Petra Němcová

Datum narození: 24.6.1979
Místo narození: Karviná
Váha: 57 kg
Výška: 178 cm
Profese: modelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

V šestnácti ji kamarádka přihlásila do soutěže Elite Model Look. Petra Němcová uspěla a odjela do Milána. Přežila tsunami i smrt partnera. Její náručí prošlo několik filmových hvězd.

Jako modelka začínala Petra Němcová v Miláně. Čtyři léta následovaly v Paříži, další pak v Londýně. Nakonec se usídlila v americkém New Yorku. Svůj půvab předváděla i na několika dalších světových molech. Ozdobila jím také stránky mnoha zahraničních módních časopisů. Periodikum Sports Illustrated ji v roce 2003 označilo za Modelku roku.

O rok později ji postihlo neštěstí v exotickém Thajsku. Na dovolené ji smetla vlna tsunami. Se zlomenou pánví čekala Petra Němcová na záchranu osm hodin. Ze zranění se nakonec zotavila. Její snoubenec, fotograf Simon Atlee, ale přírodní katastrofu nepřežil. O své zkušenosti napsala Petra Němcová knihu Vždy s láskou, Petra.

Petra Němcová založila také Nadaci Šťastná srdce, se kterou pomáhá dětem postiženým přírodními pohromami. Za svou aktivitu byla jmenována čestnou velvyslankyní karibského Haiti zasaženého v roce 2010 silným zemětřesením.

Modelka Petra Němcová vystudovala oděvnictví v Ostravě. Ráda cestuje a čte.

Dříve byl jejím partnerem americký tvrďák Bruce Willis, hezoun Leonardo DiCaprio nebo britský romantik James Blunt. Byla také zasnoubená s anglickým hercem Jamiem Belmanem. Před svatbou se ale rozešli. Poté se do ní zamiloval herc Sean Penn. V květnu 2013 to dala dohromady s haitským premiérem Laurentem Lamothem, kvůli němuž se Petra Němcová dokonce přestěhovala z New Yorku do haitské metropole Port-au-Prince.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Krainová s Beckhamem a okouzlující Petra Němcová Celebrity na síti: Krainová s Beckhamem a okouzlující Petra Němcová Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Střípky z Oscarů 2017: Timberlake trsal s manželkou, Emma Roberts parodovala slavnou tetu Střípky z Oscarů 2017: Timberlake trsal s manželkou, Emma Roberts parodovala slavnou tetu Udílení cen Oscar je pro hollywoodské hvězdy největší společenskou akcí, na kterou je třeba se řádně… číst článek
Vdova po režiséru Vávrovi: Nevěřím vlastním očím! Vdova po režiséru Vávrovi: Nevěřím vlastním očím! Historický blábol k smíchu! Tak vidí seriál Bohéma o prvorepublikových hvězdách v dobách německé… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová