Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

 

 

 

Články o celebritě

Berenika Kohoutová: Za lepším JÁ Berenika Kohoutová: Za lepším JÁ Vítězka čtvrté řady Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová (27) se po účasti v soutěži rozhodla… číst článek
Těhulky Krejčíková a Leichtová na tahu: Aneta popíjela šampus a obě mizely v dýmu Těhulky Krejčíková a Leichtová na tahu: Aneta popíjela šampus a obě mizely v dýmu Těhotné herečky Aneta Krejčíková (27), Kristýna Leichtová (32) a Michaela Tomešová (27) mají těsně… číst článek
Celebrity na síti: Nicole Kidman oslavila 51. narozeniny, Kohoutová ukázala sexy křivky Celebrity na síti: Nicole Kidman oslavila 51. narozeniny, Kohoutová ukázala sexy křivky Zajímá vás, kterému herci se narodilo miminko? Kdo vyrazil do města lásky a jak vypadala Patricie… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Finger
Martin Finger
zobrazit profil Vladimír Dlouhý
Vladimír Dlouhý
zobrazit profil Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová
zobrazit profil Marilyn  Monroe
Marilyn Monroe
zobrazit profil Jana Preissová
Jana Preissová
zobrazit profil Libuše Havelková
Libuše Havelková
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi
zobrazit profil Marie Švestková
Marie Švestková