Natálie Kocábová

Datum narození: 16.5.1984
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Natálie Kocábová vydala své první album Fly Apple Pie už v šestnácti letech, spolu s otcem Michaelem Kocábem a matkou Marshou Kocábovou.

Na negativní kritiku svého prvního alba reagovala Natálie Kocábová po svém. Přestala se učit, provokovala pedagogy, válela se před nimi v blátě. Skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Během studia také otěhotněla. Syna Vincenta porodila svému budoucímu manželovi Štěpánu Vránovi.

V showbyznysu se zkrátka začala pohybovat brzy. Už ve třinácti moderovala pořad se zpěvačkou Dádou Patrasovou. V roce 2002 pak získala Natálie Kocábová roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Na pražské FAMU vystudovala dramaturgii a scenáristiku. Poté vyšly její dvě další alba – Hummingbirds in Iceland a Walking On The A-Bomb.

Natálie Kocábová vystupovala se skupinou Michala Pavlíčka. Víc než hudba jí ale láká psaní. Živí se tvorbou scénářů. Jeden napsala k filmu o Miladě Horákové, další k divadelní hře Na rohu světa. Natálie Kocábová sepsala i několik básnických sbírek a románů. Tím prvním byl román Monarcha Absint, který v roce 2003 svou „sprostotou“ a upřímností rozvířil literární vody. Ten poslední se jmenuje Veronika Beková. Začíná smrtí hlavní hrdinky.

Architekt Štěpán Vrána si vzal Natálii Kocábovou v Thajsku. Syna Vincenta spolu vychovávali už od střední. Na nějaký čas se ovšem rozešli, pak vše urovnali. V dubnu roku 2012 se jim narodil druhý potomek, dcera Mia.

Natálie Kocábová má sestru Jessiku, bratra Michaela a nevlastního bratra Davida, kterého má bývalý ministr a hudebnák Michael Kocáb se svou milenkou (a někdejší ministerskou mluvčí) Lejlou Abbasovou. Když její otec opustil kvůli Abbasové manželku a její matku Marshu, Natálie Kocábová to velmi těžce nesla a nějaký čas se s Kocábem nestýkala.

 

Články o celebritě

Neuvěřitelná proměna Natálie Kocábové: Zbavila se kil navíc a vypadá úžasně! Neuvěřitelná proměna Natálie Kocábové: Zbavila se kil navíc a vypadá úžasně! Zpěvačka Natálie Kocábová (32) si může gratulovat. Konečně se podle posledních fotografií zbavila… číst článek
Inventura MFFKV podle Františky: Tohle má být hogo fogo svět? Inventura MFFKV podle Františky: Tohle má být hogo fogo svět? Kdo říká, že penězi jištěné teritorium slavných herců, úspěšných osobností vždy doprovází vkus, cit… číst článek
Táta Michael Kocáb vyvedl děti: Natálie s Michaelem tátu nezapřou! Táta Michael Kocáb vyvedl děti: Natálie s Michaelem tátu nezapřou! Jako vejce vejci. Hudebník Michael Kocáb (61) se na Mezinárodním filmovém festivale v Karlových Varech… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Jessica Simpson
Jessica Simpson
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Bohouš Josef
Bohouš Josef
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne