Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Ťukněte si s celebritou! Zprávařka Iveta Lutovská-Vítová slaví 34 Ťukněte si s celebritou! Zprávařka Iveta Lutovská-Vítová slaví 34 34. narozeniny slaví moderátorka Iveta Lutovská-Vítová. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky… číst článek
Lutovská s dcerkou už mají léto! Lutovská s dcerkou už mají léto! Ze zimy rovnou do léta skočila Iveta Vítová Lutovská (33). Moderátorka televize Nova a Česká Miss… číst článek
Slavnostní premiéra muzikálu Ples upírů plná hvězd: Dorazila Bohdalová, Patrasová i Vojtek Slavnostní premiéra muzikálu Ples upírů plná hvězd: Dorazila Bohdalová, Patrasová i Vojtek Premiéru velkolepého muzikálu Ples upírů napjatě očekávaly nejen její největší hvězdy Marian Vojtko… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná