Gábina Partyšová

Datum narození: 9.6.1978
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová je česká moderátorka a příležitostná zpěvačka. Objevila se také ve filmu. Jejím manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým se rozvedla. Znovu se provdala za svého zámožného přítele Daniela Farnbauera.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Gábina Partyšová navštěvovala lidovou školu umění už od čtyř let. Od devíti namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela – Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka – Mý druhý já nebo Rebeka – Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Gábina Partyšová chtěla být kromě zpěvačky i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity zpovídala Gábina Partyšová v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Moderuje také Snídani s Novou. Píše mimoto i do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka i v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

Gábina Partyšová se vdala za podnikatele Josefa Koktu v roce 2006 (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli.

Mají spolu syna Kristiána. Tři další děti má Kokta z předchozích dvou manželství. Partyšové byl Josef Kokta nevěrný s modelkou Ornellou Štikovou, která s ním v roce 2012 otěhotněla.

 

Články o celebritě

Blogerka Ejvi: Svatba jí spojila s Vendulou Pizingerovou a Gábinou Partyšovou! Blogerka Ejvi: Svatba jí spojila s Vendulou Pizingerovou a Gábinou Partyšovou! Vlastní svatba ji inspirovala k tomu, aby napsala knihu Svatební přípravy podle Ejvi. Blogerka Eva… číst článek
Kolegové z Novy poslali ochrnutému Jančaříkovi vzkaz! Tohle vás dojme! Kolegové z Novy poslali ochrnutému Jančaříkovi vzkaz! Tohle vás dojme! Sílu mu dodává podpora jeho fanoušků i kolegů! Těsně poté, co se těžce nemocný moderátor nováckého… číst článek
Gábina Partyšová: Drogy mého syna nedostanou! Gábina Partyšová: Drogy mého syna nedostanou! Moderátorka Gábina Partyšová už teď svému devítiletému synovi Kristiánovi vysvětluje škodlivost drog.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Lemmy Kilmister
Lemmy Kilmister
zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Frank Sinatra
Frank Sinatra
zobrazit profil Radka Fišarová
Radka Fišarová