Michaela Nosková

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

V druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila zpěvačka Michaela Nosková na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb. Její nejsilnější těžnicí umělecké tvorby je ale muzikál. S projektovým manažerem Janem Horsákem vychovává dceru Elišku.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

Dříve ji trápila kila navíc. Zvláště po pordu dcery, ale v roce 2012 se jí podařilo s váhou zatočit a pi

Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

 

 

Články o celebritě

Letadlo s Alexandrovci spadlo do moře! 92 lidí je nejspíš mrtvých Letadlo s Alexandrovci spadlo do moře! 92 lidí je nejspíš mrtvých Ruské letadlo Tu-154 se zřítilo do Černého moře 20 minut poté, co vystartovalo z mezinárodního letiště… číst článek
Silikonová válka Vyskočilová versus Nosková: Které balóny vyhrály? Silikonová válka Vyskočilová versus Nosková: Které balóny vyhrály? Anife Vyskočilová (42) se na večírku potkala s Michaelou Noskovou (33). I když se obě chlubí velkým… číst článek
Hvězda Plesu upírů si nechala zvětšit prsa, doma ale nadšení nebyli Hvězda Plesu upírů si nechala zvětšit prsa, doma ale nadšení nebyli Velký krok. Mladá zpěvačka Elis Ochmanová (27), která se momentálně připravuje na roli svůdnice Magdy… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal Straka
Michal Straka
zobrazit profil Eva Dvořáčková
Eva Dvořáčková
zobrazit profil Kamil Střihavka
Kamil Střihavka
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Vlastimil Horváth
Vlastimil Horváth
zobrazit profil Michael Kocáb
Michael Kocáb
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd

Nejnovější profily celebrit