Hana Mašlíková

Datum narození: 18.5.1982
Místo narození: Teplice
Míry: 91-60-90
Výška: 178 cm
Profese: modelka, moderátorka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková Reinders se také věnuje kouzlení, pokeru a charitativní činnosti. Je známá též svým silikonovým poprsím.

Hana Mašlíková pracovala původně jako obchodní manažerka modelingové agentury. První kalendář nafotila v Turecku v roce 2008. Moderuje také nejrůznější akce. V televizi uváděla atraktivní pořad Sexy šance. Vystupovala v show Magická esa kouzelníka Pavla Kožíška. A s kartami jí to jde i u pokerového stolu.

HANA MAŠLÍKOVÁ - KONEC VE SNÍDANI S NOVOU 

Silikonová kráska Hana Mašlíková se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky, kde získala dílčí titul za nejkrásnější siluetu. Mediálně známou se stala díky televizní soutěži Trosečník.

Modelka Hana Mašlíková se při focení rozhodně nebojí nahoty. Nafotila také odvážné snímky s thajskou modelkou. Zajímá jí též herectví. Chtěla by se prosadit u filmu.

O HANĚ MAŠLÍKOVÉ REINDERS ČTĚTE ZDE>>

Mezi partnery Hany Mašlíkové patřil zlínský podnikatel Alexandr Vach, právník Martin Gillar nebo volejbalista Jiří Plachý. Oblíbila si také fotbalisty, jejími partnery byli hráči Tomáš Ujfaluši, Miroslav SlepičkaMichal Smejkal či Michal Kadlec. Na Maledivách si užívala se slovenským milionářem Michalem Suchobou.

Sdrce atraktivní krásky Hany Mašlíkové si posléze zíslal zápasník André Reinders. Pár si své ANO řekl koncem léta 2016.

 

Články o celebritě

Proč pořád zezadu? Mašlíková přiznala, co jí vadí na manželovi! Proč pořád zezadu? Mašlíková přiznala, co jí vadí na manželovi! Jako každí manželé mají mezi sebou i Hanka Mašlíková (36) a André Reinders (37) různé větší i menší… číst článek
Moderátorka Mašlíková (36): Problémy v manželství! Moderátorka Mašlíková (36): Problémy v manželství! Hana Mašlíková otevřeně přiznala, že její i její manželství s Andrém Reindersem (37) není bezchybné.… číst článek
Moderátorka Snídaně s Novou je těhotná! Tajila to 4 měsíce Moderátorka Snídaně s Novou je těhotná! Tajila to 4 měsíce Baby boom tváří televize Nova pokračuje! Zatímco herečka Aneta Krejčíková (27) i rosnička Tereza… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová