Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

Nosková definitivně opustila manžela: Rozvádět se nemusím, svatba byla neplatná! Nosková definitivně opustila manžela: Rozvádět se nemusím, svatba byla neplatná! To, o čem se už několik měsíců spekulovalo, se konečně rozseklo. Zpěvačka Michaela Nosková (35) přiznala,… číst článek
Nosková prorazila v Londýně: Vystupuje v Mecce světových muzikálů! Nosková prorazila v Londýně: Vystupuje v Mecce světových muzikálů! Michaele Noskové (35) se její "ústup" z českých muzikálů do Londýna vyplatil! "Dostala jsem práci… číst článek
Míša Nosková v slzách: Manžel se ošklivě vyboural na motorce! Míša Nosková v slzách: Manžel se ošklivě vyboural na motorce! Rychlá jízda se mu nevyplatila! Manžel zpěvačky Míši Noskové (35) Ondřej Bábor (27) se vyboural na… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Beyoncé Knowles-Carter
Beyoncé Knowles-Carter
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková