Michaela Nosková

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

V druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila zpěvačka Michaela Nosková na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb. Její nejsilnější těžnicí umělecké tvorby je ale muzikál. S projektovým manažerem Janem Horsákem vychovává dceru Elišku.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

Dříve ji trápila kila navíc. Zvláště po pordu dcery, ale v roce 2012 se jí podařilo s váhou zatočit a pi

Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

 

 

Články o celebritě

Vražedný dekolt dračice Noskové: Kostýmy pro Ples upírů budou stát 7 milionů! Vražedný dekolt dračice Noskové: Kostýmy pro Ples upírů budou stát 7 milionů! Sólisté chystané muzikálové pecky Ples upírů za sebou mají zkoušku kostýmů, které ve finále… číst článek
Zpěvačka Martina Pártlová skončila v nemocnici: Museli ji řezat! Zpěvačka Martina Pártlová skončila v nemocnici: Museli ji řezat! Dlouhotrvající angína přivedla zpěvačku Martinu Pártlovou (37) do pražské Thomayerovy nemocnice.… číst článek
Premiéra muzikálu Alenka v kraji zázraků: Královna Dáda Patrasová v kočáru a s korunou na hlavě! Premiéra muzikálu Alenka v kraji zázraků: Královna Dáda Patrasová v kočáru a s korunou na hlavě! Korunka jako pro miss. Dáda Patrasová (60) hraje v novém muzikálu Alenka v kraji zázraků Bílou královnu.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová
zobrazit profil Lucie Bílá
Lucie Bílá
zobrazit profil Anna Slováčková
Anna Slováčková
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey