Gábina Partyšová

Datum narození: 9.6.1978
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová je česká moderátorka a příležitostná zpěvačka. Objevila se také ve filmu. Jejím manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým se rozvedla. Znovu se provdala za svého zámožného přítele Daniela Farnbauera.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Gábina Partyšová navštěvovala lidovou školu umění už od čtyř let. Od devíti namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela – Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka – Mý druhý já nebo Rebeka – Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Gábina Partyšová chtěla být kromě zpěvačky i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity zpovídala Gábina Partyšová v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Moderuje také Snídani s Novou. Píše mimoto i do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka i v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

Gábina Partyšová se vdala za podnikatele Josefa Koktu v roce 2006 (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli.

Mají spolu syna Kristiána. Tři další děti má Kokta z předchozích dvou manželství. Partyšové byl Josef Kokta nevěrný s modelkou Ornellou Štikovou, která s ním v roce 2012 otěhotněla.

 

Články o celebritě

Otevřené přiznání Gábiny Partyšové po dvou rozvodech: Chovala jsem se jako chlap! Otevřené přiznání Gábiny Partyšové po dvou rozvodech: Chovala jsem se jako chlap! Dvě nevydařená manželství donutily Gábinu Partyšovou (40) hledat chybu v sobě. A našla ji! „Chovám… číst článek
Gábina Partyšová se postavila na stranu Dary! Rytmusovo chování jí vytáčí Gábina Partyšová se postavila na stranu Dary! Rytmusovo chování jí vytáčí Moderátorka Gábina Partyšová má za sebou dva rozvody, ale vždy se snažila, aby proběhly v klidu.… číst článek
Gábina Partyšová: Postavu mám vydřenou! Se synem chodím běhat Gábina Partyšová: Postavu mám vydřenou! Se synem chodím běhat Moderátorka Gábina Partyšová vypadá výborně. Ale štíhlou postavu nemá zadarmo. Musí se hlídat v jídle… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Sheryl Crow
Sheryl Crow
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Kanye West
Kanye West
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil John Lennon
John Lennon
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil José Carreras
José Carreras
zobrazit profil Petr Ryšavý
Petr Ryšavý