Burak Oymen

Datum narození: 29.10.1972
Profese: realitní magnát
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Realitní magnát Burak Oymen se oženil s Terezou Maxovou, světoznámou českou topmodelkou a matkou svých dvou dětí. ANO si pár řekl po několikaletém vztahu v říjnu 2016.

Miliardář tureckého původu Burak Oymen, jehož byznys se týká především realit, bydlel ve Španělsku, Dánsku či na Kypru. Dva roky žil i v Praze, kde se také zamiloval, a to do topmodelky Terezy Maxové. Poprvé se viděli při potápění se žraloky.

BURAK OYMEN A TEREZA MAXOVÁ - POHÁDKOVÁ STAVBA

Po několikaletém vztahu mají Burak Oymen s Terezou Maxovou dvě děti - dceru Mínu (což v turečtině znamená nebe) a syna Aidena. Za svého považuje modelčin manžel i Tobiase, jejího syna z prvního svazku s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem. Rodina tureckého boháče a české star žije střídavě v Monaku, v ČR a jezdí i do jeho vlasti.

Už v roce 2011 se spekulovalo o tom, že se Tereza Maxová a Burak Oymen tajně vzali. Pravdou se to stalo 1. října 2016. Na utajované svatbě bylo mnoho známých tváří, i princ. Krátce poté novomanželé sbalili kufry a odletěli do Indie.

Syn uznávaného tureckého diplomata Burak Oymen strávil většinu svého života v zahraničí. Kromě Kypru, Španělska a Dánska rodina také dva roky žila v Praze. Bylo to v době, kdy tehdejší Československo ovládal totalitní režim, a to kolem roku 1980. Přestože Burak Oymen chodil do mezinárodní školy, čeština pro něj není neznámým jazykem.

 

Články o celebritě

Tereza Maxová poprvé o svatbě: ANO s »cizím« prstenem! Tereza Maxová poprvé o svatbě: ANO s »cizím« prstenem! Tajná veselka jako obří mejdan! Taková byla říjnová svatba Terezy Maxové (45) a jejího dlouholetého… číst článek
Detaily pohádkové svatby Terezy Maxové: Hudba Bedřicha Smetany i turecké kroje! Detaily pohádkové svatby Terezy Maxové: Hudba Bedřicha Smetany i turecké kroje! V sobotu 1. října se jedna z našich nejslavnějších topmodelek Tereza Maxová (45) vdala za svého přítele… číst článek
Tajná turecká svatba topmodelky Terezy Maxové (45): Vdávala se kvůli dceři! Tajná turecká svatba topmodelky Terezy Maxové (45): Vdávala se kvůli dceři! Konečně kývla! Tereza Maxová (45) se o víkendu podruhé vdala. Jejím mužem se stal turecký miliardář… číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli
zobrazit profil Marek Šíša
Marek Šíša
zobrazit profil Petr Puchta
Petr Puchta
zobrazit profil Pavel Feřt
Pavel Feřt
zobrazit profil Marek Vít
Marek Vít
zobrazit profil Zdeněk Bakala
Zdeněk Bakala
zobrazit profil Karel Vágner mladší
Karel Vágner mladší
zobrazit profil Juraj Lelkes
Juraj Lelkes