Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Moderátorka Zpráv na Nově Iveta Vítová: Dcera rohodně sama dlouho nezůstane Moderátorka Zpráv na Nově Iveta Vítová: Dcera rohodně sama dlouho nezůstane I když se Iveta Vítová před několika měsíci vrátila po mateřské dovolené do zpravodajského křesla… číst článek
Pustila by misska Iveta Vítová dceru do soutěže krásy? Ano, ale... Pustila by misska Iveta Vítová dceru do soutěže krásy? Ano, ale... Modelka, moderátorka a maminka čtyřleté Anety Iveta Vítová (34) prozradila, že by svou dceru přihlásila… číst článek
Škoda, že v bikinách nemoderuje! Zprávařka Novy ukázala sexy postavičku Škoda, že v bikinách nemoderuje! Zprávařka Novy ukázala sexy postavičku Moderátorka Odpoledních novin Iveta Vítová (34) se předvedla tak, jak ji diváci na televizních obrazovkách… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková