Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Topmodelka Petra Němcová: Sexy díky józe Topmodelka Petra Němcová: Sexy díky józe Za rok jí bude čtyřicet, figuru má ale pořád jako proutek. Světově proslulá modelka Petra Němcová… číst článek
Němcová si užívá s novým přítelem: Líbačka pod palmami! Němcová si užívá s novým přítelem: Líbačka pod palmami! Petra Němcová (39) si znovu užívá lásku! V mexickém středisku Tulum českou supermodelku načapali… číst článek
Petra Němcová hledá muže, který jí před 14 lety zachránil život Petra Němcová hledá muže, který jí před 14 lety zachránil život O modelce Petře Němcové (39) se píše hodně. Nejvíc se o ní ale psalo poté, co jako zázrakem přežila… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Kate Moss
Kate Moss