Berenika Kohoutová

Datum narození: 15.2.1991
Místo narození: Praha
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, kterou tvarovala s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem.

Od pěti let chodila Berenika Kohoutová do sboru Bambini di Praga. Z něj přešla do Dismanova rozhlasového souboru, kde ztvárnila roli schizofrenního děvčete ve Vlčí ukolébavce. Ještě dříve se ukázala v pražském Divadle Jiřího Grossmanna jako Barunka z Babičky.

BERENIKA KOHOUTOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI

Hrála také v Divadle Na Fidlovačce nebo v Komedii. Roli Minnie Fayové získala v muzikálu Hello, Dolly! v Divadle Hybernia. V televizi se Berenika Kohoutová poprvé ukázala jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. V seriálu Soukromé pasti ji zneužíval otec v epizodě Tatínkova holčička.

Herečka Berenika Kohoutová se objevila i v nekonečném seriálu Ulice a náruživou Kasandru předvedla v komedii Můj vysvlečenej deník. Pro své role se dokáže obětovat, kvůli nim si nechala i přebarvit vlasy. V roce 2017 se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vyhrála.

Herečka Berenika Kohoutová zpívala v kapelách One Big Boat a Discoballs. Poté založila vlastní skupinu Femme Plastique, a to s Emilem Viklickým, jazzovým pianistou a skladatelem. Texty k písním, které píše sama, dává k posouzení své matce, spisovatelce a scénáristce Ireně Obermannové. Její sestra Rozálie je režisérka.

O BERENICE KOHOUTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Berenika Kohoutová přiznala, že je spíš na zkušené muže. Produkční, bývalý manžel herečky Tatiany Vilhelmové, Pavel Čechák je starší o více než deset let. Vzali se 1. května 2016.  Ale jejich vztah nevydžel. Před ním chodila mj. s herci Vojtěchem Kotkem či Kryštofem Hádkem.

 

 

 

Články o celebritě

Nevyšlo jim to jako Štaidlovi: Tyhle páry dojely na věkový rozdíl! Nevyšlo jim to jako Štaidlovi: Tyhle páry dojely na věkový rozdíl! Po bezmála 18 letech je sám. Ladislava Štaidla (73) opustila o třicet let mladší přítelkyně Míša… číst článek
Celebrity a jejich tetování: Které je vrcholem nevkusu? Celebrity a jejich tetování: Které je vrcholem nevkusu? Tetování, která si necháváme vytvořit na svých tělech, jsou zároveň i velmi důležitým módním doplňkem.… číst článek
Vítězka Tváře Berenika Kohoutová: S tajemným přítelem se plácala v bílém „bahně“ Vítězka Tváře Berenika Kohoutová: S tajemným přítelem se plácala v bílém „bahně“ Herečka a poslední vítězka show Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová (27) si užívá prázdnin.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anastázie Chocholatá
Anastázie Chocholatá
zobrazit profil Josef Carda
Josef Carda
zobrazit profil Kamil Halbich
Kamil Halbich
zobrazit profil Sarah Haváčová
Sarah Haváčová
zobrazit profil Brandon Lee
Brandon Lee
zobrazit profil Rostislav Novák mladší
Rostislav Novák mladší
zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová
zobrazit profil Romana Goščíková
Romana Goščíková