Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Ups, tohle nevyšlo! Petře Němcové v Cannes vykoukl rozkrok z šatů Ups, tohle nevyšlo! Petře Němcové v Cannes vykoukl rozkrok z šatů Proklatě vysoký rozparek se vymstil topmodelce Petře Němcové (37), která zazářila na červeném koberci… číst článek
Celebrity na síti: Verešová, Babišová i Němcová! Kdo ještě odjel na Velikonoce k moři? Celebrity na síti: Verešová, Babišová i Němcová! Kdo ještě odjel na Velikonoce k moři? Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Němcová rozzářila Mexiko: V sexy rudých šatech byla na charitativní večeři nepřehlédnutelná! Němcová rozzářila Mexiko: V sexy rudých šatech byla na charitativní večeři nepřehlédnutelná! Se svou nadací Happy Hearts Fund Petra Němcová oblétá celý svět a tentokrát pomáhala v Mexiku. Pro… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Iva Kubelková
Iva Kubelková
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová