Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Topmodelka Němcová slaví 38. narozeniny: Přežila vlastní smrt a ztratila snoubence Topmodelka Němcová slaví 38. narozeniny: Přežila vlastní smrt a ztratila snoubence Sobota je velkým dnem pro světovou topmodelku Petru Němcovou. Oslaví totiž své 38. narozeniny. Česká… číst článek
Supermodelka Anja Rubik: Každý den prsa ven! Supermodelka Anja Rubik: Každý den prsa ven! Neposlušné bradavky já mám, mohla by si notovat polská supermodelka Anja Rubik (33). Ukazuje je totiž… číst článek
Topmodelka Petra Němcová na jachtě: Ukázala břicho pevné jako skála! Topmodelka Petra Němcová na jachtě: Ukázala břicho pevné jako skála! Úspěšná česká modelka Petra Němcová (37) už ukázala ledacos a málokdy se její postavě dá něco vytknout.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran