Diana Kobzanová

Datum narození: 24.3.1982
Místo narození: Neuburg, Německo
Výška: 180 cm
Profese: Miss ČR 2001, modelka, moderátorka F1
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Diana Kobzanová je modelka a moderátorka. „Proslavila“ ji aféra odebrání titulu Miss. Jejím přítelem je hokejista Michael Frolík, se kterým má dceru Ellu.

Modelka Diana Kobzanová se v roce 2001 stala královnou soutěže Miss České republiky. Pak jí titul vzali. Z trůnu ji strhly odvážné fotky publikované v pornografickém časopisu. Její kariéry se to ale nedotklo, sama říká, že jí to za to stálo.

Diana Kobzanová se stala dvorní modelkou návrhářky Beáty Rajské nebo jejího kolegy Osmana Lafitty. Krom toho pracuje Diana Kobzanová v rádiu a v televizi.

Díky rodičům má Diana Kobzanová trojí občanství – americké, německé a české. Několik let žili v Americe. Při návratu se jim narodila Diana v Německu. V Česku vystudovala turnovskou Obchodní akademii. Modelingu se věnovala Diana Kobzanová už od třinácti. Fotila módu pro mladé dívky do časopisů. Poté kráčela na předváděcích molech v celé republice.

Diana Kobzanová do roku 2006 randila s fotbalistou Martinem Jiránkem. Ve stejně době se Diana Kobzanová stala moderátorkou divácky oblíbené reality show VyVolení. V rádiu měla pořady Styl nebo Na titulní straně. Při svém prvním vysílání se z nervozity málem pozvracela. Ale zvládla to. Uvádí i společenské akce a talk show.

Diana Kobzanová z rozhlasu na pár měsíců odešla kvůli odpočinku a příteli. Štěpán Vojtěch, kterého poznala v kabině závodního vozu, s ní na čas odjel na americkou Floridu. Po příjezdu v roce 2012 se Diana Kobzanová k práci vrátila a komentovala dění olympijského Londýna.

Diana Kobzanová chodila s řadou mužů, mezi nimi např. i s hokejistou Petrem Nedvědem. Jejím posledním partnerem je od roku 2013 reprezentační hokejový útočník hájící barvy Calgary Flames, Michael Frolík. Mají spolu dceru Ellu.

 

Články o celebritě

Frolík si dupnul! Kobzanové dal drsné ultimátum Frolík si dupnul! Kobzanové dal drsné ultimátum Že Dianě Kobzanové (35) před nedávnem zemřela milovaná fenka bulteriéra Mia, ví už asi každý. Je… číst článek
Kobzanová na internetu prosila o soucit a radu kvůli zážitku v cukrárně Kobzanová na internetu prosila o soucit a radu kvůli zážitku v cukrárně Asi každé malé dítě občas vystrčí růžky a zlobí, rodiče jsou z jeho řádění na prášky a snaží se ho… číst článek
Smutné přiznání Kobzanové o životě s Frolíkem! Smutné přiznání Kobzanové o životě s Frolíkem! Modelka Diana Kobzanová promluvila o tom, jak se liší život po boku sportovce od života vedle normálního… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková