Alena Buffon - Šeredová

Datum narození: 21.3.1978
Místo narození: Praha
Míry: 94-60-92
Výška: 181 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Alena Šeredová ukazuje svou krásu již od patnácti let, kdy fotila s českým módním fotografem Jadranem Šetlíkem. V roce 1998 se předvedla širokému publiku na Miss České republiky, kde obsadila post druhé nejsličnější dívky. Z mezinárodní soutěže Miss World si přivezla čtvrté místo. Poté se odstěhovala do Itálie.

V roce 2011 se krásná krásná Alena Šeredová provdala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za Gianluigiho Buffona, jednoho z nejlepších fotbalových brankářů světa. Vychovávali syny Luise Thomase a Davida Leeho. Vedli spolu i třetiligový italský fotbalový klub, Carrarese Calcio. Oba dva jejich kariéra pohltila, takže si Alena Šeredová dva roky po svatbě postěžovala, že se se svým Gigim příliš nevidí. A v květnu 2014 přišel rozvodGigi se už předtím začal na veřejnosti objevovat s půvabnou italskou televizní moderátorkou Ilarií D'Amico, během svých návratů do Itálie si ji vodil do hotelu a podobně. 

KRÁSNÁ ALENA ŠEREDOVÁ A JEJÍ PARTNEŘI

Kromě modelingu baví Alenu Šeredovou herectví. Na italské scéně se objevila například v dramatu Dáma v červeném. Popularitu jí také přineslo účinkování v pořadu Vrátím se v sobotu – Loterie. Zahrála si mimoto i ve filmové romantice Zamilované Vánoce nebo v komediích Viděl jsem hvězdy, Kufr na posteli a Žena pro život. Na českou obrazovku zavítala coby porotkyně soutěže Talentmania, kde ji ale později vystřídala Slovenka Adela Banášová.

Svoje zkušenosti ze světa módy využila Alena Šeredová například ve spolupráci s českou firmou Modeta Style (největší výrobce plavek v Česku), když připravila společně s návrhářkami společnosti kolekce plavek Alena Šeredová Collection. Alena Šeredová je aktivní též na poli charity, a to nejen v Itálii, ale i dalších zemích EU. 

Předtím byla Alena Šeredová ve vztahu s českým moderátorem Bořkem Slezáčkem, italským hercem Edoardem Costou nebo režisérem Luigim De Laurentiisem.

 

Články o celebritě

Italský fotbalista Buffon o konci vztahu se Šeredovou: S Alenou to bylo peklo! Italský fotbalista Buffon o konci vztahu se Šeredovou: S Alenou to bylo peklo! Devět let vztahu bylo v mžiku pryč. Když se italský fotbalový brankář Gianluigi Buffon (39) seznámil… číst článek
Nejsou to sestry? Šeredovou se Švantnerovou pojí neskutečná podoba Nejsou to sestry? Šeredovou se Švantnerovou pojí neskutečná podoba Modelka Alena Šeredová (39) má v Česku nástupkyni. Modelka Nikol Švantnerová (24) je jí totiž podobná,… číst článek
Alena Šeredová přiznala chybu ve výchově: Synové neumí česky! Alena Šeredová přiznala chybu ve výchově: Synové neumí česky! Není dokonalá matka. Takhle o sobě mluví Alena Šeredová (39). Ve výchově synů Louise Thomase (9)… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Herzigová
Eva Herzigová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Zuzana Rosáková
Zuzana Rosáková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Agáta Hanychová-Prachařová
Agáta Hanychová-Prachařová
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová