Michaela Nosková

Datum narození: 21.2.1983
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

V druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar skončila zpěvačka Michaela Nosková na devátém místě. Poté vydala několik sólových alb. Její nejsilnější těžnicí umělecké tvorby je ale muzikál. S projektovým manažerem Janem Horsákem vychovává dceru Elišku.

Muzikálové herectví studovala zpěvačka Míša Nosková na brněnské Janáčkově akademii. Roli prostitutky Lucy poté ztvárnila v muzikálu Jekyll a Hyde. Zahrála si i v Producentech nebo v temném Draculovi. Hlavní postavu Evy zpívá v muzikálu Děti ráje.

V roce 2011 skončila na krymském festivalu druhá. Soutěž tehdy sledovali diváci sedmnácti zemí Evropy. O rok později vyhrála Baltic SuperStar konanou v ruském Petrohradě. Poté koncertovala Míša Nosková i v Uzbekistánu a Tádžikistánu.

Do repertoáru Noskové patří krom popu i rock nebo jazz. Mimoto se objevila v operetě Netopýr a Čardášová princezna. Má ráda tanec, sport a Tinu Turner, nesmrtelnou americkou hvězdu.

Dříve ji trápila kila navíc. Zvláště po pordu dcery, ale v roce 2012 se jí podařilo s váhou zatočit a pi

Jan Horsák si ji vzal na zámku v Náchodě v létě roku 2010. Eliška přišla na svět pár týdnů po svatbě. Předtím chodila Nosková s italským zpěvákem Domenico Martuccim della Torre nebo s hercem Janem Křížem.

 

 

Články o celebritě

Hvězda Plesu upírů Míša Nosková: Vzala exmanželovi dceru! Hvězda Plesu upírů Míša Nosková: Vzala exmanželovi dceru! Až doteď se Michaela Nosková (34), která září v muzikálu Ples upírů, starala o dceru Elišku ve střídavé… číst článek
Muzikálová hvězda Bábor se rval v metru kvůli muslimům! 5 hodin u výslechu Muzikálová hvězda Bábor se rval v metru kvůli muslimům! 5 hodin u výslechu Pěsti v metru byl nucen použít Ondřej Bábor (26) z muzikálu Rocky, který má dnes večer svou premiéru.… číst článek
Krejčíková, Banášová a další: Žádosti o ruku v přímém přenosu! Není to ale nátlak? Krejčíková, Banášová a další: Žádosti o ruku v přímém přenosu! Není to ale nátlak? Každá žena prožívá krásný pocit, když ji její partner požádá o ruku. Tedy alespoň v tom případě,… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Gabriela  Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Monika Sommerová
Monika Sommerová
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne