Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

Hříšný tanec Noskové: Míša neseděla v koutě, manžel zvládl zvedačku! A skončil o berlích! Hříšný tanec Noskové: Míša neseděla v koutě, manžel zvládl zvedačku! A skončil o berlích! Velkolepý narozeninový koncert plný muzikálových melodií si dopřála zpěvačka Michaela Nosková (35),… číst článek
Znetvořená Nosková chtěla zkrášlit, ale… Jako by měla hlavu v úlu! Znetvořená Nosková chtěla zkrášlit, ale… Jako by měla hlavu v úlu! Chtěla se nechat omladit a místo toho vypadá, jako by strčila hlavu do včelího úlu! „Když jsem se… číst článek
Manžel Noskové v SuperStar: Přiznal operaci srdce a mozkovou příhodu! Manžel Noskové v SuperStar: Přiznal operaci srdce a mozkovou příhodu! Hraje už v několika muzikálech, přesto zkouší své štěstí v pěvecké soutěži SuperStar. Manžel Michaely… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle
zobrazit profil Elvis Presley
Elvis Presley
zobrazit profil Snoop Dogg
Snoop Dogg
zobrazit profil Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
Ruda z Ostravy (Michal Kavalčík)
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora