Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

Poprask ve Zvonokosech: Nosková vystrkuje prsa! A Upír močí na kolegy Poprask ve Zvonokosech: Nosková vystrkuje prsa! A Upír močí na kolegy Nedá si pokoj! Kdykoli se Míša Nosková (34) objeví na jevišti, je jen otázka času, kdy se svlékne… číst článek
Nosková měsíc po tajné svatbě: S manželem plánuje miminko! Nosková měsíc po tajné svatbě: S manželem plánuje miminko! Zpěvačka Míša Nosková (34) a Ondřej Bábor vrkají jako dvě hrdličky. Jak by také ne, když jsou svoji… číst článek
Ulítlé outfity slavných: Nepoučitelná Nosková, dráždící exmilenka Etzlera a pestrobarevná Leová Ulítlé outfity slavných: Nepoučitelná Nosková, dráždící exmilenka Etzlera a pestrobarevná Leová Dobrodružný sci-fi film Wonder Woman inspiroval řadu mladých známých tváří obléknout se jako z vesmíru.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Vojtěch Drahokoupil
Vojtěch Drahokoupil
zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
zobrazit profil Jessie J
Jessie J
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Rihanna
Rihanna