Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Petra Němcová dovádí ve vodě: Svůdná mořská hvězdice Petra Němcová dovádí ve vodě: Svůdná mořská hvězdice Když není na mole nebo nefotí, Petra Němcová (39) medituje. A teď v létě nejvíce ve vodě. číst článek
Petra Němcová tráví léto v Česku: Co všechno tu dělá a s kým se stýká? Petra Němcová tráví léto v Česku: Co všechno tu dělá a s kým se stýká? Spíš než doma se Petra Němcová (39) po celý rok zdržuje všude ve světě, ale na léto jí to nedalo… číst článek
7 rad pro bezva léto Petry Němcové: Medové tipy 7 rad pro bezva léto Petry Němcové: Medové tipy Dovolená je pokaždé zátěžovým testem pro náš organismus. Potrápit nás mohou nejen zdravotní problémy,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Monika Leová
Monika Leová
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková