Martin Jiránek

Datum narození: 25.5.1979
Místo narození: Praha
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Fotbalový obránce Martin Jiránek začínal v klubu Bohemians. Rok působil i ve Slovanu Liberec. Poté přestoupil do italského prvoligového klubu Reggina Calcio, kde bojoval čtyři sezóny. Přes šest let hrál za Moskvu. Získal si také srdce krásky Diany Kobzanové. Alespoň na chvíli.

Do míče kopal i v zápase proti Arsenalu, když v roce 2010 přestoupil do anglického Birminghamu. Jeho zatím poslední štací je čečenský klub Terek Groznyj.

Několikrát také fotbalista Martin Jiránek reprezentoval Českou republiku. Po boku legendárního brankaře Petra Čecha vyhrál Mistrovství Evropy do jednadvaceti let. Vsítil tehdy čtyři góly. V roce 2004 byl na Euru třetí.

Fotbalista Jiránek se jednou oženil. Moniku Jiránkovou, se kterou má syna Patrika, opustil poté, co poznal modelku Dianu Kobzanovou. Miss České republiky pro rok 2001 ho okouzlila Diana Kobzanová na několik let. Pár se ale rozešel.

Mezi Jiránkovy poslední románky patří vztah s ruskou zpěvačkou Annou Demčenkovou. Poznali se na diskotéce, když účinkovala se svou skupinou Korlojeva. S kamarádkou posléze založila pěvecké duo Ana.

 

Články o celebritě

Jiránek o exmilence: Ta mě stála prachů! Jiránek o exmilence: Ta mě stála prachů! Martin Jiránek je zklamaný chováním expřítelkyně Diany Kobzanové, která podle něj žije s podnikatelem… číst článek
Dva rozchody, teď zásnuby Dva rozchody, teď zásnuby Po bouřlivém rozchodu chystají Diana Kobzanová a Marin Jiránek svatbu číst článek
Jiránek se rozhoupal, Kobzanová slaví: Zasnoubeni! Jiránek se rozhoupal, Kobzanová slaví: Zasnoubeni! Exmisska Diana Kobzanová se na romantické dovolené zasnoubila s fotbalistou Martinem Jiránkem (26)… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Josef Hušbauer
Josef Hušbauer
zobrazit profil Martin Fuksa
Martin Fuksa
zobrazit profil Jaroslav Bednář
Jaroslav Bednář
zobrazit profil Ondřej Cink
Ondřej Cink
zobrazit profil Michal Gulaši
Michal Gulaši
zobrazit profil Martina Hingisová
Martina Hingisová
zobrazit profil Miroslav Pelta
Miroslav Pelta
zobrazit profil Nikola  Sudová
Nikola Sudová