Natálie Kocábová

Datum narození: 16.5.1984
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Natálie Kocábová vydala své první album Fly Apple Pie už v šestnácti letech, spolu s otcem Michaelem Kocábem a matkou Marshou Kocábovou.

Na negativní kritiku svého prvního alba reagovala Natálie Kocábová po svém. Přestala se učit, provokovala pedagogy, válela se před nimi v blátě. Skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Během studia také otěhotněla. Syna Vincenta porodila svému budoucímu manželovi Štěpánu Vránovi.

V showbyznysu se zkrátka začala pohybovat brzy. Už ve třinácti moderovala pořad se zpěvačkou Dádou Patrasovou. V roce 2002 pak získala Natálie Kocábová roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Na pražské FAMU vystudovala dramaturgii a scenáristiku. Poté vyšly její dvě další alba – Hummingbirds in Iceland a Walking On The A-Bomb.

Natálie Kocábová vystupovala se skupinou Michala Pavlíčka. Víc než hudba jí ale láká psaní. Živí se tvorbou scénářů. Jeden napsala k filmu o Miladě Horákové, další k divadelní hře Na rohu světa. Natálie Kocábová sepsala i několik básnických sbírek a románů. Tím prvním byl román Monarcha Absint, který v roce 2003 svou „sprostotou“ a upřímností rozvířil literární vody. Ten poslední se jmenuje Veronika Beková. Začíná smrtí hlavní hrdinky.

Architekt Štěpán Vrána si vzal Natálii Kocábovou v Thajsku. Syna Vincenta spolu vychovávali už od střední. Na nějaký čas se ovšem rozešli, pak vše urovnali. V dubnu roku 2012 se jim narodil druhý potomek, dcera Mia.

Natálie Kocábová má sestru Jessiku, bratra Michaela a nevlastního bratra Davida, kterého má bývalý ministr a hudebnák Michael Kocáb se svou milenkou (a někdejší ministerskou mluvčí) Lejlou Abbasovou. Když její otec opustil kvůli Abbasové manželku a její matku Marshu, Natálie Kocábová to velmi těžce nesla a nějaký čas se s Kocábem nestýkala.

 

Články o celebritě

Pyšná máma Kocábová (32) složila hold vlastním dětem! Pyšná máma Kocábová (32) složila hold vlastním dětem! Spisovatelka a zpěvačka Natálie Kocábová prožila s manželem patnáct let a zplodila s ním dvě děti.… číst článek
Neuvěřitelná proměna Natálie Kocábové: Zbavila se kil navíc a vypadá úžasně! Neuvěřitelná proměna Natálie Kocábové: Zbavila se kil navíc a vypadá úžasně! Zpěvačka Natálie Kocábová (32) si může gratulovat. Konečně se podle posledních fotografií zbavila… číst článek
Inventura MFFKV podle Františky: Tohle má být hogo fogo svět? Inventura MFFKV podle Františky: Tohle má být hogo fogo svět? Kdo říká, že penězi jištěné teritorium slavných herců, úspěšných osobností vždy doprovází vkus, cit… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Vladimír Mišík
Vladimír Mišík
zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Bára Basiková
Bára Basiková
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Martin Mihalčín
Martin Mihalčín
zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston

Nejnovější profily celebrit