Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Těžká šichta Petry Němcové v Cannes: Ukazuje prsa, šperky a "eko" šaty dnem i nocí! Těžká šichta Petry Němcové v Cannes: Ukazuje prsa, šperky a "eko" šaty dnem i nocí! Maká přes den i v noci, sotva se zastaví. Česká topmodelka Petra Němcová (38) má na filmovém festivalu… číst článek
Petra Němcová v Cannes: Kouzelné hrátky s pusou! Petra Němcová v Cannes: Kouzelné hrátky s pusou! Jihofrancouzskému letovisku vládne přehlídka nejen filmů, ale i krásy. Odvážné i diskrétní, umělé… číst článek
Cannes plné luxusu: Nejlepší přítel žen = DIAMANTY! Cannes plné luxusu: Nejlepší přítel žen = DIAMANTY! Tesat do kamene by se měla slavná věta Marilyn Monroe (†36), totiž že »Nejlepším přítelem žen jsou… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Iveta Lutovská-Vítová
Iveta Lutovská-Vítová
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová