Petr Rajchert

Petr Rajchert

Datum narození: 6.6.1968
Profese: herec, zpěvák, saxofonista, moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Hudebníka Petra Rajcherta proslavily jeho Starý hadry, kapela, která se později přejmenovala na Chinaski. Jako herec na sebe upozornil v seriálu Život na zámku.

S Chinaski Petr Rajchert nahrál alba Dlouhej kouř a 1. signální. Skupinu opustil v roce 2000 kvůli pracovní vytíženosti. Další dvě alba vydal se svou druhou kapelou Inter.

PETR RAJCHERT - PROČ SKONČIL V BEDEKRU?

Zpíval už během studia herectví na pražské DAMU. Petr Rajchert hrál v libereckém Divadle F. X. Šaldy, v pražském Labyrintu nebo ve Studiu Ypsilon.

V roce 1995 Petr Rajchert získal jednu z hlavních rolí televizního seriálu Život na zámku. Zahrál si i v pohádkovém Císaři a tamborovi nebo v dramatu Správce statku. Se svou budoucí ženou Barbovou Srncovou se seznámil během natáčení komedie Policejní pohádky strážmistra Zahrádky. Vzali se v roce 2006.

Petr Rajchert se začal věnovat i dramaturgii a moderování. Jmenujme např. pořady Hodinový manžel či ostravské Dobré ráno.

O PETRU RAJCHERTOVI ČTĚTE ZDE>>

Z prvního manželství má Petr Rajchert syna Petra. S herečkou a malířkou Baroborou Srncovou vychovával její dceru Emmu.

 

Články o celebritě

Příběh kapely Chinaski: 10 věcí, které jste o nich (ne)věděli! Příběh kapely Chinaski: 10 věcí, které jste o nich (ne)věděli! Mnohé šokovala zpráva, že se kapela Chinaski rozpadá. Ze současné sestavy zbydou příští rok jen dva… číst článek
Vyhození členové kapely Chinaski: Malátný s Táborským to rozhodli za nás! Vyhození členové kapely Chinaski: Malátný s Táborským to rozhodli za nás! Sotva ukončili velkolepé turné s názvem Není nám do pláče pražským koncertem, Chinaski oznámili rozpad… číst článek
Maurerová vyměnila partnera! Maurerová vyměnila partnera! Již čtvrtá řada oblíbeného cestovatelského magazínu Bedekr zamířila na druhý program České televize. … číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martina Menšíková
Martina Menšíková
zobrazit profil Štěpánka Haničincová
Štěpánka Haničincová
zobrazit profil Daniela Šinkorová
Daniela Šinkorová
zobrazit profil Kateřina Kornová
Kateřina Kornová
zobrazit profil Veronika Kánská
Veronika Kánská
zobrazit profil Vojtěch Záveský
Vojtěch Záveský
zobrazit profil Thomasin McKenzie
Thomasin McKenzie
zobrazit profil Ondřej Brousek
Ondřej Brousek