Gábina Partyšová

Datum narození: 9.6.1978
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová je česká moderátorka a příležitostná zpěvačka. Objevila se také ve filmu. Jejím manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým se rozvedla. Znovu se provdala za svého zámožného přítele Daniela Farnbauera.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Gábina Partyšová navštěvovala lidovou školu umění už od čtyř let. Od devíti namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela – Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka – Mý druhý já nebo Rebeka – Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Gábina Partyšová chtěla být kromě zpěvačky i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity zpovídala Gábina Partyšová v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Moderuje také Snídani s Novou. Píše mimoto i do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka i v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

Gábina Partyšová se vdala za podnikatele Josefa Koktu v roce 2006 (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli.

Mají spolu syna Kristiána. Tři další děti má Kokta z předchozích dvou manželství. Partyšové byl Josef Kokta nevěrný s modelkou Ornellou Štikovou, která s ním v roce 2012 otěhotněla.

 

Články o celebritě

Narozeniny Quentina Kokty: Ornelle se škarohlídové pokusili něžnou chvíli zkazit! Narozeniny Quentina Kokty: Ornelle se škarohlídové pokusili něžnou chvíli zkazit! Syn Josefa (60) a Ornelly (25) Koktových Quentin ve čtvrtek oslavil již 5. narozeniny! Ornella se… číst článek
Proč nahradil Kristelovou v TV Barrandov Novotný? Je skvělý, míní Soukup Proč nahradil Kristelovou v TV Barrandov Novotný? Je skvělý, míní Soukup Barrandovský pořad Aféry střídá moderátory jako na běžícím páse. Poté, co Heidi Janků (55) odmítla… číst článek
(Ne)rozvod Partyšové: Jsme tady a teď. S kým je manžel další dny, neřeším (Ne)rozvod Partyšové: Jsme tady a teď. S kým je manžel další dny, neřeším Gabriela Partyšová (39), zdá se, nemá stále úplně jasno, jak to bude mezi ní a jejím stávajícím manželem… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Adam Levine
Adam Levine
zobrazit profil Lenka Filipová
Lenka Filipová
zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová
zobrazit profil Mikolas Josef
Mikolas Josef
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková