Markéta Procházková

Datum narození: 25.2.1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k zatím nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková.

V roce 2003 vyhrála Marekéta Procházková Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy.

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

Markéta Procházková byla v roce 2016 vybrána do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Články o celebritě

Hvězda Tváře Markéta Procházková se tajně vdala! Tajila to dva měsíce Hvězda Tváře Markéta Procházková se tajně vdala! Tajila to dva měsíce Muzikálová zpěvačka a účastnice soutěže Tvoje tvář má známý hlas Markéta Procházková (31) je už dva… číst článek
Zpěvák Honza Kříž promluvil o miminku: Kdy se dočká prvního potomka? Zpěvák Honza Kříž promluvil o miminku: Kdy se dočká prvního potomka? Zpěvák Honza Kříž (31) vyrazil na tenisový turnaj a potkal se tam se svou kolegyní Míšou Tomešovou… číst článek
Markéta Procházková z Tváře: Zvládla souboj i mazlení s kozou Markéta Procházková z Tváře: Zvládla souboj i mazlení s kozou Kdo by to byl řekl? Roztomilé kozičky v ohradě s malými rohy můžou být také pořádně nevyzpytatelné.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Tina Turner
Tina Turner
zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil Vlastimil Horváth
Vlastimil Horváth
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Petr Kolář
Petr Kolář
zobrazit profil Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)
Shakira (Shakira Isabel Mebarak Ripoli)