Markéta Procházková

Datum narození: 25.2.1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

MARKÉTA PROCHÁZKOVÁ - ROZHOVOR PRO NEDĚLNÍ AHA!

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková. Zahrála si třeba také v První republice.

V roce 2003 Markéta Procházková vyhrála Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy. V roce 2016 byla vybrána do druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas.

O MARKÉTĚ PROCHÁZKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

V červenci 2017 se Markéta Procházková provdala za svého přítele Davida Schimmera. V létě 2018 mu porodila syna Teodora.

 

Články o celebritě

David Gránský z Tváře: Svatba? Řekla ANO! Gratulace slavných se jenom hrnou David Gránský z Tváře: Svatba? Řekla ANO! Gratulace slavných se jenom hrnou Herec a zpěvák David Gránský (26) se rozhodl do toho praštit. Požádal totiž o ruku svoji přítelkyni… číst článek
Těhotná Markéta Procházková: V osmém měsíci dělá šílené věci! Těhotná Markéta Procházková: V osmém měsíci dělá šílené věci! Už za měsíc přivede na svět prvního potomka, ale ani velké břicho pro ni není žádnou překážkou. Muzikálová… číst článek
Těhotná hvězda Tváře Procházková: Druhé líbánky a vzpomínky na utajenou svatbu! Těhotná hvězda Tváře Procházková: Druhé líbánky a vzpomínky na utajenou svatbu! Herečka a zpěvačka Markéta Procházková (32) si na sociální síti zavzpomínala na svůj svatební den.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa
zobrazit profil Petr Sepéši
Petr Sepéši
zobrazit profil Peter Pecha
Peter Pecha
zobrazit profil Ladislav Bubnár
Ladislav Bubnár
zobrazit profil Zlata Emily Kinská
Zlata Emily Kinská
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber
zobrazit profil Olga Lounová (roz. Pytlounová)
Olga Lounová (roz. Pytlounová)
zobrazit profil Stanislav Hložek
Stanislav Hložek