reálu zas taková šleha nejsem! V říjnovém čísle časopisu Dieta se můžete inspirovat mimo jiné i fotkami se sportovní módou, pro… číst článek
Kobzanová (38) po letech prvně v práci: BOLESTIVÉ ZRANĚNÍ na mole! Kobzanová (38) po letech prvně v práci: BOLESTIVÉ ZRANĚNÍ na mole! Diana Kobzanová už se modelingu dávno nevěnuje, ale udělala výjimku a kývla na nabídku spolupráce… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová