Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících v show Tvoje tvář má známý hlas.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se roku 2016. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

 

 

 

Články o celebritě

Drzá Kohoutová: Takhle se na zkoušku nechodí! Drzá Kohoutová: Takhle se na zkoušku nechodí! Za vystoupení sice sklidila ovace ve stoje, během tréninků to ale vypadalo, že má celou soutěž těžce… číst článek
Berenika Kohoutová: Divoká líbačka  s Konvičkovou! Berenika Kohoutová: Divoká líbačka s Konvičkovou! Ráda provokuje a je v tom přebornice. Divoká Berenika Kohoutová (26) tentokrát nezvedla chlapy ze… číst článek
Erotické dusno ve Tváři: Konvičková s Kohoutovou se do sebe zakously! Erotické dusno ve Tváři: Konvičková s Kohoutovou se do sebe zakously! To je tedy úlet. Herečka Berenika Kohoutová (26) o víkendu předvede pořádnou líbačku se zpěvačkou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala
zobrazit profil Jan Teplý mladší
Jan Teplý mladší
zobrazit profil Marek Daniel
Marek Daniel
zobrazit profil Petr Oliva
Petr Oliva
zobrazit profil Pavlína Filipovská
Pavlína Filipovská
zobrazit profil Jan Vlasák
Jan Vlasák
zobrazit profil Jana Stryková
Jana Stryková
zobrazit profil Sabina Laurinová
Sabina Laurinová