Jan Révai

Datum narození: 11.2.1974
Profese: herec, tanečník
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Jan Révai, který působil v proslulé taneční skupině UNO vedené Richardem Hesem, se stal jedním z porotců úspěšné show ČT StarDance.

Už od mládí Jan Révai tancoval se skupinou Děti swingu v Hudebním divadle Karlín. Měl s nimi vystupovat i v Německu, místo toho ale nastoupil do vězení. Odseděl si dva a půl roku za krádeže a vloupání. Posílen tvrdou zkušeností prošel Jan Révai konkurzem na temný muzikál Dracula. Sen vystudovaného automechanika se tak stal opět hmatatelným. 

Po Draculovi následovala Pomáda, Carmen nebo Johanka z Arku. V Divadle pod Palmovkou se Jan Révai předvedl v Cyranovi z Bergeracu, Gazdině robě nebo v Shakespearově Bouři. Zahrál si i ve filmových Rebelech od režiséra Filipa Renče, v seriálu Velmi křehké vztahy nebo v americkém krváku Blade 2 či v novácké sérii Gympl s ručením (ne)omezeným, kde hlavní role ztvárnili Ondřej Brzobohatý GregorKristýna Leichtová, Libuše Šafránková či Karel Heřmánek.

Jan Révai, někdejší hvězda taneční formace UNO, se stal jedním z čtveřice porotců úspěšné show České televize StarDance.

VŠE O HERCI, TANEČNÍKOVI A POROTCI NAJDETE ZDE

V létě roku 2007 se Jan Révai oženil s reportérkou a moderátorkou Danielou, rozenou Urbánkovou. Po třech letech se ale manželství rozpadlo. Randil i s Českou slavicí Lucií Bílou. Posléze se dal dohromady se slovenskou herečkou Zuzanou Šulajovou, s níž se seznámil v Divadle Radka Brzobohatého. V roce 2011 se hereckému páru narodil syn Jakub.

 

Články o celebritě

Révai řádí s Liškou v Americe, jeho osamělou partnerku zatím obletují muži! Révai řádí s Liškou v Americe, jeho osamělou partnerku zatím obletují muži! Jan Révai (44) si spolu s kolegou Pavlem Liškou (47) vyrazil na tříměsíční dobrodružnou cestu a klidně… číst článek
Pavel Liška se za svého „bobra“ nestydí! Další nahé fotky odhalily víc Pavel Liška se za svého „bobra“ nestydí! Další nahé fotky odhalily víc Herec Pavel Liška (46) už déle než měsíc cestuje po Střední Americe, kde společně s Janem Révaiem… číst článek
Jan Révai: Díky Špindlu skončil jeho instruktor o berlích! Jan Révai: Díky Špindlu skončil jeho instruktor o berlích! Han Révai je hvězdou nové komedie Špindl, a tak nemohl chybět na její projekci ve Špindlerově Mlýně.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michaela Sejnová
Michaela Sejnová
zobrazit profil Monika Timková
Monika Timková
zobrazit profil Luděk Munzar
Luděk Munzar
zobrazit profil Marek Lambora
Marek Lambora
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson
zobrazit profil Tereza Kostková
Tereza Kostková
zobrazit profil Marie Kyselková
Marie Kyselková
zobrazit profil Františka Stropnická
Františka Stropnická