Natálie Kocábová

Datum narození: 16.5.1984
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Natálie Kocábová vydala své první album Fly Apple Pie už v šestnácti letech, spolu s otcem Michaelem Kocábem a matkou Marshou Kocábovou.

Na negativní kritiku svého prvního alba reagovala Natálie Kocábová po svém. Přestala se učit, provokovala pedagogy, válela se před nimi v blátě. Skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Během studia také otěhotněla. Syna Vincenta porodila svému budoucímu manželovi Štěpánu Vránovi.

V showbyznysu se zkrátka začala pohybovat brzy. Už ve třinácti moderovala pořad se zpěvačkou Dádou Patrasovou. V roce 2002 pak získala Natálie Kocábová roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Na pražské FAMU vystudovala dramaturgii a scenáristiku. Poté vyšly její dvě další alba – Hummingbirds in Iceland a Walking On The A-Bomb.

Natálie Kocábová vystupovala se skupinou Michala Pavlíčka. Víc než hudba jí ale láká psaní. Živí se tvorbou scénářů. Jeden napsala k filmu o Miladě Horákové, další k divadelní hře Na rohu světa. Natálie Kocábová sepsala i několik básnických sbírek a románů. Tím prvním byl román Monarcha Absint, který v roce 2003 svou „sprostotou“ a upřímností rozvířil literární vody. Ten poslední se jmenuje Veronika Beková. Začíná smrtí hlavní hrdinky.

Architekt Štěpán Vrána si vzal Natálii Kocábovou v Thajsku. Syna Vincenta spolu vychovávali už od střední. Na nějaký čas se ovšem rozešli, pak vše urovnali. V dubnu roku 2012 se jim narodil druhý potomek, dcera Mia.

Natálie Kocábová má sestru Jessiku, bratra Michaela a nevlastního bratra Davida, kterého má bývalý ministr a hudebnák Michael Kocáb se svou milenkou (a někdejší ministerskou mluvčí) Lejlou Abbasovou. Když její otec opustil kvůli Abbasové manželku a její matku Marshu, Natálie Kocábová to velmi těžce nesla a nějaký čas se s Kocábem nestýkala.

 

Články o celebritě

Ničitelka vztahů Abbasová (37): Těhotenství jako strategie? Ničitelka vztahů Abbasová (37): Těhotenství jako strategie? Lejla Abbasová je podruhé těhotná! Otcem jejího potomka je tentokrát turecký podnikatel Volkan Kaynak,… číst článek
Vyhublá Kocábová: Shodila špeky a pochlubila se pubertálním synem Vyhublá Kocábová: Shodila špeky a pochlubila se pubertálním synem Rozvod udělal s Natálií Kocábovou (32) divy. Zcela změnila image, výrazně zhubla a začala chodit… číst článek
Kocábová (32) o sexu po rozvodu: Nějaké epizodky byly! Kocábová (32) o sexu po rozvodu: Nějaké epizodky byly! Zpěvačka a spisovatelka Natálie Kocábová se nedávno rozvedla. Nebylo to pro ni zrovna jednoduché,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková
zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Cher Lloyd
Cher Lloyd
zobrazit profil Ivan Mládek
Ivan Mládek