Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

Míša Nosková překvapila: Poprvé jí to víc sekne oblečené než nahé Míša Nosková překvapila: Poprvé jí to víc sekne oblečené než nahé Zpěvačka Michaela Nosková (35) má neuvěřitelný dar, dokáže na sebe navléct nemožné a vždy vypadat… číst článek
Producent Mamma Mia spadl do dluhů: Kvůli čtyřem milionům za Žbirku! Producent Mamma Mia spadl do dluhů: Kvůli čtyřem milionům za Žbirku! Producent Jiří Jurtin, který stojí za filmem Lída Baarová či muzikály Mamma Mia a Rocky,… číst článek
Nosková po rozchodu s Báborem: Musela zaplatit 24 tisíc, aby mohla domů Nosková po rozchodu s Báborem: Musela zaplatit 24 tisíc, aby mohla domů Jeden kiks za druhým nyní prožívá Michaela Nosková (35). Jen co oznámila už druhý rozchod s manželem… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dannie (Daniela Langoska Samoura)
Dannie (Daniela Langoska Samoura)
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears