Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Sexy Němcová na skok v Praze: Spí jen dvě hodiny! Sexy Němcová na skok v Praze: Spí jen dvě hodiny! Když jde o dobrou věc, spánek jde v případě Petry Němcové (39) stranou. Topmodelka přiletěla na skok… číst článek
Vyprsená Petra Němcová: Navrch luxus, vespod eko! Vyprsená Petra Němcová: Navrch luxus, vespod eko! Ráda se blýskne diamanty a exkluzivními modely od světových návrhářů. Nepohrdne ale ani levnější… číst článek
Petra Němcová: Hříšník Clinton jí padl k nohám, kterými vydělala balík Petra Němcová: Hříšník Clinton jí padl k nohám, kterými vydělala balík Přišla vydělat dolary pro dobrou věc. Topmodelka Petra Němcová (38) se na to ale pořádně vyfikla.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá