Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka F1
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Diana Kobzanová je modelka a moderátorka. „Proslavila“ ji aféra odebrání titulu Miss. Jejím přítelem je hokejista Michael Frolík, se kterým má dceru Ellu.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama říká, že jí to za to stálo.

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmana Lafitty. Krom toho pracuje Diana Kobzanová v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala Diana Kobzanová už od třinácti. Fotila módu pro mladé dívky do časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejně době se Diana Kobzanová stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uvádí i společenské akce a talk show.

Diana Kobzanová z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames, Michael Frolík. Mají spolu dceru Ellu.

 

Články o celebritě

Kapitán hokejového nároďáku Voráček: Po 9 měsících zase s milenkou Kapitán hokejového nároďáku Voráček: Po 9 měsících zase s milenkou Ten kluk si nedá pokoj! Kapitán nároďáku Jakub Voráček (27) má sice půlročního syna s americkou přítelkyní… číst článek
Kozí selfie? Nevadí! Kobzanová baví internet, rýpla si i do Frolíka Kozí selfie? Nevadí! Kobzanová baví internet, rýpla si i do Frolíka Povedená momentka! Přítelkyně hokejisty Michaela Frolíka modelka Diana Kobzanová si chtěla udělat… číst článek
Dcera Kobzanové a Frolíka Ella: Zpívá anglicky, proč nemluví česky? Dcera Kobzanové a Frolíka Ella: Zpívá anglicky, proč nemluví česky? Užije si doma opravdu hodně zábavy. A to díky dceři Elle (2,5) a příteli Michalu Frolíkovi (29).… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková