Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Lutovská s dcerkou už mají léto! Lutovská s dcerkou už mají léto! Ze zimy rovnou do léta skočila Iveta Vítová Lutovská (33). Moderátorka televize Nova a Česká Miss… číst článek
Slavnostní premiéra muzikálu Ples upírů plná hvězd: Dorazila Bohdalová, Patrasová i Vojtek Slavnostní premiéra muzikálu Ples upírů plná hvězd: Dorazila Bohdalová, Patrasová i Vojtek Premiéru velkolepého muzikálu Ples upírů napjatě očekávaly nejen její největší hvězdy Marian Vojtko… číst článek
Exmilenec Průšové Petr Vlasák po 10 letech v nemocnici: Nový nádor na mozku! Exmilenec Průšové Petr Vlasák po 10 letech v nemocnici: Nový nádor na mozku! Loni v září při preventivní kontrole našli lékaři v hlavě Petra Vlasáka (42) nádor! Přesně po deseti… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková