Jan Révai

Datum narození: 11.2.1974
Profese: herec, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Jan Révai, který působil v proslulé taneční skupině UNO vedené Richardem Hesem, se stal jedním z porotců úspěšné show ČT StarDance.

Už od mládí Jan Révai tancoval se skupinou Děti swingu v Hudebním divadle Karlín. Měl s nimi vystupovat i v Německu, místo toho ale nastoupil do vězení. Odseděl si dva a půl roku za krádeže a vloupání. Posílen tvrdou zkušeností prošel Jan Révai konkurzem na temný muzikál Dracula. Sen vystudovaného automechanika se tak stal opět hmatatelným. 

Po Draculovi následovala Pomáda, Carmen nebo Johanka z Arku. V Divadle pod Palmovkou se Jan Révai předvedl v Cyranovi z Bergeracu, Gazdině robě nebo v Shakespearově Bouři. Zahrál si i ve filmových Rebelech od režiséra Filipa Renče, v seriálu Velmi křehké vztahy nebo v americkém krváku Blade 2 či v novácké sérii Gympl s ručením (ne)omezeným, kde hlavní role ztvárnili Ondřej Brzobohatý GregorKristýna Leichtová, Libuše Šafránková či Karel Heřmánek.

Jan Révai, někdejší hvězda taneční formace UNO, se stal jedním z čtveřice porotců úspěšné show České televize StarDance.

VŠE O HERCI, TANEČNÍKOVI A POROTCI NAJDETE ZDE

V létě roku 2007 se Jan Révai oženil s reportérkou a moderátorkou Danielou, rozenou Urbánkovou. Po třech letech se ale manželství rozpadlo. Randil i s Českou slavicí Lucií Bílou. Posléze se dal dohromady se slovenskou herečkou Zuzanou Šulajovou, s níž se seznámil v Divadle Radka Brzobohatého. V roce 2011 se hereckému páru narodil syn Jakub.

 

Články o celebritě

Porota a finalisté StarDance řekli, kdo zvítězí! Je favoritem lyžař Bank? Porota a finalisté StarDance řekli, kdo zvítězí! Je favoritem lyžař Bank? Již v sobotu večer se dozvíme, kdo se stane letošním králem tanečního parketu soutěže StarDance.… číst článek
StarDance: Travolta z hospody bavil! Vízek slíbil víc doteků s partnerkou StarDance: Travolta z hospody bavil! Vízek slíbil víc doteků s partnerkou Nervózní byl možná více než před olympijským finále ve fotbale v roce 1980 v Moskvě. Tehdy internacionál… číst článek
Přistižené celebrity: Zahradnická bez podprsenky, Langmajer s flaškou a Révai s ortézou! Přistižené celebrity: Zahradnická bez podprsenky, Langmajer s flaškou a Révai s ortézou! Na jevišti či před kamerou jsou vždy upravení, ale jakmile české celebrity vyrazí do ulic, málokdo… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Kateřina Pechová
Kateřina Pechová
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Marla Maples
Marla Maples
zobrazit profil Vojtěch Havelka
Vojtěch Havelka
zobrazit profil Matthew Perry
Matthew Perry
zobrazit profil Eva Josefíková
Eva Josefíková
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan