Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Jan Čenský v doprovodu dvou žen: Podivná slova na adresu manželky!  Jan Čenský v doprovodu dvou žen: Podivná slova na adresu manželky! Moderátor Jan Čenský (57) nakráčel do Obecního domu jako páv. Aby ne, když z jedné strany do něj… číst článek
Celebrity na horách: Genzer cukruje s přítelkyní na Slovensku, Arichteva nabírá po StarDance síly v Jizerkách Celebrity na horách: Genzer cukruje s přítelkyní na Slovensku, Arichteva nabírá po StarDance síly v Jizerkách Zatímco se některé celebrity zabalily a vyrazily si ohřát kosti do exotiky, jiné vsadily na starou… číst článek
Nejhorší Vánoce zprávařky Novy Ivety Vítové: Vzbudily je požární hlásiče! Nejhorší Vánoce zprávařky Novy Ivety Vítové: Vzbudily je požární hlásiče! Moderátorka Iveta Vítová (35) má v domácnosti šikovnou pomocnici. Dcera Anetka jí pomáhá i s pečením… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Michaela Salačová
Michaela Salačová
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková