Natálie Kocábová

Datum narození: 16.5.1984
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Natálie Kocábová vydala své první album Fly Apple Pie už v šestnácti letech, spolu s otcem Michaelem Kocábem a matkou Marshou Kocábovou.

Na negativní kritiku svého prvního alba reagovala Natálie Kocábová po svém. Přestala se učit, provokovala pedagogy, válela se před nimi v blátě. Skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Během studia také otěhotněla. Syna Vincenta porodila svému budoucímu manželovi Štěpánu Vránovi.

V showbyznysu se zkrátka začala pohybovat brzy. Už ve třinácti moderovala pořad se zpěvačkou Dádou Patrasovou. V roce 2002 pak získala Natálie Kocábová roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Na pražské FAMU vystudovala dramaturgii a scenáristiku. Poté vyšly její dvě další alba – Hummingbirds in Iceland a Walking On The A-Bomb.

Natálie Kocábová vystupovala se skupinou Michala Pavlíčka. Víc než hudba jí ale láká psaní. Živí se tvorbou scénářů. Jeden napsala k filmu o Miladě Horákové, další k divadelní hře Na rohu světa. Natálie Kocábová sepsala i několik básnických sbírek a románů. Tím prvním byl román Monarcha Absint, který v roce 2003 svou „sprostotou“ a upřímností rozvířil literární vody. Ten poslední se jmenuje Veronika Beková. Začíná smrtí hlavní hrdinky.

Architekt Štěpán Vrána si vzal Natálii Kocábovou v Thajsku. Syna Vincenta spolu vychovávali už od střední. Na nějaký čas se ovšem rozešli, pak vše urovnali. V dubnu roku 2012 se jim narodil druhý potomek, dcera Mia.

Natálie Kocábová má sestru Jessiku, bratra Michaela a nevlastního bratra Davida, kterého má bývalý ministr a hudebnák Michael Kocáb se svou milenkou (a někdejší ministerskou mluvčí) Lejlou Abbasovou. Když její otec opustil kvůli Abbasové manželku a její matku Marshu, Natálie Kocábová to velmi těžce nesla a nějaký čas se s Kocábem nestýkala.

 

Články o celebritě

Natálie Kocábová: Být rozvedený je nejproduktivnější životní fáze, s další svatbou ale problém nemám Natálie Kocábová: Být rozvedený je nejproduktivnější životní fáze, s další svatbou ale problém nemám Natálie Kocábová (33), dcera Michaela Kocába (62), je matkou dvou dětí. Manželství jí ale dlouho… číst článek
Kocábová obrátila, tohle "zlatokopka" Abbasová nečekala! Kocábová obrátila, tohle "zlatokopka" Abbasová nečekala! Nečekaný konec nabralo "nepřátelství" Natálie Kocábová (33) a Lejly Abbasové (37). Dcera známého… číst článek
Kocábová o životě: Kdybych nevyrostla… Kocábová o životě: Kdybych nevyrostla… Natálie Kocábová prožívá složité životní období. Po rozchodu s otcem jejích dětí mluvila o tom, že… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Petr Janda
Petr Janda
zobrazit profil Rapper Řezník (Martin Pohl)
Rapper Řezník (Martin Pohl)
zobrazit profil Frank Sinatra
Frank Sinatra
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding
zobrazit profil Olga Lounová (roz. Pytlounová)
Olga Lounová (roz. Pytlounová)