Markéta Procházková

Datum narození: 25.2.1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k zatím nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková.

V roce 2003 vyhrála Marekéta Procházková Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy.

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

Markéta Procházková byla v roce 2016 vybrána do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Články o celebritě

20 celebrit: Jak slaví Štědrý den a jak vidí Ježíška?	20 celebrit: Jak slaví Štědrý den a jak vidí Ježíška? Každá z českých celebrit si štědrovečerní idylku představuje jinak. Abychom zjistili jak, vydali… číst článek
Markéta Procházková z Tváře: Nemám ráda konce a loučení! Už se nikdy neuvidíme! Markéta Procházková z Tváře: Nemám ráda konce a loučení! Už se nikdy neuvidíme! Zpěvačka Markéta Procházková, která zářila v show Tvoje tvář má známý hlas, prý po loučení s kolegy… číst článek
Karel Gott zaměstnal milence Gondíkovou s Langmajerem: Museli projít přísným sítem Karel Gott zaměstnal milence Gondíkovou s Langmajerem: Museli projít přísným sítem Nově připravovaný muzikál Čas růží je sestaven z hitů českého slavíka Karla Gotta, a tak se zpěváci… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Olga Lounová (roz. Pytlounová)
Olga Lounová (roz. Pytlounová)
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Tomáš Savka
Tomáš Savka

Nejnovější profily celebrit