Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

Česká Baba Vanga umírala v bolestech! Do poslední chvíle vykládala karty Česká Baba Vanga umírala v bolestech! Do poslední chvíle vykládala karty Kartářka slavných Jana Skálová (†69) předpověděla smrt Ivety Bartošové (†48) a své řemeslo milovala… číst článek
Míša Nosková o SuperStar: Už to není o zpěvu Míša Nosková o SuperStar: Už to není o zpěvu Míša Nosková (35) se proslavila v jedné z řad SuperStar.  číst článek
Míša Nosková o SuperStar: Už to není o zpěvu, ale o historkách Míša Nosková o SuperStar: Už to není o zpěvu, ale o historkách Muzikálová herečka a zpěvačka Michaela Nosková podstoupila výplně v obličeji a teď se cítí o trochu… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Tomáš Savka
Tomáš Savka
zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Dalibor Janda
Dalibor Janda
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený