Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Moderátorka Iveta Vítová děsí postavou: Je jen kost a kůže Moderátorka Iveta Vítová děsí postavou: Je jen kost a kůže Moderátorka Iveta Vítová (33) extrémně zhubla. Je z ní kost a kůže. Přestala snad krásná maminka… číst článek
České missky Hadašová, Fajksová i Vítová makaly na mole: Jen Bučková seděla jako divák! České missky Hadašová, Fajksová i Vítová makaly na mole: Jen Bučková seděla jako divák! Dlouho se vítězky České Miss Lucie Hadašová (30), Iveta Vítová (33), Tereza Fajksová (27) či Nikol… číst článek
Vítová už odmítá koukat na manžela! Vítová už odmítá koukat na manžela! Bývalá Miss vychovává s podnikatelem Jaroslavem Vítem tříletou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková