Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

Tajná svatba Noskové: Dceři to zatím tají! A co na to rodiče? Tajná svatba Noskové: Dceři to zatím tají! A co na to rodiče? Čerstvě vdaná zpěvačka Michaela Nosková (34), která se včera na Srí Lance tajně vdala za „expřítele“ Ondřeje… číst článek
Tajná svatba české zpěvačky: "ANO" řekla na Srí Lance! Tajná svatba české zpěvačky: "ANO" řekla na Srí Lance! Tak tohle nikdo nečekal! Zpěvačka Míša Nosková (27) se tajně vdala za Ondřeje Bábora (34), se kterým… číst článek
Zpěvačka Nosková: Tajná svatba v exotice! Zpěvačka Nosková: Tajná svatba v exotice! Zpěvačka Michaela Nosková (34), která v současnosti září zejména v muzikálu Ples upírů, se včera… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Vlastimil Třešňák
Vlastimil Třešňák
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma