Markéta Procházková

Datum narození: 25.2.1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k zatím nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková.

V roce 2003 vyhrála Marekéta Procházková Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy.

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

Markéta Procházková byla v roce 2016 vybrána do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Články o celebritě

Markéta Procházková z Tváře: Zvládla souboj i mazlení s kozou Markéta Procházková z Tváře: Zvládla souboj i mazlení s kozou Kdo by to byl řekl? Roztomilé kozičky v ohradě s malými rohy můžou být také pořádně nevyzpytatelné.… číst článek
Tvoje tvář má známý hlas: Dva koncerty za 10 mega! Tvoje tvář má známý hlas: Dva koncerty za 10 mega! Pro hvězdy fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, hvězdné koncerty. A na nich televize Nova vůbec… číst článek
Hvězda Tváře Markéta Procházková se ztrácí před očima! Co se s ní děje? Hvězda Tváře Markéta Procházková se ztrácí před očima! Co se s ní děje? Na otázku, v kolika muzikálech hraje, odpovídá: Ani nevím. Zpěvačka Markéta Procházková (31) jde… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Naďa Urbánková
Naďa Urbánková
zobrazit profil Marta Beňáčková
Marta Beňáčková
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Jitka Boho
Jitka Boho
zobrazit profil Britney Spears
Britney Spears