Jan Révai

Datum narození: 11.2.1974
Profese: herec, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Jan Révai, který působil v proslulé taneční skupině UNO vedené Richardem Hesem, se stal jedním z porotců úspěšné show ČT StarDance.

Už od mládí Jan Révai tancoval se skupinou Děti swingu v Hudebním divadle Karlín. Měl s nimi vystupovat i v Německu, místo toho ale nastoupil do vězení. Odseděl si dva a půl roku za krádeže a vloupání. Posílen tvrdou zkušeností prošel Jan Révai konkurzem na temný muzikál Dracula. Sen vystudovaného automechanika se tak stal opět hmatatelným. 

Po Draculovi následovala Pomáda, Carmen nebo Johanka z Arku. V Divadle pod Palmovkou se Jan Révai předvedl v Cyranovi z Bergeracu, Gazdině robě nebo v Shakespearově Bouři. Zahrál si i ve filmových Rebelech od režiséra Filipa Renče, v seriálu Velmi křehké vztahy nebo v americkém krváku Blade 2 či v novácké sérii Gympl s ručením (ne)omezeným, kde hlavní role ztvárnili Ondřej Brzobohatý GregorKristýna Leichtová, Libuše Šafránková či Karel Heřmánek.

Jan Révai, někdejší hvězda taneční formace UNO, se stal jedním z čtveřice porotců úspěšné show České televize StarDance.

VŠE O HERCI, TANEČNÍKOVI A POROTCI NAJDETE ZDE

V létě roku 2007 se Jan Révai oženil s reportérkou a moderátorkou Danielou, rozenou Urbánkovou. Po třech letech se ale manželství rozpadlo. Randil i s Českou slavicí Lucií Bílou. Posléze se dal dohromady se slovenskou herečkou Zuzanou Šulajovou, s níž se seznámil v Divadle Radka Brzobohatého. V roce 2011 se hereckému páru narodil syn Jakub.

 

Články o celebritě

Michaela Badinková: Velké trauma kvůli účinkování ve Tváři Michaela Badinková: Velké trauma kvůli účinkování ve Tváři Účast v show Tvoje tvář má známý hlas je pro Michaelu Badinkovou (39) jedno velké trauma. Soutěž… číst článek
Hezoun Patrik Děrgel z Tváře: Musel na »plastiku« čela  Hezoun Patrik Děrgel z Tváře: Musel na »plastiku« čela Dokonalou proměnu muže v dámu má za sebou Patrik Děrgel (29). V rámci páté řady show Tvoje tvář má… číst článek
Dvě zranění v jednom dílu Tváře: Kolaps a děsivý pád  Dvě zranění v jednom dílu Tváře: Kolaps a děsivý pád Naražené koleno, odřeniny, modřiny a zablokovaná záda! To všechno se stalo během natáčení druhého… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Hraběta
Jan Hraběta
zobrazit profil Kateřina Hrachovcová-Herčíková
Kateřina Hrachovcová-Herčíková
zobrazit profil Marcela Čapková
Marcela Čapková
zobrazit profil Jakub Kohák
Jakub Kohák
zobrazit profil Kristýna Leichtová
Kristýna Leichtová
zobrazit profil Petr Pelzer
Petr Pelzer
zobrazit profil Tom Cruise
Tom Cruise
zobrazit profil Pavel Nový
Pavel Nový