Gábina Partyšová | Celebwiki.cz

Gábina Partyšová

Datum narození: 9.6.1978
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová je česká moderátorka a příležitostná zpěvačka. Objevila se také ve filmu. Jejím manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým se rozvedla. Znovu se provdala za svého zámožného přítele Daniela Farnbauera.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Gábina Partyšová navštěvovala lidovou školu umění už od čtyř let. Od devíti namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela – Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka – Mý druhý já nebo Rebeka – Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Gábina Partyšová chtěla být kromě zpěvačky i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity zpovídala Gábina Partyšová v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Moderuje také Snídani s Novou. Píše mimoto i do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka i v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

Gábina Partyšová se vdala za podnikatele Josefa Koktu v roce 2006 (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli.

Mají spolu syna Kristiána. Tři další děti má Kokta z předchozích dvou manželství. Partyšové byl Josef Kokta nevěrný s modelkou Ornellou Štikovou, která s ním v roce 2012 otěhotněla.

 

Články o celebritě

Ultimátum pro Farnbauera! POTUPA Partyšové kvůli těhotné ženě Ultimátum pro Farnbauera! POTUPA Partyšové kvůli těhotné ženě Už před časem se média pitvala v rozpadu vztahu moderátorky Gábiny Partyšové (40). Té vydrželo manželství… číst článek
Dara Rolins ztratila trpělivost: Dám milion tomu, kdo mi prozradí… Dara Rolins ztratila trpělivost: Dám milion tomu, kdo mi prozradí… Už několik týdnů Dara Rolins (46) tráví dovolenou na Bali se svou dcerou a kamarádkou a dává na odiv,… číst článek
Ples jako Brno! Exmanžel Partyšové přišel s těhotnou exmanželkou, Gábina byla mezi pozvanými Ples jako Brno! Exmanžel Partyšové přišel s těhotnou exmanželkou, Gábina byla mezi pozvanými Vrchol brněnské plesové sezóny! Nejen vážení Brňané ale i přespolní se hodili do gala, dámy oblékly… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Radim Schwab
Radim Schwab
zobrazit profil Tereza Mátlová
Tereza Mátlová
zobrazit profil Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta
zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Emma Drobná
Emma Drobná
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa