Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Z Novy odejitá Mašlíková: Odcházela jsem jako dobytek, řekla po nové moderátorské šanci Z Novy odejitá Mašlíková: Odcházela jsem jako dobytek, řekla po nové moderátorské šanci Pět let spolu Hana Mašlíková Reinders (36) a Petr Říbal (32) moderovali Snídani s Novou, ovšem minulý… číst článek
Mašlíková dostala padáka! Mašlíková dostala padáka! S moderováním Snídaně s Novou je konec! To se od vedení televize dozvědělia Hanka Mašlíková (36)… číst článek
Mašlíková končí na Nově! I s Říbalem! Odchod nebyl dobrovolný, říká… Mašlíková končí na Nově! I s Říbalem! Odchod nebyl dobrovolný, říká… Moderátorská dvojice Snídaně s Novou Hana Mašlíková Reinders (36) a Petr Říbal (32) na Nově končí.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová