Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Němcová si užívá s novým přítelem: Líbačka pod palmami! Němcová si užívá s novým přítelem: Líbačka pod palmami! Petra Němcová (39) si znovu užívá lásku! V mexickém středisku Tulum českou supermodelku načapali… číst článek
Petra Němcová hledá muže, který jí před 14 lety zachránil život Petra Němcová hledá muže, který jí před 14 lety zachránil život O modelce Petře Němcové (39) se píše hodně. Nejvíc se o ní ale psalo poté, co jako zázrakem přežila… číst článek
První české objetí po titulu v F1. Hamiltonovi přála kráska Němcová První české objetí po titulu v F1. Hamiltonovi přála kráska Němcová Ještě v pátek byla topmodelka Petra Němcová v Praze, kde pořádala charitativní večírek. O dva dny… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Tereza Křivánková
Tereza Křivánková