Markéta Procházková

Datum narození: 25.2.1986
Místo narození: Jihlava
Výška: 165 cm
Profese: muzikálová zpěvačka, herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Markéta Procházková je známá ze seriálů Ulice, Gympl, prošla i nejeden muzikál. Na šest let uchvátila srdce zpěváka Tomáše Savky.

Krásná Esmeralda z muzikálu Quasimodo patří k zatím nejvýraznějším rolím, které muzikálová zpěvačka Markéta Procházková ztvárnila. Bětušku si zahrála v Katu Mydlářovi, Constance ve Třech mušketýrech nebo Gigi v Miss Saigon. Objevila se ale i v mnoha dalších, namátkou zmiňmě: Adéla ještě nevečeřela, Mona Lisa, Touha, Bílý Dalmatin, Příběh ulice, Baron Prášil, Ať žije rockenroll, Pomáda, Krysař či Mata-Hari.

Markéta Procházková je ovšem svému publiku známá i z televizních obrazovek. Objevila se v nekonečném seriálu Ulice i seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se předvedla jako sympatická a svérázná romská kuchařka Zuzana Červeňáková.

V roce 2003 vyhrála Marekéta Procházková Jihlavského slavíka. Na nejvyšší příčku dosáhla i v televizní soutěži Rozjezdy pro hvězdy.

Na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka, kterou vystudovala, se s ní seznámil Tomáš Savka, zpěvák a finalista první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar. Markéta Procházková s ním chodila šest let.

Markéta Procházková byla v roce 2016 vybrána do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Články o celebritě

Karel Gott zaměstnal milence Gondíkovou s Langmajerem: Museli projít přísným sítem Karel Gott zaměstnal milence Gondíkovou s Langmajerem: Museli projít přísným sítem Nově připravovaný muzikál Čas růží je sestaven z hitů českého slavíka Karla Gotta, a tak se zpěváci… číst článek
Jan Cina z Tváře: Životní přiznání a pak... »Budu se ženit!« Jan Cina z Tváře: Životní přiznání a pak... »Budu se ženit!« Dámy, máte smůlu! Žhavý kandidát na vítěztví v show Tvoje tvář má známý hlas Jan Cina (28) bude co… číst článek
Exkluzivní foto ze zákulisí semifinále Tvoje tvář má známý hlas! Exkluzivní foto ze zákulisí semifinále Tvoje tvář má známý hlas! Včerejší semifinálová epizoda pořadu Tvoje tvář má známý hlas byla opravdu našlapaná velkolepými… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Justin Timberlake
Justin Timberlake
zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Vladimír 518 (Vladimír Brož)
Vladimír 518 (Vladimír Brož)
zobrazit profil George Michael
George Michael
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová