Gábina Partyšová

Datum narození: 9.6.1978
Profese: moderátorka, zpěvačka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Gábina Partyšová je česká moderátorka a příležitostná zpěvačka. Objevila se také ve filmu. Jejím manželem byl podnikatel Josef Kokta, se kterým se rozvedla. Znovu se provdala za svého zámožného přítele Daniela Farnbauera.

Gábinu Partyšovou proslavilo její dvojče Rebeka, která se nikdy nenarodila. Pod jejím jménem mystifikovala diváky jako moderátorka hitparády Eso nebo ankety Český Slavík. Krom toho nahrála několik alb a objevila se i ve filmu.

GÁBINA PARTYŠOVÁ - TAJNÁ SVATBA

Gábina Partyšová navštěvovala lidovou školu umění už od čtyř let. Od devíti namlouvala dětské role v brněnském dabingovém studiu. V roce 1993 uspěla v v hudebním pořadu Jak se rodí hvězdy. První album Gabriela – Hledej Lásku vydala o tři roky později. Následovalo Rebeka – Mý druhý já nebo Rebeka – Flash. V roce 2003 se stala pěveckým Objevem roku.

Gábina Partyšová chtěla být kromě zpěvačky i krasobruslařkou. Místo toho zabrousila do českého šoubyznysu. Celebrity zpovídala Gábina Partyšová v pořadu Prásk nebo v Top Star Magazínu. Moderuje také Snídani s Novou. Píše mimoto i do společenského magazínu. Zahrála si v komedii Experti, v krimi Prachy dělaj člověka i v seriálu Vyprávěj. Do muzikálu Bídníci nastudovala roli mladé Eponiny.

Gábina Partyšová se vdala za podnikatele Josefa Koktu v roce 2006 (první svatba proběhla ve francouzském Cannes, druhá v Berouně), nicméně jejich vztah nevydržel a v roce 2013 se rozvedli.

Mají spolu syna Kristiána. Tři další děti má Kokta z předchozích dvou manželství. Partyšové byl Josef Kokta nevěrný s modelkou Ornellou Štikovou, která s ním v roce 2012 otěhotněla.

 

Články o celebritě

Dvakrát rozvedená Gábina Partyšová: Našla si nový job v domě exmanžela! Dvakrát rozvedená Gábina Partyšová: Našla si nový job v domě exmanžela! Moderátorka Snídaně s Novou Gábina Partyšová upozadila moderování a vrhla se jiným směrem. číst článek
Partyšová po rozvodu s miliardářem. Podniká v jeho domě, kde se poznali Partyšová po rozvodu s miliardářem. Podniká v jeho domě, kde se poznali Moderátorka Gábina Partyšová (40) se letos na jaře podruhé rozvedla. Manželství s miliardářem Danielem… číst článek
Upřímná zpověď Gábiny Partyšové (40): Proč mě chlapi opouštějí Upřímná zpověď Gábiny Partyšové (40): Proč mě chlapi opouštějí V červnu oslavila moderátorka Gábina Partyšová čtyřicítku. Je stále velmi pohledná a sexy, umí vydělat… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
zobrazit profil Sandra (roz. Sandra Lauer)
Sandra (roz. Sandra Lauer)
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Dominika  Hašková
Dominika Hašková
zobrazit profil Dan Bárta
Dan Bárta
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková