Alena Buffon - Šeredová

Datum narození: 21.3.1978
Místo narození: Praha
Míry: 94-60-92
Výška: 181 cm
Profese: modelka, herečka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Modelka Alena Šeredová ukazuje svou krásu již od patnácti let, kdy fotila s českým módním fotografem Jadranem Šetlíkem. V roce 1998 se předvedla širokému publiku na Miss České republiky, kde obsadila post druhé nejsličnější dívky. Z mezinárodní soutěže Miss World si přivezla čtvrté místo. Poté se odstěhovala do Itálie.

V roce 2011 se krásná krásná Alena Šeredová provdala v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě za Gianluigiho Buffona, jednoho z nejlepších fotbalových brankářů světa. Vychovávali syny Luise Thomase a Davida Leeho. Vedli spolu i třetiligový italský fotbalový klub, Carrarese Calcio. Oba dva jejich kariéra pohltila, takže si Alena Šeredová dva roky po svatbě postěžovala, že se se svým Gigim příliš nevidí. A v květnu 2014 přišel rozvodGigi se už předtím začal na veřejnosti objevovat s půvabnou italskou televizní moderátorkou Ilarií D'Amico, během svých návratů do Itálie si ji vodil do hotelu a podobně. 

KRÁSNÁ ALENA ŠEREDOVÁ A JEJÍ PARTNEŘI

Kromě modelingu baví Alenu Šeredovou herectví. Na italské scéně se objevila například v dramatu Dáma v červeném. Popularitu jí také přineslo účinkování v pořadu Vrátím se v sobotu – Loterie. Zahrála si mimoto i ve filmové romantice Zamilované Vánoce nebo v komediích Viděl jsem hvězdy, Kufr na posteli a Žena pro život. Na českou obrazovku zavítala coby porotkyně soutěže Talentmania, kde ji ale později vystřídala Slovenka Adela Banášová.

Svoje zkušenosti ze světa módy využila Alena Šeredová například ve spolupráci s českou firmou Modeta Style (největší výrobce plavek v Česku), když připravila společně s návrhářkami společnosti kolekce plavek Alena Šeredová Collection. Alena Šeredová je aktivní též na poli charity, a to nejen v Itálii, ale i dalších zemích EU. 

Předtím byla Alena Šeredová ve vztahu s českým moderátorem Bořkem Slezáčkem, italským hercem Edoardem Costou nebo režisérem Luigim De Laurentiisem.

 

Články o celebritě

Šeredová nemůže Gigimu odpustit: Já jsem to s milencem udělala správně, na rozdíl od Buffona Šeredová nemůže Gigimu odpustit: Já jsem to s milencem udělala správně, na rozdíl od Buffona Modelka Alena Šeredová (38) promluvila o svém novém příteli. Prozradila, čeho si na něm nejvíc váží… číst článek
Hustý! Šeredová odmítla Gigiho zbabělou žádost Hustý! Šeredová odmítla Gigiho zbabělou žádost Alena Šeredová (38) a Gigi Buffon (38) se konečně rozvedou! Vatikán totiž povolil rozvod dříve než… číst článek
Alena Šeredová milence Buffona: Děti nenávist nesmí vycítit ani slyšet nadávky Alena Šeredová milence Buffona: Děti nenávist nesmí vycítit ani slyšet nadávky Italku, která jí odvedla manžela, z duše nenávidí, navenek ale zachovává dekorum. Děti miluje a trpí,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková