Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Sexy Švantnerová, Vítová a spol.: Rozparky až do nebes! Sexy Švantnerová, Vítová a spol.: Rozparky až do nebes! Na jednom mole se sešly hned tři vítězky soutěže krásy a stálo to za to! V případě České Miss 2015… číst článek
Česká Miss Vítová bojuje s dcerou: Citově mě vydírá! Česká Miss Vítová bojuje s dcerou: Citově mě vydírá! Ač se to na první pohled nezdá, Česká Miss 2009 Iveta Vítová (34) má doma pře se svou teprve čtyřletou… číst článek
Rosák, Lutovská a spol.: Chlubí se svými »klony«! Rosák, Lutovská a spol.: Chlubí se svými »klony«! Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je komu nejpodobnější? Na slavnostní otevření nového zrcadlového labyrintu… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová