Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Nejodhalenější outfity nejen z Cannes a BMA: Kdo překvapil a kdo se odhaluje pravidelně? Nejodhalenější outfity nejen z Cannes a BMA: Kdo překvapil a kdo se odhaluje pravidelně? Zatímco jsou některé celebrity zdrženlivé, jiné na sebe rády upoutávají pozornost různými způsoby,… číst článek
Úpadek festivalu v Cannes: Němcové laciné nahotinky! Úpadek festivalu v Cannes: Němcové laciné nahotinky! Nad filmovým festivalem v Cannes se stahují mraky. Petra Němcová (38) byla jen kapkou v moři modelek,… číst článek
Záplava nádherných šatů a chodící mrtvola: Jak proběhl filmový festival v Cannes? Záplava nádherných šatů a chodící mrtvola: Jak proběhl filmový festival v Cannes? Sedmdesátý první filmový festival v Cannes zítra končí. Jako každý rok se zde předvedly slavné hvězdy… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková