Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

ExVyVolená Feureislová vs. Nosková v Dubaji: Souboj zadečků má jasného vítěze ExVyVolená Feureislová vs. Nosková v Dubaji: Souboj zadečků má jasného vítěze Když dvě dělají totéž, tak to nikdy není totéž. Ve stejnou dobu se do ráje šejků Dubaje vypravila… číst článek
Míša Nosková po skuhrání na drahotu: Vyrazila se slunit do Dubaje Míša Nosková po skuhrání na drahotu: Vyrazila se slunit do Dubaje Michaela Nosková (35) se před nějakou dobou částečně přesunula do Anglie. K České republice je sice… číst článek
Nosková žebrala v Londýně na ulici: "Vydělám si aspoň na kafe?" ptala se Nosková žebrala v Londýně na ulici: "Vydělám si aspoň na kafe?" ptala se Muzikálová zpěvačka Michaela Nosková (35) je v současné době v Londýně a pravidelně o tom informuje… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková
zobrazit profil Jiří Schelinger
Jiří Schelinger
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Aneta Langerová
Aneta Langerová
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney