Natálie Kocábová

Datum narození: 16.5.1984
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Natálie Kocábová vydala své první album Fly Apple Pie už v šestnácti letech, spolu s otcem Michaelem Kocábem a matkou Marshou Kocábovou.

Na negativní kritiku svého prvního alba reagovala Natálie Kocábová po svém. Přestala se učit, provokovala pedagogy, válela se před nimi v blátě. Skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Během studia také otěhotněla. Syna Vincenta porodila svému budoucímu manželovi Štěpánu Vránovi.

V showbyznysu se zkrátka začala pohybovat brzy. Už ve třinácti moderovala pořad se zpěvačkou Dádou Patrasovou. V roce 2002 pak získala Natálie Kocábová roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu. Na pražské FAMU vystudovala dramaturgii a scenáristiku. Poté vyšly její dvě další alba – Hummingbirds in Iceland a Walking On The A-Bomb.

Natálie Kocábová vystupovala se skupinou Michala Pavlíčka. Víc než hudba jí ale láká psaní. Živí se tvorbou scénářů. Jeden napsala k filmu o Miladě Horákové, další k divadelní hře Na rohu světa. Natálie Kocábová sepsala i několik básnických sbírek a románů. Tím prvním byl román Monarcha Absint, který v roce 2003 svou „sprostotou“ a upřímností rozvířil literární vody. Ten poslední se jmenuje Veronika Beková. Začíná smrtí hlavní hrdinky.

Architekt Štěpán Vrána si vzal Natálii Kocábovou v Thajsku. Syna Vincenta spolu vychovávali už od střední. Na nějaký čas se ovšem rozešli, pak vše urovnali. V dubnu roku 2012 se jim narodil druhý potomek, dcera Mia.

Natálie Kocábová má sestru Jessiku, bratra Michaela a nevlastního bratra Davida, kterého má bývalý ministr a hudebnák Michael Kocáb se svou milenkou (a někdejší ministerskou mluvčí) Lejlou Abbasovou. Když její otec opustil kvůli Abbasové manželku a její matku Marshu, Natálie Kocábová to velmi těžce nesla a nějaký čas se s Kocábem nestýkala.

 

Články o celebritě

Dcera Michaela Kocába je potřetí těhotná! Kdo je otcem dítěte? Dcera Michaela Kocába je potřetí těhotná! Kdo je otcem dítěte? Spisovatelka Natálie Kocábová (33) je v sedmém měsíci těhotenství. Své třetí dítě ale nečeká s manželem… číst článek
Natálie Kocábová: Lejle jsem se omluvila, byla jsem úplně blbá! Natálie Kocábová: Lejle jsem se omluvila, byla jsem úplně blbá! Natálie Kocábová (33) prožívala těžké období, když její otec Michael Kocáb (62) opustil svou manželku… číst článek
Zapeklité vztahy těhotné Abbasové: Exmanželce milence půjčuje Kocábova syna! Zapeklité vztahy těhotné Abbasové: Exmanželce milence půjčuje Kocábova syna! Lejla Abbasová září štěstím. Je těhotná s milujícím tureckým přítelem Volkanem a těší se, že se stane… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Lou Fanánek Hagen
Lou Fanánek Hagen
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec