Alena Buffon - Šeredová

Datum narození: 21.3.1978
Místo narození: Praha
Míry: 94-60-92
Výška: 181 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Alena Šeredová ukazuje svou krásu již od patnácti let, kdy fotila s českým módním fotografem Jadranem Šetlíkem. V roce 1998 se předvedla širokému publiku na Miss České republiky, kde obsadila post druhé nejsličnější dívky. Z mezinárodní soutěže Miss World si přivezla čtvrté místo. Poté se odstěhovala do Itálie.

V roce 2011 se krásná krásná Alena Šeredová provdala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za Gianluigiho Buffona, jednoho z nejlepších fotbalových brankářů světa. Vychovávali syny Luise Thomase a Davida Leeho. Vedli spolu i třetiligový italský fotbalový klub, Carrarese Calcio. Oba dva jejich kariéra pohltila, takže si Alena Šeredová dva roky po svatbě postěžovala, že se se svým Gigim příliš nevidí. A v květnu 2014 přišel rozvodGigi se už předtím začal na veřejnosti objevovat s půvabnou italskou televizní moderátorkou Ilarií D'Amico, během svých návratů do Itálie si ji vodil do hotelu a podobně. 

KRÁSNÁ ALENA ŠEREDOVÁ A JEJÍ PARTNEŘI

Kromě modelingu baví Alenu Šeredovou herectví. Na italské scéně se objevila například v dramatu Dáma v červeném. Popularitu jí také přineslo účinkování v pořadu Vrátím se v sobotu – Loterie. Zahrála si mimoto i ve filmové romantice Zamilované Vánoce nebo v komediích Viděl jsem hvězdy, Kufr na posteli a Žena pro život. Na českou obrazovku zavítala coby porotkyně soutěže Talentmania, kde ji ale později vystřídala Slovenka Adela Banášová.

Svoje zkušenosti ze světa módy využila Alena Šeredová například ve spolupráci s českou firmou Modeta Style (největší výrobce plavek v Česku), když připravila společně s návrhářkami společnosti kolekce plavek Alena Šeredová Collection. Alena Šeredová je aktivní též na poli charity, a to nejen v Itálii, ale i dalších zemích EU. 

Předtím byla Alena Šeredová ve vztahu s českým moderátorem Bořkem Slezáčkem, italským hercem Edoardem Costou nebo režisérem Luigim De Laurentiisem.

 

Články o celebritě

Kdo končí před oltářem s českými misskami? Sportovci, herci a podnikatelé! Tady je trefný přehled Kdo končí před oltářem s českými misskami? Sportovci, herci a podnikatelé! Tady je trefný přehled To, že se sportovci ohlížejí za krásnými modelkami, nejlépe misskami, je stará velká pravda. Občas… číst článek
Šeredová dráždila v titěrných kraťáscích! „Jsou vidět chlupy,“ reagoval překvapený fanoušek Šeredová dráždila v titěrných kraťáscích! „Jsou vidět chlupy,“ reagoval překvapený fanoušek Půvabná Alena Šeredová (39) svou duši modelky nezapře ani coby dvojnásobná máma. Dokonce i na fotkách,… číst článek
Alena Šeredová tajně v Praze! Natáčela tu seriál Alena Šeredová tajně v Praze! Natáčela tu seriál Z modelky televizní hvězdou! Alena Šeredová (39) se objeví v připravovaném primáckém seriálu Kapitán… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová