Michaela Nosková Bábor

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Michaela Nosková v druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb a úspěšně se pustila do umělecké tvorby.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Michaely Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

O MICHAELE NOSKOVÉ BÁBOR ČTĚTE ZDE>>

Projektový manažer Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Míša Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem. Po po rozvodu s Janem Horsákem se dala dohromady s o sedm let mladším Ondřejem Báborou. Tajná svatba Michaely a Ondřeje Bábory se uskutečnila 1. května na Srí Lance. 

 

 

Články o celebritě

Janeček prostonal triumf devítileté dcery: Emilka ovládla Bídníky! Janeček prostonal triumf devítileté dcery: Emilka ovládla Bídníky! Největší hvězdou koncertu Proms Gala 2017 k 25. výročí prvního uvedení Bídníků v Česku byla teprve… číst článek
Souboj hlasů a dekoltů na jednom pódiu: Které z českých zpěvaček to slušelo nejvíc? Souboj hlasů a dekoltů na jednom pódiu: Které z českých zpěvaček to slušelo nejvíc? Rudá barva, bujné dekolty, sexy nožky a neskutečný hlas. To vše bylo k vidění na výjimečném koncertě… číst článek
„Hrošice“ Míša Nosková spadla na skluzavce a poranila si ruku! „Hrošice“ Míša Nosková spadla na skluzavce a poranila si ruku! Premiéra dětského muzikálu Madagascar se nepěkně podepsala na Míše Noskové (34). Když v roli hrošice… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil John Lennon
John Lennon
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil David Deyl
David Deyl
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Kamila Nývltová
Kamila Nývltová
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney
zobrazit profil Matěj Homola
Matěj Homola